Kaansarp

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Merhaba,
Bir rüya gördüm ve anlamını gerçekten merak ediyorum.
Rüyamda üniversiteden iki arkadaşımla birlikte akan bir nehirde ilerliyoruz, su belimize kadar çıkıyor, sol tarafıma baktığımda nehirin kenarına çıkmış beş altı tane büyük solucan görüyorum ve arkadaşlarımla ilerlemeye devam ediyoruz. İlerledikten sonra iki arkadaşım sol tarafda duran bir direğe çıkıyorlar bense onlardan farklı bir yöne gidip sağ tarafta olan sudan yüksekte bir yere çıkıyorum ve oradan yoluma devam ediyorum.. Yoluma devam ederken önümde yeşil yapraklı bir ağaç dalları duruyor ancak ağacın dalları yolumu kesmemiş geçilebilir durumdaydı..
Çok teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İş hayatında olumlu gelişmelere ve ahenge işaret ediliyor. Bu rüyada gördüğünüz kişilerin yaşamlarındaki olumlu gelişmelerden haberdar olacaksınız. Kısmetiniz açık ve kazancınız bol, bereketli olacak.

Bir mal edinme hususunda tereddütler yaşayabilirsiniz. Burada hoşlanmayacağınız, belki ilkelerinize aykırı bir teklif dahi alıp şaşırabilirsiniz. Fakat şu da var ki, bu konuya el atmanız sizin için hayırlı ve faydalı da olacak.

Arkadaşlarınızın da arkası sağlam, özü sözü doğru biriyle olan bağlantıları var. Bu, onları emniyete alan, güvende tutan bir durum teşkil etmekte.

Fakat sizin yolunuz ve kaderiniz onlardan farklı yönde ilerliyor. Aydınlanma ve gelişme için daha engin bir ufuk çizginiz olacak. Üstelik bu, hayalerinize kavuşmanız için önünüzü de açıyor. Muradınız ne ise ona kavuşacaksınız.

Sevgiler…

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Sayın Duman Lekesi çok teşekkürler inanın ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Tekrar teşekkürler iyiki varsınız...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Sayın Duman Lekesi, Ben master öğrencisiyim ve geçen gün bir rüya gördüm. Rüyamda danışmanım (Doçent bir bayan)'la bir yerdeydik ve kendisi biraz telaşlıydı. Normalde aramızda o kadar samimi değiliz ancak rüyamda yanıma yanaşıp bana kolunu attı ben de onun beline elimi attım ve o şekilde yürüdük. Aynı rüyada kendisi telaşlıydı misafirleri vardı ben de misafirlerine hizmet ettim. Ortam küçük ve kalabalık bir yerdi. Bu yerde kaos gibi bir durum söz konusuydu..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Danışmanınız şu sıra sorunlar içinde ancak, size vereceği iyi bir haber var. Ayrıca ortak bir paydada buluşup fikir birliğine varacaksınız. Karşılıklı fayda ve menfaatler elde edeceğiniz bir dostluğunuz da olabilir.

Geçmişte bitmiş olan ve görüşmediğiniz biri ile tekrar bir araya gelip barışacaksınız.
Gelecekte memuriyet, rütbe, itibar ve kazanç işaret ediliyor.

Bir konuda süregelen durumunuzu ele alıp, farklı bir yönde ilerleme kararı alacaksınız.

Yorucu bir dönem geçiriyor olabilirsiniz, dinlenmeniz faydanıza olacaktır.

Sevgiler…

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Çok teşekkür ederim çok iyisiniz iyiki varsınız Sevgili Duman Lekesi..

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Merhaba aslında ben gördüğüm ve anlamını çok merak ettiğim bir rüyanın anlamını öğrenmek için bu rüyayı yazmak istiyorum.
Küçükken, evimizin çok güneş alan bir odasında annemle birlikte yatardık. Sabaha karşı iki kanatları olan canlı biri sağımdan diğeri solu omuzumdan tutar ve beni uçurmaya çalışırlardı. Ayaklarım yerde sürünürdü hafif ve yüzlerini göremezdim.. Beni bulunduğum yerden uçururlardı ve kapıdan çıkarırlardı.. Ben her gün sabaha karşı aynı rüyayı görürdüm ve çok korkardım. Kapı her zaman açık olurdu ve kapıdan çıktıktan sonrasını hatırlamazdım.. Çok uzun yıllar kimseye anlatmadım rüyamı ancak bir cevap bulmak istedim ve birçok insana anlattım ama çoğu insan inanmadı. Bu rüyanın ne gibi bir anlamı olabilir. Aynı rüyayı görmem çok uzun sürmüştü ve her defasında çok korkardım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dünya ve ahiret hayatınızda saadete kavuşacağınız müjdeleniyormuş… Sevinç ve hayır işaretidir.

Size güç, kuvvet ve erk hediye edilmiş. Geleceğinizin parlak ve başarılı olacağı, hayır ve nimetlere erişeceğinizde işaretler arasında…

Sevgiler…