Psi-Wheel Eller yaklaştırmadan 2 yönede döndürme .

ecz55

Kayıtlı Üye
Valla süper yani izlediğim ilk video. Ben de başlayacağım inşallah x-men i de izleyince şart oldu artık..Kolay gelsin.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ne kadar süren bir çalışma sonunda bunu başardınız? Ben de yapmak isterim ancak nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyorum..

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
4 ay önce başlamıştım kağıdın bi gün dönüp bi gün dönmemesi benim hayli sinirlerimi bozmuştu. Bir süre bırakıp tekrar denemeyi denedim. bu işe yaradı gerçekten gereksiz imajineler konsantrenizi dağıtabilir, bunu söylemem yeterli olur sanırım. :) Sadece enerjiye odaklanmak gerek.

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Psi wheel dışında yapabildiğiniz neler var?

morofka

Kayıtlı Üye
Sayın gizlimabet uyesi ;

Eller yaklaştırmadan demişsin, hani orda ellerin sürekli kağıdın yanında. Emeğine sağlık ama bunlar hiç başlamayanlar, bilmeyenler için bir gösteri...
İyi Forumlar...

D@rK @nGeL

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Yanlışlıkla boş mesaj attım moderatör ilgilenirse sevinirim.
Bu arada güzel bir paylaşım olmuş. Bende denemiştim ama ellerimi çok yakından kullandığım için oluyor gibi gözükmüştü ama aslında rüzgar sağ olsun.

:)

focus

Kayıtlı Üye
Emek vermeden olmuyor ama bu iş oluyor. Bakın düşüncelerinizi odaklayın, mesela bir arkadaş demişti parayı imaj edin çok parayı ve nerden nasıl geldiğini düşünmeden. Ben denedim bunu ama yorucu olmasına rağmen 1 hafta boyunca elime ummadığım yerlerden para geçti, sonra devam edemedim çünkü kafamı toplayamadım. Konsantrasyonunuz güçlü ise ve olacağından şüpheniz olmadığı anda adına ne derseniz diyin o iş oluyor. Kalbiniz aklınız ve istem gücünüz ne kadar güçlü isterse, bu sanki bir hediye gibi size sunuluyor. Orada duruyor gibi sadece içten ve inanarak istemek bunu size çekiyor. garip değil mi?

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Camilla neden sordunuz?

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kardeşim gösteri amaçlı koymadımki ben. Sadece ne kadar video koyarsak o kadar yeni başlayanların ve bizim inancımız artacakdır...

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Çok hoş .... Bir şey sora bilirmiyim, kağıdın o şeklini yapamıyorum, nasıl katlanıyor?