Durugörü İnisiyasyonu 4. Grup 2. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi buraya yazabilirsiniz.

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben bugün elimden geldiğince enerjiye odaklanmaya çalıştım ama konsantre olamadım nedense .Garip bir huzursuzluk vardı üzerimde .Sabit duramadım, kıpırdandım durdum .Dikkatm dağınıktı ama yine de zikirlerimi yaptım ..Çalışmalar içn sevgili Urum'a çok teşekkür ederim .

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Neredeyse hiç bir şey hissetmedim umarım uyumlamayı almışımdır uruma teşekkürler..

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bende hiç bir şey hissetmedim...URUM'a çoook teşekkürler..

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Ben zaten bütün çalışmalarda hiçbirşy hissetmiyorum :)Teşekkürler Urum.

gümüş

Kayıtlı Üye
Deneyimden sayılır mı bilmiyorum ama sayılması gerektigine inanıyorum ;

Aslında unutmustum, aslında cok yorgundum ve cok da sinirliydim ve trafikte takılmıstım. Koşullanma mı dersiniz yoksa açıklık mı bilmiyorum eve gecmeden kahve aldım oturdum ve hala kafamın içinde kavga ediyorum , aniden gecti hepsi sakinlestim sinir mantık götürüyor biliyorsunuz ama o an gercekten üzgün ve öfkeliyim ne yapayım sonra birden sakinlik sardı otururken, tanıyorum bunu . Kafamın icinde düsünüyorum ama bu aksam calısma yok kii ayın kacı ? diye yine de sarmasına izin verdim ve gün icinde sorun yaptığımın sorun olmaktan akmasına bıraktım. Zihnimde çözülenin gercekte de çözülmesi harika olur ama aslında böyle söylemem yanlıs çünkü sıkıntı yaptığım 2 konudan birisi sabah su gibi aktı ve sacma gelebilir bunu biraz da bu calısmalara baglıyorum. Diğer sorun icinse henüz bilmiyorum, ama o da akar gider umarım. Herneyse tam saat emin değilim ama 00.15-00.30 gibi akıs tamamen kesildi düşüncesindeyim cünkü ne yaptım gelmedi ama öncesi kendiliğinden sardı. En azından bence öyle. Bu mümkün mü kendimi mi kandırıyorum?

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Çok titredim. Enerjiyi aşırı şekilde hissettim. Çalışma sırasında gözümden sevdiğim bir insanın yaşadığı bir olay geçti. Çok güzeldi. Sayın Urum'a teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...