Koyun Postu Uçurmak Hakkında

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir müddet önce bir konu açmıştım ama bu konuya yorum yapamıyorum herhalde yönetici klitlemiş bazı arkadaşlarım yanlış anlamış olacak ki yorumlar yapılmış ben koyun postu uçurmak ile ilgili bir ayet varmış bilen varmı demiştim burada bilen çıkmadı araştırdım araştırdım ayeti buldum sizlerle paylaşmadan önce denemek istedim ki netice alamayan olursa hakkımda yanlış düşünmesin ve denedim olmadı konuyu hocam ile paylaştım ayete baktı çok güçlü olduğunu olması gerektiğini söyledi ama denedim uçuramadım konu hakkında araştırmaları derinleştirdim ki sebebini buldum bu ayetin tersten okunması gerektiğini öğrendim bu sebepten paylaşmadım çünkü Kuranı kerimden hiç bir ayet tersten okunamaz ben okuyamadım kuranı kerime olan saygım ve sevgimden günahından korktum paylaşmadım düşünmeden hareket edip deneyebilecek insanlar olacağı için hem karşımdakini hem paylaştığım için kendimi günaha sokmak istemedim durum budur.

parson

Kayıtlı Üye
sebep nedir koyun postuyla ne alıp veremediğin varki

parson

Kayıtlı Üye
levitasyon tekniğiyle bişeyleri uçurabilirsin tabi çok fazla vaktini alır ama bi ayet okuyupta bişeyleri uçurabilmen pek mantıklı gelmiyo bana.ayrıca koyun postu ilginçmiş ilk defa duydum :D

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ya bir de gerçekten merak ettim neden koyun postu, keçi postu da olur mu? (Lütfen yanlış anlaşılmasın gerçekten merak ettiğim için soruyorum yani bir özelliği var mıdır diye!! )

parson

Kayıtlı Üye
bende ilk defa duydum ama şöyle olabilir kuran da geçiyomuş galiba, koyunda kurbanlık diye geçer yani biraz kutsallık taşır belki ondan olabilir.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
O mantıkla hareket edeceksek keçinin postu da olur çünkü keçi de kurban oluyor. Hatta inek postu ve deve postu da olabilir onlar da kurbanlık sonuçta..
( Bu arada inek postu olur mu? Hiç duymamıştım ancak belki olur diye yazdım hiiiihihihhiihi) :D

Cem

Kayıtlı Üye
Eskiden koyun postu uçururlarmış gören yaşayanlar var post bir madde sonuçta maddeyi hareket ettirmek amaç