Gideni Geri Getirecek Bir Dua yada Büyü Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angel_a

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar.. Çok zor durumdayım. Gideni geri getirecek birşeyler arıyorum. Eğer bilgisi olan varsa ben de durumumla ilgili ayrıntılı bilgi verebilirim. Siteye de yeni üyeyim inşallah yanlış bir şey yapmıyor ya da yanlış bir yere açmıyorumdur konuyu. Site oldukça karışık geldi bana:(

Elfangel

Kayıtlı Üye
Forumumuza hoşgeldiniz. Burada keyifli vakit geçireceğinizi ve de sorularınıza cevap bulabileceğinizi umuyoruz. Yeni üyemiz olarak Forum Kullanımı bölümüne konu açmışsınız. Lütfen buradaki forum kurallarını da okuyunuz. Sitemizde kırmızı renkle mesaj yazmak yasaktır. Kırmızı renk yöneticilerin uyarı rengi olarak kullanılır. Ayrıca cümlelere büyük harfle başlanmasını ve imla kurallarına özen gösterilmesini isteriz.

Sorunuza gelince, konuyla ilgili paylaşımlar sitemizde fazlasıyla mevcuttur, arama bölümünden arama yapabilirsiniz. Aslında karışık bir sistemimiz yok, bölümlerimiz belli. Siz de bir süre vakit geçirince sisteme alışacak, istediklerinizi daha kolay bulacaksınız.

Kaliteli paylaşımlar iyi forumlar dileriz.

origanum

Yönetici
Arkadaşlar.. Çok zor durumdayım. Gideni geri getirecek birşeyler arıyorum. Eğer bilgisi olan varsa ben de durumumla ilgili ayrıntılı bilgi verebilirim. Siteye de yeni üyeyim inşallah yanlış bir şey yapmıyor ya da yanlış bir yere açmıyorumdur konuyu. Site oldukça karışık geldi bana:(

Sayın üyemiz,
Konuyu yanlış yere açmışsınız, forum kullanımı değil de sorular bölümüne yazmanız halinde hem forum kirliliğine yol açmamış hem de özellikle soruları görmek ve cevaplamak isteyecek kişilerin kolaylıkla görmelerini sağlar dolayısı ile cevabınıza daha kolay ulaşma imkanına sahip olursunuz.
Ayrıca bu site birilerinin işini yapma sitesi değil bu alanda neler olabileceğine dair bilgi ve fikir edinme sitesidir. Kimse kimseye işlem yapmaz, şahsi tarif ve uygulama yapmaz. Yeni gelenler bazen bu umutla gelip heyecenla sizin gibi yazılar yazıyor. Ama yanılıyorlar.
Sitemizde sorduğunuz konuda sayısız bilgi mevcut. Çoğu kişi bu sorunu hayatının en önemli sorunu olarak gördüğü için çok fazla paylaşım yapılmış. Herkes her bulduğunu paylaşmış. Kimi hiç çalışmayan demode uygulamalar, kimi de sadece belli bir kişi için oluşturulan uygulamalar. Bilgi vermesi bakımından hepsi yazılmış. Bunların çokluğu kafanızı karıştırmasın, majisyen için gayet nettir mantık. Yeter ki sizin yapabilecek enerji gücünüz olsun. Önemli olan formüller değil, sizin o uygulamalara katabileceğiniz enerjidir. Başarının tek anahtarı budur. Yapabilecek durumunuz varsa içlerinden sizin için en uygun olanı uygulayın. Eğer bu işlere yabancı iseniz -ki bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok- hiç kalkışmayın. Bir profesyonele gidin. Hayatınızı etkileyecek önemli bir durumu nasıl kolayca mahvetmek isteyebilirsiniz? Yanlış ve eksik yapılan her uygulama hayatınızı olumsuz etkileyecek negatif kirlilikler almanıza yok açacaktır. Kaş yapayım derken göz çıkarır genelde acemiler. Sonra onları temizlemek oldukça zahmetli ve pahalı olur. Bizden söylemesi.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
sizi ileride zor durumda bırakabilecek uygulamalara girmeyin büyü iki tarafı keskin kılıç gibidir yapmadan düşünün derim...en dogrusu ALLAHA ellerinizi açın acizliginizi belirtip dua etseniz sizin için daha hayırlı olcagı kanısındayım sevgiyle...selametle

origanum

Yönetici
sizi ileride zor durumda bırakabilecek uygulamalara girmeyin büyü iki tarafı keskin kılıç gibidir yapmadan düşünün derim...en dogrusu ALLAHA ellerinizi açın acizliginizi belirtip dua etseniz sizin için daha hayırlı olcagı kanısındayım sevgiyle...selametle

Sayın semyanocibel,
Büyü sitesinde büyü yapmayın diye bir daha yazmayın üyelerimize. Kimseye dini baskı da yapmayın. İster dua eder ister büyü yaptırır. İnanç konusundaki fikirlerinizi belirtmeyin. Kendinize gelin ve nerede bulunduğunuzu unutmayıp bulunduğunuz mekanın kurallarına uygun davranın. Ayrıca Türk dili kurallarını hatırlayın ve öyle yazın mesajlarınızı. Cümleye büyük harfle başlanması gerektiğini eminim siz de biliyorsunuzdur. Tıpkı nokta işaretinden sonra bir boşluk bırakılması gerektiğini bileceğiniz gibi.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
havas kitabları indir araştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...