Mo Chuisle

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Meraba.
Rüyamda annem,babam,ben,abim,kardeşim vardı.Birde 3 tane oğlan vardı.En büyük kankammış böyle siyah saçlı,beyaz tenli,iyi biriydi.Ortanca çok şirindi.Birde küçük kumral bir çocuk vardı.Hep beraber otobüsteydik,ön kapının oralardaydık.Ben en büyükle sürekli şakalaşıyordum.Gezdik falan.Eve geldik.Kankam olanı yanağından öptüm.Sonra ortancayı da öptüm.Sonra en küçüklerini öptüm birde yanağını sıktım.O sırada bir baktım babaannem ve dedem içeride oturup bana el sallıyor.(Ben onları hiç sevmem gerçek hayatta.)
Neyse bir baktım kankam yok meğer asansöre binmiş.Asansörü açtım geri çıktı ama bu sefer başka biri çıktı.Şişman ve kıvırcık saçlıydı.
Şimdiden çok teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir yolculuğa çıkmanız olası. Bu sırada postadan iyi bir haber içeren mektup alacaksınız.

Yeni bir arkadaşla tanışıp dostluk ve ahbaplık kuracaksınız. Bir büyüğünüz sizi uyaracak ki onu dikkate almalısınız. Çünkü bu uyarı ikiyüzlü bir arkadaşınızla ilgili olacak. Hakkınızda dedikodu yaptığına bizzat şahit olana dek buna inanmakta zorlanabilirsiniz.

Okul veya kariyer için sınıf atlayacak, başarılı olacaksınız.

Sevgiler…

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Çok teşekkürler.:)

2.rüyamda şuydu.
Geceydi.Kardeşimle yukarı çıktık.Ben salona geçtim o içeri gitti.Bilgisayar kapalıydı.Işıkta kapalıydı.Sadece dışardan gelen ışık odayı aydınlatıyordu.O sırada dışarıya bakarken telefonum çaldı.Çalarken en sevdiğim şarkı yazıyor,adı yazmıyor.Açtım telefonu ama tanımıyorum.Alo dedi işte adımı söyledi.Sen misin dedi.Evet dedim.Siz kimsiniz dedim.Ben Onur dedi.Ben sana parapsikolojik konular hakkında astral seyahat vs. bilgi vermek için aradım dedi.Mantıklı şeyler anlattı.Çok iyi hatırlıyorum.Esmer,zayıf,1.78 boylarında,bal rengi gözlüydü,tişörtüde pantolonuda siyahtı.Telefonda konuşurken aynı zamanda gözümün önünde onu görebiliyordum.Sonra bana çok şirinler sencede öyle değil mi dedi.Ne diyorsun dedim.Sonra aklıma kardeşim geldi.Yoktu evde.Kapattım heralde.Aşağı baktım.Işık açıktı o sırada.Meğer bakkala gitmiş,babamla geliyorlardı.Sonra sabah mı ne olmuş annemle oturuyorduk.Anne dedim ben böyle birini gördüm.Neden bilmiyorum ama iyi hissetmiştim onunla konuştuğumda.Annem güvenme kimseye dedi sonrada dayıma söyledi.Sonra okuldaydım oturuyorduk arkadaşlarla.Bir arkadaşımın el falı sözü vardı.Falıma bakıyordu.Ben dedim Onur diye biri aradı beni.Dedi güvenme sen yinede dedi.
Bu rüyanın anlamı nedir?Şimdiden çok teşekkürler.:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu rüyanız haberci değildir. Bunu güncel yaşamınızda karşılaştırmalar yaparak yormaya veya astral denemeleriniz varsa, o kısımda çözmeye çalışın.

İyi forumlar

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Rüyamda bir dükkandaydım.Benim dükkanımmış galiba.Neden bilmiyorum bıçağı alıp çıktım oradan.Bir sürü dükkan vardı dışarıda.Hepsinin önünden geçtim.Bıçağı düz tutuyordum sanki birini bıçaklamaya gidiyormuş gibi.Hızlı hızlı yürüdüm.Sonra eve gittim.Eve gelince birden yoruldum.Oturdum.Babamda karşımda oturuyordu aç mısın dedi.Kötülenmeye başladım yok aç değilim dedi.
Bu rüya ne anlama geliyor?Şimdiden teşekkürler.:)

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Aç değilim diyen benim yalnız babam değil.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın Mo Chuisle,
Psikolojinizin durumunu bilmemekle beraber, gördüğünüz rüyalar rehberden çok psikoanaliz gerektiren cinsten. Size önerim; şu sıra bir süre yatmadan evvel kulaklıkla her zamankinden farklı tarz müzikler dinleyip, zihninizi boşaltarak uykuya dalın. Bu takıntı ve şartlanmalarınızı bertaraf edip, sağlıklı rüyalar görmenize yardımcı olur.

İyi forumlar.

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Merabalar.Öneriniz için teşekkür ederim.Dikkate alacağım.
Rüyamda eski bir arkadaşımı gördüm.
Oturuyordum aklıma geldi rüyamda.
Meğer sakat bir oğlan varmış.Bu ikisi ve ben üçümüz iyi arkadaşmışız.Ben bulunduğumuz ortamı terkedince o sakat oğlanı hiç ziyaret etmemişim.O ve arkadaşım bana çok kırılmışlar.İşte bu ikisini bulmak için elimden geleni yapıyorum.Sonunda buluyorum onları.O sakat çocuk iyileşmiş siyah saçlı,beyaz tenli biriydi.Bana sarıldı.Sonra hep beraber oturduk.Bu rüyanın anlamı nedir?Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir konudan dolayı kararsızlık, korkaklık veya acizliz yapıyorsunuz. Alacağınız bir haber ise size ilham verip bu konunun üzerine gitmenize ve çözmenize neden olacak.

Bu düşündüğünüz arkadaşlarınızdan biri sorumluluklarını görmezden geldiği dönemleri bitirip, şu an refah ve azimle yaşamına sıkıca sarılmış durumda. O kişilerden haber alabilir ve yeniden sıkı bir diyalog başlatabilirsiniz.

İş ve aile çevrenizde seviliyor, her konuda fikrinize danışıyorlar. Kuvvet ve gücünüzde artış, moralinizde yükselme yaşayacaksınız.

Sevgiler…

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Meraba..
Rüyamda arkadaşım internetten tanımadığı bir adamla kumar oynadı ve adama sövüp kapattı neti.Adam çok sinirlendi ve aramaya geldi arkadaşımı.Arkadaşım kaçtı ama olayla benim bir ilgim yoktu.Buna rağmen çok fena korktum şimdi ne olacak diye.Ama adam geldi ve hiçbir şey olmadı.Bir şey demeden geri gitti.
Eve çıktım sonra.Elimde bir tane garip bir varlık vardı.Böyle küçücük parmak kadardı.Sanki bir parmağı almışlar üzerine birkaç sarı saç teli yapıştırmışlar gibiydi.Ortasındada bir tane yeşil gözü vardı.Sen çirkinsin haha dedi.Bende bana bak seni ezerim görürsün gününü dedim.O sırada kuzenim ve eniştem geldiler.Eniştem bir şey dedi.Bende onu taklit ettim.Sonra ikisi beraber güldüler.
Bu rüyanın anlamı nedir?Biraz saçma sapan ama..Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Psikanaliz gerektiren, rehber olmayan rüyadır.

Sevgiler...

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Meraba.
Rüyamda sessiz sakin bir yerde tek başıma yürüyordum.Çok sessiz,sakin huzurlu bir yerdi.Birden yürürken karşıma sarışın,mavi gözlü bir oğlan çıktı.(Daha önce hiç görmedim tanımıyorum.)Gülümsedi.Esprili bir dilde bir şey söyledi.Sonra baya bir sohbet ettik.Gezdik.Bir apartmana girdik.Giriş katındaki merdivenin oraya oturduk.Tam konuşuyorduk ki arkadaşlarım geldi.Aramıza oturdular falan.O o anda sıkıldı.O sırada arkadaşlarımdan biri geldi sarıldı.Ben gidiyorum dedi.Diğerleri de kalktı gitti sonra.Biz oturmaya devam ettil...

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Rüyamda tanımadığım bir adam beni kendi evimin içinde kovalıyordu,eşyalar atarak zarar vermeye çalışıyordu.Bu rüyanın anlamı ne olabilir?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bunun anlamı; o tanımadığınız adam yine kendinizsiniz ve içinizde korkularınızla yüzleşeceğinizi, şayet rüyada ondan kaçıyorsanız, bu korkulardan kurtulacağınızı simgeler.

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Rüyamda uyuyordum,yataktan kalktım ve babamı sordum.Annem evde olmadığını,işe gittiğini söyledi.Ama gittim mutfağa ve baktım babam orda.Anne dedim babam burda.Hani nerde dedi.Burda işte dedim.Hayır orda kimse yok dedi.Sonra içeriye gittim dayımı gördüm.E anne dayımda burda dedim.Hayır dayın burda değil,halusinasyon görüyorsun dedi.Ama ben o sırada dayımla da konuşmaya devam ediyordum.Sonra tanımadığım esmer uzun boylu bir adam gördüm.Peki anne bu adamı da görüyor musun dedim.Hangi adam dedi.Mutfağa gittim yine.Yanıma daha önce hiç görmediğim bir kadın yanaştı.Çok güzel bir sesi vardı,umut verici.Kısa boylu,kilolu,kumral saçlıydı.Sana yardım edicem merak etme deyip duruyordu.Nasıl yardım ediceksin dedim tam anlatmaya başlayacakken neden bilmiyorum çorba dolu bir kaseyi arkama doğru fırlattım ve o sırada da ailem oturmuş yemek yiyordu.Bu sefer dayım,babam gerçekten ordalar,annemde yanlarında oturuyor.Babam çok kötü bağırdı.Bende bağırdım.Önüme geri döndüğümde o kumral kadın yok olmuştu.Odama doğru koştum.Yatağıma uzandım.Hava birden kararmaya başladı ve simsiyah oldu.Erkek arkadaşıma mesaj attım o sırada nerdesin diye.Bir türlü mesaj atmadı sonra saçmaladı maratondayım,işim var falan diye.Evden çıktım sonra.Karşıdaki apartmana gittim.Hava simsiyah dışarda doğru dürüst insan yok ben girdiğim apartmanın baya yüksek bir yerinden kendi evime bakmaya çalışıyorum.Sonra bir döndüm kardeşim ve babam da orda bu rüyanın anlamı ne olabilir?Şimdiden teşekkürler.