Dilek ve muradın gerçekleşmesi amacıyla...

Mouse

Kayıtlı Üye
" Selâmün kavlen min rabbir rahıym "

ayeti kerimesi 818 defa, salavatı şerife 130 defa, Fatiha-i Şerife 3 defa okunduktan sonra " Ey Rabbim" diye başlayarak duada bulunan kulun dilek ve muradı gerçekleşir Allahın izni ile,

Kaynak: Arif Pamuk, Havas ve Esrarı

arkadaşlar ben henüz denemedim, inşallah okuyacağım tez vakitte Allah kabul etsin

sedaaa

Kayıtlı Üye
bu duanın sayısını ben 1479 tane diye görmüştüm bi kitapta ama sayıdan çok eminim

aadb2006

Kayıtlı Üye
Bayanların muayyen gününde okumak günahmıdır

serfiraz

Kayıtlı Üye
ben " Selâmün kavlen min rabbir rahıym " duasının bir işin mahkemenin ya da sınavın sorunsuz geçmesi amacıyla da 786 defa suya okunup içilmesi gerektiğini duymuştum.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Acaba bu okunan şeylerin sayısı önemlimidir?Önemliyse neden önemlidir ne anlam taşır?Anlam taşıyorsa neye göre anlam kazanmıştır?Ve son olarak bu sayıları insanoğlu nasıl öğrenmiştir?

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
gerçekten bir ara devamlı okuduğum adeta huzur bulduğum bir duaydı bu ama ben 33 defa bu duayı 33 defa ihlas suresi ve 33 defa la havle vela kuvvete... duasını birlikte okuyordum. yeni başlayacağım için ağır gelmesin diye de hoca sayıları bana böyle vermiş olabilir.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
" Selâmün kavlen min rabbir rahıym "

ayeti kerimesi 818 defa, salavatı şerife 130 defa, Fatiha-i Şerife 3 defa okunduktan sonra " Ey Rabbim" diye başlayarak duada bulunan kulun dilek ve muradı gerçekleşir Allahın izni ile,

Kaynak: Arif Pamuk, Havas ve Esrarı

arkadaşlar ben henüz denemedim, inşallah okuyacağım tez vakitte Allah kabul etsin
gece uyumadan 4 rekat namaz kıl sonra 40 tane fatiha süresi oku secdeye gidip dua et dogrusu bu...denenmiştir..

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
gerçekten bir ara devamlı okuduğum adeta huzur bulduğum bir duaydı bu ama ben 33 defa bu duayı 33 defa ihlas suresi ve 33 defa la havle vela kuvvete... duasını birlikte okuyordum. yeni başlayacağım için ağır gelmesin diye de hoca sayıları bana böyle vermiş olabilir.
inşirah süresini okuyun lütfen..