Çakra olumlamaları.

mega_boy

Kayıtlı Üye
Kök çakra-> Vücudumu seviyorum yaşamak çok güzel, yaşamak istiyorum, dünyanın ve toprağın enerjisı beni besliyor ve bana şifa veriyor, dünyayı seviyorum.

Sakral çakra-> Yaşama sevincim hergün daha da çoğalıyor, vücudum canlı ve sağlıklı, cinsellğimi tum kalbimle seviyor ve yaşıyorum, her dakika gerçekleşen mucizeleri görüyor ve onlardan mutluluk kazanıyorum.

Solar çakra-> Ben güçlüyüm, otoritemi ve gücümü doğal haliyle yaşıyor ve kullanıyorum, görüyorum.

Kalp çakrası-> İçimdeki sevgiyi genişletiyor, büyütüyorum, bütün duygularıma evet diyorum, güveniyorum, hissediyorum, Özgürce ve saf bir şekilde seviyorum.

Boğaz çakrası-> varoluşumun ifadesini ozgur ve yaratıcı bir tarzda gercekleştırıyorum, ben ozgurum, duygularımı ifade etmek bana mutluluk veriyor, duyuyorum, kendımı ozgurce ifade ediyorum, kendımı sevgıyle ifade edıyorum.

Alın çakrası-> Varım. Bakış açım ve toleransım genişliyor, tum duygularımla algılıyorum, içimdeki sezgi gücünün sesini sürekli, hep daha iyi algılıyorum.

Taç çakra-> Var olan herşeyle birim. Tanrıya, evrene açığım, anlıyorum, birlik içindeyim.