Darkm@ster

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Merhaba ben rüyamda kendi evimde bir koltukta oturuyordum ve yanımda tanımadığım bir yaşlı insan vardı bembeyaz sakalları ve elbisesi beyaz dı ve o sırada yanımdan sevdiğim kız geçti 3 kere ve bana o kızdan vazgeç ve o sana yaramaz dedi ve ben evden çıktım o sırada büyük bir savaş vardı ue beni bir arabaya bindirdiler arkamızdan hiç tanımadığım bir hayvan kovalıyordu ve biz bir yere geldik ve yiyecek topladık topladıktan sonra o hayvan beni tekrar kovaldı ben bir aradan kaçtım ve eve geldim o arada uyandım ve sırtımda evden çıkarken silah vardı

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlkin, uyanıp yanınıza aldığınız silah kısmını anlayamadım? Bu rüyada mı, gerçekte mi oldu? İkincisi ise, rüyayı gördüğünüz saati hatırlıyor musunuz?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Rüyada iken evden çıktığımda silah vardı rüya saati ise saat 08 ve 09 arasında idi

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Peki bu 08:00 - 09:00 aralığı sabah mı akşam mıydı?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Elinize bir şey geçecek. Bu bir evrak, belge veya bir anlaşma koyası olabilir. Maksadınız ne ise bu belge sizi ona götürecek. Yalnız temkinli ve iyi anlayarak atılım yapın.

Verilen işarete göre sevdiğiniz kişi, size verdiği sözleri tutmayacak. Bu bildirilmiş. Eskiyi bitirmeniz gerekiyor. Gereğinden fazla tolerans göstermişsiniz. Burada size büyük bir mevki sahibi olma imkanınız olduğu işaret ediliyor. Fakat şu an içinde bulunduğunuz şartlar ve ilişkiler buna mani olarak görülüyor. Önünüzü kapatıp, ileriyi objektif görmenizi engelliyor.

Maddi ve manevi genişleme dönemine geçeceksiniz. Fakat yine çevrenizde mesafeli durmanız, pek açık görüş belirtmemeniz gereken kişiler halen mevcut. Maneviyatınız yükseldikçe korkularınızın da azaldığını göreceksiniz.

Geleceğinizde şunlardan biri/birkaçını elde edebilirsiniz; Kuvvet, şeref, ihsan, emniyet, başkanlık.

Sevgiler…

Not: Rüyalarda sık sık silah görmeniz; onurunuza düşkün olduğunuzu, emniyet ve güvene öncelikli ehemmiyet verdiğinizi simgeler.

[XTR] Similar Threads