Cinlerle iletişime geçmek isteyenlere...

Mouse

Kayıtlı Üye
Genelde konularda zaman zaman ilgimi celbeden bir soru dikkatimi çekiyor.

-"cinlerle irtibata geçmek istiyorum.ama korkularımı nasıl yenebilirim ? kokularımı yenmenin yolu nedir ? onlarla irtibata geçen ve pratikte teoriyi yaşayan arkadaşlar korkularını nasıl yendiler ?"

Bu soru çokça ifade ediliyor zira cinlerle nasıl ilişkiye geçebileceğiniz,onları çağırma yolları falan değil zor olan.Asıl zor olan içimizdeki korkuları yenmek.Eğer bu korkuyu yenebilirsek zaten işin büyük bir kısmını çözmüş oluruz,sizcede öyle değil mi ?

Yalan olmasın bilen birisi doğrusu yazsın Hz.Ali demiş ki "- Eğer korkarsanız onlar sizin sırtınıza biner,yok eğer kormaksanız siz onların sırtına binersiniz"...

Doğrumu bilmeiyorum ama ilmin kapısı olarak işaret edilen büyük sahabe Hz.Ali (R.A) eğer böyle söylüyor ise;ve gerçekten korku onların bizlere karşı en büyük silahları ise.....

....korkusundan emin olan amacındanda emin olacaktır...

sonucuna ulaşıyoruz...

Peki bu işin üstadları nasıl oldularda korkularını yendiler ve halen aramızdalar ?

- Benim bildiğim bu kişiler genelde geçmişten beri bir şekilde manevi yetenek deyin istem dışı deyin zaten bir şekilde cinler ile büyümüş olabiliyorlar.Ancak bilenler bilir tıp fakültelerinde nasıl doktor eğitilir hiç aklınıza geldi mi ? Yada her yıl tıp okuyan ve doktor olan onca insan nasıl oluyorda korkmadan yada eli titremeden ameliyat yapabiliyor ? Meşhur bir söz vardır -"Tekrar ve tecrübe başarının atasıdır"...Korkuları yenebilmenin tek yolu bir şekilde korkunun içine girmek bunu yaşamaktır.Başınıza gelene kadar çok korkarsınız.Ama başınıza geldiğinde veya sürekli gelmeye başladığında artık yeni psikolojiniz durumu kabul etmeye ve korkmamaya başlar.Bilginizin artması...İnsan bilmediğinden korkan bir varlıktır.

Yalnız önemli olan bu tecrübeler sırasında psikolojinizin bozulmaması gerektiğidir.İşte bu nedenle havas çalışmalarına başlangıçlar öncelikle zarar görmeye engel olmak ve küçük zararsız bağlantılar ile başlamak yönündedir.Bu nedenlede günlük belirli sayılarda zikrler yapılarak manevi güç ve iman gücü artırılmaya ve korunan bir alan oluşturmaya çalışılır.Bu sayılar kişiden kişiye değişmek ile bilikte sürekli olarak hayatınızda yer almalıdır.Eğer bu işe giriştiyseniz artık bu vird leri bırakmanız hayatınızın elden gitmesine kadar neden olabilecek sonuçlara sebep verecektir.

Hayanınızın sonuna kadar bunun sonucunu kabul edebilir ve bu sonuçlarla yaşabilirmisiniz ? Yoksa anlık bir heves yada merak için mi yapıyorsunuz ?

Bu zikrleri yaparken onları davet eden ama bağlantılarına engel olan yöntemler ile sürekli sizin çevrenizde cinler bulunması söz konusudur -ki bunun amacıda zaten sizi sürekli online tutarak yani onlarla sürekli birlikte tutarak küçük küçük bu korkuları yenmeye çalışmanızı sağlamaktır.Ancak size sadece rüyalarınızda ulaşıp korkutmaya çalışabilirler.Yinede buda korkularınızı yenmenize yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte sağlam sözüne kendisine güvenilir ve tuhaf olmayan bir usta ile birlikte çalışmak,davetleri birlikte yapmak,sizi takip etmesi,sizinle birebir ilgilenmesi,birkaç gerçek cin çıkarma seanslarına katılmanız ve artık korkmayana kadar bu çalışmaları sürdürmek,bununla birlikte sürekli oruç,riyazat,az konuşmak,az uyku gibi manevi yapınızı güçlendiren çalışma ve ibadetlere devam etmek sonuca varmayı hızlandırabilecek niteliktedir.

Ancak hemen belirteyim bunlar yaratıcının razı olmadığı çalışmalardır.Zira amacınız Allah(c.c.) rızası değil cinlerle irtibat kurmak olduğundan manevi korunma açısından yoğun şekilde faydalarını görseniz bile rızayı ilahide asıl olan amacına sizi ulaştırmayacaktır.Niyetiniz Allah(c.c.) rızasını kazanmak olursa zaten istediğiğiniz amaca doğru gidersiniz.

Bakınız bu noktada tasavvuf ile havas arasında bir bağıntı mevcuttur.

Eğer aynı yöntemi kullanırken amacınız yani niyetiniz ne ise sonucunuzda ona göre şekillenmekte olup yaklaşık olarak araçlar aynıdırlar.İyi niyetli dahi olsanız amacınız evliya olmak makam sahibi olmaksa amacınıza yine ulaşamayacaksınız demektir.Yani otomasyon sistemlere müdahale eden bir ilahi düzen açıkça belirginleşmektedir bu noktada.

Eğer niyetiniz koruma sahibi olup korkmamak ve cinler dünyasına adım atmaksa buda başarılabilecektir.

Allah(c.c.) "İlmi isteyene veririm" buyurmuştur.Ancak şunu bilemiyoruz ; hangi ilim ? eğer burada bildirilen "İsteyene ilmi veririm" den hayır,şer tüm ilimler midir ? Yoksa sadece hayır ilimleri mi ?...

Allah(c.c.) hakkımızda hayırlısını nasip eylesin inşaallah.

Kaynak: Kendi Arşivimdendir...

parson

Kayıtlı Üye
çok doğru insanoğlu hepsinde üstün varlıktır.korkuyu yenemediğiniz sürece bununda bi anlamı yok :)

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
korku filmlerinden çok korkarken şimdi hiç korkmamak ve tek izlemek bu demek oluyor heralde... zamanla alışıyorsun

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Korku kısmını çok önceden yendim ama hağlağ tık yok ne yazıkki,o kadar uğraşmama rağman iletişimi gerçekleştiremedim berkide bana önderlik edicek bir bilge bulamadığım içindir.

DRACULA2824

Kayıtlı Üye
Küçükken perili ev gibi bir film vardı galiba 3 bölümdü.Gece uyumadım onu seyrettim.Sonra ne oldu dersiniz. Korkudan uyuyamadım tir tir titriyordum.Büyük babamı uyandırdım.Oku dedi.Euzü felan çektim galiba neyse öyle uyuyakalmışım.Bu ilk korkmamdı.
Bir gece uyandım ama yataktan kakmadım. Gözlerimi açtığımda birde ne göreyim sobanın yanında bir varlık üzerime doğru geliyor.Çok korktum asla aklımdan çıkmıyor.Gözlerimi kapadım.Biraz bekledikten sonra tekrar açtım.Biraz uzaklaşmış.Gözümü açtığım anda yüzünü tekrar benden tarafa çevirdi.Tekrar üzerime doğru gelmeye başladı.Gözlerimi tekrar kapatıp üzerimi örttüm.Artık öyle uyuyakalmış.Sabah kalktığımda ilk sobanın yanına baktım ama tabiki gitmişti.Şeklini soracak olursanız,Tam hatırlıyamıyorum ama her tarafı kırmızı renkli aralarda değişik siyah tonlamaları vardı.Kafası yuvarlak gibiydi.BUDA İKİNCİ KORKMAM.
3.Olarak yine bir gece uyandım kıpırdayamıyorum.Bir parmağımı bile oynatamıyoru.Bağırmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor.Ne yapacağımı bilmiyordum.Birden euzu çekmek aklıma geldi.Böyle birkaç besmele ve euzü çektim normale döndüm.
4.Olarak yine bir gece uyandım.Sol yanıma döndüm. Annemi gördüm beyaz bi elbise giymiş evin içinde dönüyordu.Ne yapıyorsun öyle diyorum ses yok iki üç defa böyle dedim. Sonra yatağına baktım yatağı hemen benim ayak ucumda.Baktım annem orda uyuyor.Peki bu kim.demeye kalmadan duvara bir ışık vuruyordu.O ışık birden kayboldu siyahça oldu ve yine aydınlık oldu.4.böyle.
Daha bunlar hariç salonda da gündüz tamamen siyah renkli birşey üzerime geldi bende o esnada oyun oynuyorum tabi salonda. birden merdivenlerden çatırdılar geldi ve o varlık geldi işte.Her tarafı simsiyah kafası yuvarlak..Hemen kalktım nasıl kalktığımı bilmiyorum ama hemen eve girdim durumu bizimkilere anlattım.çıktık baktık kimse yok.İşte bu kadar.
Bunların hepsi ben küçükken oldu.Yani daha 8-12 yaşa aralığında olmuştu sanırım.
Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın birileriyle paylaşma ihtiyacı duydum.Hazır korku konusuda açılmışken.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
siz siz olun korksanız bile sakın belli etmeyin.nede olsa bilinçaltınızı okuyacak değiller.onlardan üstün varlıklarız.ama korkarsanız durum değişebilir.

DRACULA2824

Kayıtlı Üye
siz siz olun korksanız bile sakın belli etmeyin.nede olsa bilinçaltınızı okuyacak değiller.onlardan üstün varlıklarız.ama korkarsanız durum değişebilir.
Korka korka alıştık artık neredeyse hergece kabus görürdüm.Şimdi ise kabus da ne imiş diyorum. Ama bir siftahımız yok daha.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Bende bu konuda birşeyler sölemek zorundayım arkadaşlarım.Bakınız korkunun üzerine giderek korkunuzu yenemezsiniz.Ben bu tarz olayların hiç birini yaşamadım.Ama herkes gibi onlardan korkan bir insanım ama bir müddet sonra onları tanıyınca o kadarda korkmadım ama ginede korkum büyük ölçüde vardı Herkes gibi.. Şimdi bu korku olayını yenmek için birşey uygulamadım o zamanlar bu konuyla ilgili olmadan Ya Allah zikrini Nakşibendi Tarikatı gibi dil damağa bağlayıp kalpten zikir çekmeye başladım ve bende öle bir deyişim oldu ki başımın ortası bastırılıyomuş gibi oluyordu genellikle zikir yaparken.

Ama bazen yapmadığım zamandada nadirde olsa oluyodu.Ve zikirden sonra bendeki korkuların tümü gitti sadece cinlerle alakalı deyil.Karşıma çıksa boğazını sıkcak derecedeydim anlatamam size insanlardan korku daha çok cinlerden 0 İnmişti ve Kamili mürşidlerin neden bu tarz olaylardan kormadığını anlamış oldum.Size tek tavsiyem:Benim gibi dil damağa Ya Allah zikrini çekin illa belli bir sayıda çekmenize gerek yok ama hergün çekin.Ama gafletteyken çekmeyin dünyayı kenare bırakın zikir çekerken.Ondan sonra çekin ve bir müddet sonra değişim olucak sizde ondan sonra İfrit dahi çıksa karşınıza korkunuz sıfır ve bir ayetel kürsiyle yakabilrisiniz.O raddeye geliceksiniz.Hepiniz Allaha Emanet olun inşallah dediklerimden birşeyler kaparsınız ümit ediyorum.

DRACULA2824

Kayıtlı Üye
Ha birşeyi sormayı unutmuşum. O dereceye geldiğimizi nasıl anlayacağız.Ben kendimdeki ilerlemeyi söyleyeyim. Rüyalarımda artık şeytan beni kötü şeyler gösteripte kolay kolay kandıramıyor.Korkulu rüya görürken rüyaya müdahale edip çıkmak istediğimde rüyamda ayetel kürsi okumaya başlıyorum.Hemen uyanıyorum.

sir7634

Kayıtlı Üye
Arkadaslar hazir olmadan ve Profesyonel yardim almadan kalkismayin bu islere...Daha sonra hem maneviyatiniz hemde maddiyatiniz zarar gorur...Kurban oldugum Allah onlarla bizi ayri alemlere koyduysa bi bildigi var...Namaz kilin sadece dua edin....Bu varliklar eger ki bilgi birkiminiz yoksa uzaklastirir sizi imandan bencil hale getirir...Lutfen yapmayin

ReviL

Kayıtlı Üye
Arkadaş Çagırıom Cagrıom Gelmiyorlar Ya

Saprohil

Kayıtlı Üye
İlk önce iyi bir kendinizi geliştirin cinleri çağırmadan önce.Zaten kendinizi mükemmel derecede mutlu ve iyimser yaptığınızda cine ihtiyacınız kalmayacak göreceksiniz.Ve cinlerin yapamadığı işleri yapacaksınız.Cinleri anca bilgi paylaşımı konusunda kullanırsınız geçmiş hakkında muazzam bilgileri vardır.Geçmiş hakkında vs kullanırsınız konuşursunuz o size öğretir siz ona öğretirsiniz o kadar.

morofka

Kayıtlı Üye
selamun aleykum oncelkle bı sorum olcak ben cin cagırmak demonlardan v.b ifritler harıc arkdas dost olmak ıstıyorum bunun ıcın yapacagım şey nedır bılgı verırmısınz bende firdevsi-i tavil kitabı var sayfa olarak bıldıgınız bolum yada bana solemek ıstedıgınz bırseyler var mı cevab beklıyorum

saygılar...