Kötü Niyetli Cinlerden kurtulmak için çok etkili bir dua...

Mouse

Kayıtlı Üye
Öncelikle Sizin Paylaşmak istememin sebebi kimse böyle bir illete bulaşmak istemez yani şöyle söyleyim nasıl cağırılıcağını daha önceki konularda belirtmişdim ama iş umdunuz gibi gitmesse eğer binevi panzehir gibi düşünün...

Hâzâ kitâbun min muhammedin resûli rabbil âlemîn * ilâ men tarakad dâre minel ummâri vez zuvvâri ves sâlihîne illâ târikın yatruku bi hayrin yâ rahmânu emmâ ba?du fe inne lenâ ve lekum fîl hakkı siaten feinteku âşikan mûlian ev fâciran muktahimen ev râiyen hakkan mubtilen hâzâ kitâbullâhi yentıku aleynâ ve aleykum bil hakkı innâ kunnâ nestensihu mâ kuntum ta?melûne ve rusulunâ yektubûne mâ kuntum temkurûne utrukû sâhibe kitâbî hâzâ ventalikû ilâ abedetil esnâmi ve ilâ men yez?umu aleyke yâ rabbi * ve hakkısmike ellezî nâdâke bihî mûsa lemma hâtabeke alât tûri aleyke yâ rabbî * ve bi hakkısmikellezî nâdetke bihî âsiyetu enne meallâhi ilâhen âhara lâ ilâhe illâ huve kullu şey?in hâlikun illâ vechehû lehul hukmu ve ileyhi turceûne tuglebûne hâ mîm lâ tunsarûne hâ mîm ayn sîn kâf * teferraka a?dâullâhi ve belegat huccetullâhi ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi fe se yekfîkehumullâhu ve huves semîul alîm.

Yukarıdaki dua yazılır ve gece yatarken baş altına konur. (Yastık altına da konabilir.)