Niyetim hepimiz adina :)

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

“Aurik alanımdaki tüm enerji akışında, çakra sistemimde, süptil bedenlerimde, ızgaramda ve ışık bedenimde benim kendi enerji imzamdan olmayan tüm ızgaraların çözülmesine, dağılmasına niyet ediyorum. Bu enerjileri kendi sahiplerine geri gönderiyorum. Vermiş olduğum kendi enerjilerimin hepsini başkalarından geri alıyorum. Şimdi kendi alanımı, kendi enerji imzam üzerine kurulmuş olan kendi ızgaramla yeniden dokuyorum.”

Yükselmeye niyet ediyorum ve Dünya’daki herkesin ve tüm türlerin küresel yükselişine niyet ediyorum.

Yaşam Dansında Tüm İlişkilerde ve Dünya Üzerinde İnsan Ulusları arasında huzura, barışa niyet ediyorum.

Tüm etkileşimlerde gerçek spiritüel yasaya niyet ediyorum ve Dünya’daki tüm türlere gerçek spiritüel yasanın geri dönmesine niyet ediyorum.

Tüm ilişkilerde şefkat ve yargılamamaya niyet ediyorum ve Şefkatin Dünya’daki tüm İnsanlara geri dönmesine niyet ediyorum.

Yaşam dansımda tüm diğerleri ile aramda birlik ve uyuma niyet ediyorum ve Dünya üzerindeki tüm türler arasında birlik ve uyuma niyet ediyorum.

Kendi rüyamı görmeye (kendi rüyama sahip olmaya), kendi gerçeğimi yaşamaya niyet ediyorum ve başkalarının da yaşam dansında aynısını yapmalarına izin veriyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Harika bir sey bu !!! bence belirli bir gun ve satte bunu dua eder gibi toplu halde uygulamaliyiz oyle muthis olumlu dileklerle dolu ki dunya ve insanlik adina yapilabilecek bir toplu dua cagrisimi yapti bende .Yuregine saglik Angeldream