dogru yoldamiyim ?

elmihaa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben iki gündür astralle çıkmayı deniyorum . Ilk seferde ne oldugunu anlamadım ve tum konsantren bozuldu beceremedik . Ikinci denememde herşey yolunda gibi gozukuyordu ama galiba yanılmışım , şu bahsedilen titremler karincalasmlar hepsi oldu ve tam odaklanmistim ama çok şiddetli bi titreme sardı beni gözümü açtığımda yatağın ortasinda oturuyordum :( biraz daha zorlasaydim astrale degilde. Kendimi ucara bilirdim :) ( uzanmış bi halde başladım oturarak bitirdim devam etseydim kendimi tavanda bulabilirdim ) sizce bu normalmi ?

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bu oturma pozisyonunu ilk dafa duyuyorum ama sanki biraz daha zihninizi dindirmeye çalışmalısınız ve dikkatiniz de dağılıyor anladığım kadarıyla

ReviL

Kayıtlı Üye
Hehe Okuyunca Sesli Kahkalar Attım :)))))

Ya Kardeşim :D:D:D:D:D:D :D:D:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:

Gülmekten Konusamıyorum

Bence Sen Astralı Boşver :D:D:DD:D:D:

Ma zallah Ucar Gidersin Dünyadan :))))

taakuk

Banlı Kullanıcı
Azimle devam edin. Lütfen başkalarıyla da alay etmeyelim. Arkadaş en azından birşeyler için çaba gösteriyor. Bir sonraki denemenizde daha iyi konsantre olursanız başaracağınıza inanıyorum. Ayrıca deneyimli birinin işaret parmağıyla alnınıza dokunması eşliğinde denerseniz daha iyi olur.

ReviL

Kayıtlı Üye
Azimle devam edin. Lütfen başkalarıyla da alay etmeyelim. Arkadaş en azından birşeyler için çaba gösteriyor. Bir sonraki denemenizde daha iyi konsantre olursanız başaracağınıza inanıyorum. Ayrıca deneyimli birinin işaret parmağıyla alnınıza dokunması eşliğinde denerseniz daha iyi olur.

Anlayamadım Ucmak İçinmi Astral İçinmi :D

taakuk

Banlı Kullanıcı
İlk zamanlar böyle durumlar olabilir. Tek sorun ya yalnız başına denemesi, yada geçişinde bir engel olmasıdır.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Ben de onu söylüyorum zaten. Günlük yaşamda dahi bir işi ilk kez yaptığımızda mükemmel mi oluyor?

elmihaa

Kayıtlı Üye
Taakuk teşekkürederim . Deneyimli birinin yardımlarından bahsetmişsin. Bırak astral deneyimi olan ona ona inanan birini bulabilsem ne mutlu bana. Denemeye devam ;)

Revil niye olmasın ki .uçtugumda sanada nasıl uçacagini söyleye bilirim. Bu arada inşallah egolarin tatmin olmuştur .

ReviL

Kayıtlı Üye
Taakuk teşekkürederim . Deneyimli birinin yardımlarından bahsetmişsin. Bırak astral deneyimi olan ona ona inanan birini bulabilsem ne mutlu bana. Denemeye devam ;)

Revil niye olmasın ki .uçtugumda sanada nasıl uçacagini söyleye bilirim. Bu arada inşallah egolarin tatmin olmuştur .

Egolarım Tatmin Oldu :)

Uçmayıda Başaracagına İnanıyorum.

Astralide Başarırsın

Türklerin Gururu O Bir Levitasyon Ustası Karsınızda Criss Angelden Sonra elmihaa :party:

Charmed

Kayıtlı Üye
hmm, oturmak başıma gelmedi fakat kendimi uzandığm pozisyondan 90 derece kadar eğimli bulduğum olmuştu. nedeni ise astral çalışırken fiziksel değişikliklere duyarlılığımızın biraz "garipleşmesi"dir. damarımızın pıt pıt attığını hissederiz, başımız döner ve saire. sizde oturuş pozisyonu ile sonuçlanması normal sevgili elmihaa. ve bu arada ortaya herkese bir not düşmek isterim; lütfen hiç bir kedi uzanamadığı ciğere mundar demesin, nacizane ricamdır.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence ilkokul çağındakiler bu foruma kabul edilmemeli. Ukalalık yapıp kendince çalışmalar yapan insanların şevkini kırıyorlar.

elmihaa

Kayıtlı Üye
Hepinize çok teşekkürederim . Denemelere devam edecem inşallah başaran bilirim ;) .

Revil kardeşim egolarin tatmin olmuş, ne güzel işte. Bu arada yardımların için teşekkür ederim daha siki calismama neden oldun ;)

ReviL

Kayıtlı Üye
Hepinize çok teşekkürederim . Denemelere devam edecem inşallah başaran bilirim ;) .

Revil kardeşim egolarin tatmin olmuş, ne güzel işte. Bu arada yardımların için teşekkür ederim daha siki calismama neden oldun ;)

Bak söz vericen

uçarsan banada öreticen uçmayı :sifone: :hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray:

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Bu yolda seninle dalga geçenler, egolarını tatmin edenler (!) olacaktır zaten. Ama onlara aldırma. Oturma kimsede görülmemiş olabilir ama buna benzer yer değiştirmeler görülüyor merak etme. Ve devam et, doğru yoldasın. Belirtiler meydana gelmiş çünkü biraz daha çalışırsan başarakasın :)