Cinlerle Görüşme

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Cinniler ile görüşmek için her gece 100 defa (Keriyr) ism-i şerifi okunmalıdır.Okumayı sürdüren, cinnilerle görüşür hatta onlardan bir de huddam eldinir.

100 kere diyiceksiniz.Arapça yazılışı

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
92564738119484992157.bmp
Arapça yazılışıdır.

Kaynak : Berhetiyye Havas & Esrarı

whitedemon

Kayıtlı Üye
evet google amcada biraz arattım ifritler geliyor demişler hep,o yüzden tekrar denemiycem

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sayın Ruh acaba siz bu işlemi denedinizmi?
İnternette gelen varlığın irfit olduğu irfit olmasada ulvi bir cin olmadığı yazıyor.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
evet denedim.Yalnız görmedim , sadece hissettim.
1 kaç kez ışıklar yanıp söndü , elektrik süpürgesi açılıp kapandı.

bloodlife

Kayıtlı Üye
kerıyir şeytani bir cin ismi seytaninin gelmesi norma

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Biraz araştırdıkdan sonra Hz.Süleymana ait olduğunu öğrendim

Berhetiyye esmaları Süleyman Aleyhisselam'ın Tahtının dört bir yanında yazılı olan isimlerdir.Berhetiyye ,Hz.Süleymanın veziri
Asaf b.Berhiya tarafınan bildirilmiştir.'Şemhâhiyr (Kâdi ,Hû ,Rabbâh )ismi celili ise mührüne işlenmiştir.Hz.Süleyman ,'Berhetiyye'
Esmaları ile cinleri ,şeytanları ,hayvanları ve elementleri hükmü altına alırdı.

Şunuda unutmamak gerekirki daveti yapan bir medyum

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bu uygulamanın yapımı belli bir seviyeyi aşar.İfritler cinlerin en tehlikelileridir.Başınıza istemeden bela alabilirsiniz.Hep söylüyorum yine söyleyeceğim, belli bir seviye de değilseniz lütfen yapmayın.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
ifritler iblis oğullarıdır.
anlaşmanızı koyun ortaya.
ben 10 yaşımdan beri garip olaylar yaşarım.
ama artık etkilenmiyorum.

kalp hastasılığı gibi hasta olanlara tavsiye etmem.
bu ilim zor bir ilimdir.korkmaman gerekiyor sade ce.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
ben cinlerden korkmuyorum yada az korkuyorum:) ama ifrit hayatta cagırmam cagırmayıda düsünmem cünkü

Kur’an-ı Kerim’de; “Cinlerden bir ifrit, ‘Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var.’ dedi. Kitaptan ilmi olan kimse ise, ‘Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getirebilirim’ dedi. (Süleyman) onu (Melikenin tahtını) yanı başına yerleşivermiş görünce, ‘Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbin müstağnidir (şükre ihtiyacı olmayan), çok kerem sahibidir.”(27:39-40) buyurulmaktadır.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ifritlerle oyun olmaz, gereksiz buluyorum.İfritimiz eksik kalsa ölmeyiz :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
1. Bedensizler kişinin imanını alır, götürür.
2. Bedensizler kişinin aklını ve kalbini zorlar.
3. Kazanç ise kayıpların yanında bir kum tanesi.

O yüzden inanan kişi bu yola girerken çok iyi düşünmeli.

Cem

Kayıtlı Üye
Görevli edinince sakın kimseye söylemeyin rüyada görünür söylerseniz bir daha göremezsiniz

La-edri

Kayıtlı Üye
ben cinlerden korkmuyorum yada az korkuyorum:) ama ifrit hayatta cagırmam cagırmayıda düsünmem cünkü

Kur’an-ı Kerim’de; “Cinlerden bir ifrit, ‘Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var.’ dedi. Kitaptan ilmi olan kimse ise, ‘Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getirebilirim’ dedi. (Süleyman) onu (Melikenin tahtını) yanı başına yerleşivermiş görünce, ‘Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbin müstağnidir (şükre ihtiyacı olmayan), çok kerem sahibidir.”(27:39-40) buyurulmaktadır.

Cok güzel aciklama..Tesekkürler