pendulum

Charmed

Kayıtlı Üye
Rüyamda ofisimde bir kutlama yapıyoruz. O kutlama günü 25 haziranmış (Şu an barışmak üzere olan anne ve babamın evlilik yıl dönümleri). Vedalaşırken bir kadın bize "inek"in ne kadar kötü biri olduğun söylüyor (inek annemle babamı ayıran, babamın şu anki eşine taktığımız bir isim), ben de ona eğilip; "Evet onu tanıyorum, gerçekten öyle." diyorum. Annem arıyor, "dikkat et, ayakkabında yılan olacak" diyor. Aşağı iniyoruz, yürüyen merdivenler var(güya orası Moskova'da bir alışveriş merkeziymiş). Herkes bana garip bir şekilde para ve hediyeler veriyor. Ben alıyorum. Rus polisleri "hey, siz!" diyerek bize yaklaşıyor. Biz de gülümsüyoruz. O sırada biri yine uyarıyor, ayakkabında olacak yılana dikkat diye. Ayakkabıma bakıyorum, içine yılan sokulmuş beni ısırmak üzere. Sol elimle çıkarıp yere fırlatıyorum. Yılana "Karanlığın ve ışığın gücüyle seni lanetliyorum!" dedim; yılan öldü. Sonra yakınlaşıp yılanı kontrol ettim, yılan güya metalmiş (başta canlıydı). Yaklaşıp yılanı birşeylere sardım.

Not: Zamanında annem de yılanı rüyalar görürmüş. Ayrıca babamla annemi ayıran kadın büyü yaptırarak onları ayırmış.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir haberle sevinecek çevrenizi de bu haberle mutlu edeceksiniz. Birine yapmış olduğunuz ufak bir iyiliğin karşılığı, beklediğinizin çok üstünde şekilde dönüp sizi şaşırtacak.

Ayrıca sürpriz bir müjdeli haber var!

Bir sıkıntınızı gündeme getirip çözmeniz için, yakınlarınız size uyarılarda bulunsa da bunları kulak arkası ediyorsunuz. Özellikle yakınlarınızda barınan fesat huylu kimselerden uzaklaşmak sizin faydanıza olacak. Yandaş gibi görünse de işin özünde temiz niyet beslenmiyor. Düşmanınız çok yakınınızda.

İş hayatınızda çeşitli engellerle karşılaşacak ancak bunları çok kısa sürede atlatacaksınız.

Yapmak istediğiniz işi tamamlayamamanız için çevrenizde o kadar çok fesat kimse mevcut ki, siz cidden çok dikkatli olmalısınız. Tüm bu olumsuzluklara rağmen talihiniz açık ve arzularınızı gerçekleştireceksiniz.

Şu sıra bir eşiniz veya sevdiğiniz var ise, ilişkide yükseliş ve gelişme dönemine geçebileceğiniz, güzel gelişmelere tanık olacağınız bir dönem olacak.

Yeni bir iş tasarlayacaksınız fakat burada destekçileriniz veya ortaklarla sürtüşme ve anlaşmazlıklar yaşayabilir, büyük kavgalar yaşanabilir. Bu projenizin aşamalarını kimseden yardım almadan tek tek halledip, son aşamada sunuma açın. Bu sizin yetki ve gücünüzü korumanıza yarayacaktır. Ayrıca halledilmesi gereken ama ihmal ettiğiniz bir çok konu da şu sıra önünüze gelebilir.

Bir yakınınız, sevdiğiniz biriyle dargınlık yaşayabilir, horlanabilir hatta üzülebilirsiniz. Gerçekleşmesini çok istediğiniz kişisel bir arzunuz tam istediğiniz gibi şekillenmese de, sonuç sizin için daha hayırlı ve mutluluk verici olacak. Tüm işlerinizi yoluna koyup, randıman alacağınız bir dönem olacak.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
8
Görüntüleme
1K
Üye silindi 62179
Ü