Çakra İnisiyasyonu 2. Grup 7. Çalışma Deneyimleri 30/05/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi buraya yazabilirsiniz.

mega_boy

Kayıtlı Üye
BAşımın üstünde bir baskı ve bu baskının beraberinde içimde bir huzur, sevgi oluştu.a Gerekli imajeyi ve zikri yapmaya başlayınca uyuya daldıam ve 2.25 de kalktım yorgun bir şekilde.

darksense

Kayıtlı Üye
Ellerimde çok yoğun bir enerji toplanması hissettim sanki orada birikmişti.

Herşeyden herkesten üstün olan Allahu Teala'dır. Allah sizlerden razı olsun. Gönlünüze göre versin.
Teşekkür ediyorum.

can-dan

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada hemen çalışmaya yoğunlaştım ancak başımın üstünde bin yapraklı mor çiçeği imajine edemedim .Onun yerine kristal gördüm .Kristalden birçok ışık yukarı doğru çıkıyordu.Önceleri siyah ışıklardı sonra beyaz oldu .Sonra başımın tam tepesinde büyük bir baskı ve ağırlık hissettim .Kristal matlaşmıştı ,rengi mordu ve başımdan içeri doğru baskı yapıyordu.Kendime ''bu ne ?''derken sevgili Urum ''o sana ağırlık vermiyor,sendeki ağırlıkları itiyor ''dedi.Bir süre sonra vücudumun çok çok hafiflediğini gördüm .Uzun bir gerinme geldi bütün vücuduma .Gerinmelerle birlikte büyük bir boşluk ve hafiflikle çalışmayı sonlandırdım .
Çalışmalar için sevgili Urum'a çok teşekkür ederim .Sevgiyle...

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de mor mnekşeden çok quartz gibi bir şey gördüm mor daha dogrusu meneksem hep ona döndü yaprak sayı arttıkca ama zihin bu 1000 yaprak ona benzetti sanıyorum İcindeyken unutmayım dediğim ama sabah unuttugum seyler var gene.

zihnim rahatlasın istediğim ve dert ettiğim bir sey var ona doğru yaklasayım istiyordum galiba bu yönde iyi gidiyorum bu belki şimdi absurd ama bunu da bu calısmalara baglıyorum bu soyle normalde denge ama bazen birşeyler dengeyisarsıyor ama etki olmadan o sarsılmıslık farketmiyorsunuz farkettiğinizde belki hemen toplamak zor çünkü nerede koptu balans o belli değil. bu çalısmalar belki ben de o kopuk nokta bana tam buldurmadı ama o kendisi buldu ve revize ediyor diye düsünüyorum . karanlıkta yazıyorum cümleler ve gramer yarıs ediyor hosgörğn +)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...