Alicanın Yaşadıkları/kısa ve süper

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Yıl 2010 Türkiyede yaşayan Bilgisiyar mühendisliği ve grafikerlik yapan Alican M. x Lisesinden Mezun olduktan sonra ilginç yaşamı başladı.

İlk başlarda Össye çalışmaya başlıyan Alican Evde tek başınadır.Birden kapı çalar ve irkilir.Kapı deliğine bakmaya giden Alican birden takılıp düşer(Küçük bir düşme).Tekrar ayağa kalkar ve kapıya doğru yürür deliğe baktığı zaman kapının önünde kimsenin olmadığını gören Alican şaşırır tekkrar masaya oturarak ders çalışmaya başlar.Ve birden telefon çalmaya başlar.Ayağa kalkmaktan usanan Alican telefonu açar ve karşısındaki ses yüzünden şok olur ve bayılır.

Ayıldıktan sonra evde annesini ve ablasının başının ucunda olduğunu gören Alican kısa bir süre sonra ayağa kalkar ve siz içeri nasıl girdiniz diye sorar.Cevap alamayan alican soruyu tekrar sorar ama yine cevap alamaz.Telefona gitmeye çalıştığında ise ablasının onu engelledğini ve ayaklarının ters olduğunu gören Alican tekrar bayılır.Kalktığında evde kimse yoktur.Alican bu şüpheli durumda şaşkın şaşkın kendine soru sorarken aklına cep telefonuna bakmak gelir.Baktığında ise annesi ve ablasının toplam 20 kere onu aradıklarını görÜR....:devil2:

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
bir arkadaşımdan duyduğum bir hikaye onun bir arkadaşının başına geldiğini söylemişti doğruluğu tartışılır tabi

ailesi hafta sonu tatile gitmiş o evde kalmayı tercih etmiş sınavları için ders çalışacakmış odasında derse gömüşmüşken mutfaktan annesinin sesinin geldiğini duymuş şarkı söyleyip yemek yiyormuş başta anlamamış derse fazlasıyla odaklanmış çünkü sonra ses kesilmiş çocuk dersi bitirmiş tam yatacak salondan annesinin sesi şarkı söyler gibi onu salona çağırıyormuş çocuğun ödü kopmuş yatağa girmiş kafasını bastırmış yastığa yorganıda tamamen örtmüş ve yatağın altından bir ciyaklama kükreme arasında bir çığlık yükselmeye başlamış o korkuyla kitlenmiş çocuk yatakta o kadar korkmuşki dua bile edememiş sonra birden telefon çalmaya başlamış yatağın altından gelen ses susmuş o anda çocuk fırlamış hemen telefona bakmış annesi arıyor açmış hemen telefonu anne diyer nefes nefese telefondan duyduğu ses ile daha beter şok olmuş dalga geçercesine tehlikeli bir ses tonuyla yatağın altına baksana demiş çocuk o anda telefonu fırlatmış ve çığlık yeniden başlamış bu sefer yatak tavana olduğu yerden fırlamış tavana çarpıp yere düşmüş

arkadaşım çocuğun olayın devamını anlatamadığını söyledi :D

taakuk

Banlı Kullanıcı
Kapı çalınmasını ben küçükken hep geceleri yaşardım. Tam açmak üzereyken dururdum. Açsaydım olacakları biliyordum çünkü...