arkadaslar yardım bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

temas

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben bir çok eski kaynak buldum ama hepside hamas ilmi ile ilgili kaynaklar farklı kaynaklar varmı öncelikle onları paylaşmanızı istiyorum 2. si ve şahsi olarak benm için önemli ben bu kaynakları buldum ama hiç denemedim herkes olayın amatör biri için ne kadar riskli oldugunda hem fikir bu buyu için ya oruc tutuluyor yada zikir ediliyor hamas kitablarına göre ama müslüman olmayanlarda büyü yapıyor astral aleme kapı acıyor bunun diğer yolu ne birde herkez ve hemen hemen bütün kaynaklar bir enerjiden bahsediyor bu enerji bende varmı bilmiyorum az mı cokmu bu konudada bana yardımcı olurmusunuz enerjimi nasıl ölcebilirim doğustan mı böyle bir güce sahip olanlar da varmış bunu nasıl anlarım bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum sitede farklı farklı yerlerde bir cok bu konularla ilgili bilgi verilmiş ama tam olarak direk bu konuyu anlatan bir yazı bulamadım yada benm gözümdende kaçımış olabilir teşekkürler şimdiden herkese

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hoşgeldiniz syn temas,
Sizden ricamız öncelikle forum kurallarını okumanız. İkinci olarak, imla kurallarına dikkat etmeniz. Noktalama işaretlerini kullanmanız, cümle başına büyük harfle başlamanız..

Saygılar,
AphraeL

Elfangel

Kayıtlı Üye
İlk önce şunu belirtmemiz lazım, ilmin adı Hamas değil, Havas'tır. Sitemizde bu konuda paylaşılmış bir çok kaynak bulunmaktadır. Mabet Kitaphanesi bölümüne göz atınız. Havas ilmi bir çok şartı olan bir ilimdir, zaten bunu kendiniz de belirtmişsiniz. Bu ilmin yaşayış gereklerine uygun yaşamanız lazımdır ve en ufak hata bile isteğinizin olmamasına hatta sıkıntılı bir takım durumlara yol açabilir. Bütün majikal sistemlerin kaynağı enerjidir. Enerjinizin yüksek olup olmadığını anlamak için farkındalık düzeyinizi arttırmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için de meditasyon, nefes çalışması gibi birtakım çalışmalar yapabilirsiniz ki bunlarla ilgili bilgiler de sitemizde mevcuttur.

Ayrıca bizler sitemizde imla kurallarına önem veririz ve uyulmasını kesinlikle isteriz ki sevgili Apharel de bunu mesajında belirtmiş. Lütfen site kurallarımızı okuyunuz.

İyi ve kaliteli forumlar…

temas

Kayıtlı Üye
Özür dilerim arkadaşım öncelikle, daha dikkatli olucam. Bu konuya bu kadar dikkat ettiğinizden haberim yoktu, o yüzden fazla önemsememiştim. Bundan sonra, elimden geldiğince özen göstericem.

kipooo

Banlı Kullanıcı
Özür dilerim arkadaşım öncelikle, daha dikkatli olucam. Bu konuya bu kadar dikkat ettiğinizden haberim yoktu, o yüzden fazla önemsememiştim. Bundan sonra, elimden geldiğince özen göstericem.
niye özür diliyosun sen busiteye bağlandıkça para kazanıyorlar bide artistliklerinimi çekceksin ZAAAAAAAAA SAÇMAAAAAAAA:boxing_smiley:

Alametifarika

Kayıtlı Üye
İsmini Yanlış söylediğin bir ilmin içeriğinden bir yanlış işlemle hayatın mahvolur yol yakınken geri dön ve normal şeyler yap reiki falan dene ne bileyim sadece dua et bağlı bulunduğun dinin gerekliliğini yerine getir,sadaka ver mutlu olmak için o kadar çok sebebin varki Allaha şükret mesela Tefekkürü Öğren sana daha çok yardımcı olacaktır.. yazdıklarımla dalga geçmiyorum yanlış anlama belkide hayatını kurtarıyorum.. Sevgilerimle

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
büyü'yü şöyle ayırabiliriz mesela.

büyü insanın kaderini değiştirme'dir.insanın kaderini değiştirmeyeceğin sürece sorun yok.ama ailesi çok kötü durumda diyelim ailesinin sorunlarını düzeltmek için bir vefk ve benzeri türlerle uğraşabilirsin.şifacı olabilirsin.bu tür.
ama ona zarar vericek büyüler yaparsan.yasak'dan sayılıyor 3 kutsal kitapta

Alametifarika

Kayıtlı Üye

büyü insanın kaderini değiştirme'dir.insanın kaderini değiştirmeyeceğin sürece sorun yok.ama ailesi çok kötü durumda diyelim ailesinin sorunlarını düzeltmek için bir vefk ve benzeri türlerle uğraşabilirsin.şifacı olabilirsin.bu tür.
Sevgili Ruh Kardeşim Büyüye Vefke gerek kalmadan sadece dua ederekte Olumlu düşünerekte insan çoğu şeyi gerçekleştirilebilir Doğal bir yetenek yada Birinden El Almadıktan sonra yakarak,yazarak gömerek yapılan herşey insanı kötülüğün kenarına getirir.. bugün ya Vedud Okuyan dil yarın Ya Kahhar okuyabilir.. İnsiyatif Meselesi

origanum

Yönetici
Ben de dikkatli olmanız gereken başka bir konuyu söyleyeyim. Konuyu yanlış bölüme açmışsınız, forum kirliliği olduğu için alakasız konuları ilgili oldukları yere taşırız gördüğümüzde ve üyeyi de uyarırız dikkat etsin diye.
Havas ilmi asla deneme yapılacak uygulamalar değildir. Usta olmalı ve bir şeyi yapmadan neredeyse 40 kere düşünüp kontrol etmeli öyle yapmalıdır. En küçük hata hayatın kaymasına neden olur, telafisi mümkün olmayabilir. Ustalık çok uzun yıllar alır, çok disiplinli çalışma gerektirir ve malzemelerin pahalılığı nedeniyle zengin olmayı da gerektirir, en azından maddi sorunu olmamalı. Eğitime herkes seçilmez, seçilecek kapasiteye sahipler de, tamamen kendilerini bu işe vermeli, neredeyse köle gibi çalışmalıdır.
Müslüman olmayanlar da büyü yapıyor tabi ki. Bu durum kişinin kendi inancıyla ilgilidir. Havas islami kurallara göre yaşayan bir insanın bazı islami öğeleri kullanarak büyü yapmasıdır. Bu yüzden bazı islami kesimler bunu dua etmek zannetme yanılgısına düşer. Bir hıristiyan havas yapamaz, kendi dininin unsurlarını kullanarak yapabilir büyüsünü. Çünkü bir hıristiyan islami kurallara göre yaşamaz, abdestli gezmez, namaz kılmaz, oruç da farklı bir şekilde tutar eğer tutarsa kendi dinine göre. İslami dualar etmemiştir, telafuz bile edemeyebilir. Bunun gibi tarz farklılıkları yüzünden islami ritüelleri uygulayarak büyü yapamaz. Herkes kendi yaşam tarzına göre yaptıkları ile büyü uygulamalarında başarılı olabilir. İnanmadığı yaşamadığı bir şeyi kullanarak ondan hayır beklemek anlamsızdır. Örneğin bir hıristiyan veya müslüman pagan tanrılarına dua ederek birşey isterse bu tutmaz, çünkü inanmadığı birinden birşey istemesi anlamsızdır. Gerçekleşmez bu yüzden. Bilinçaltı kandırılamaz, temel mantık da budur. Hepsine inanan, yaşam tarzını anlayan, kurallarına ve onlara saygı duyan, bir ayırım gözetmeyen biri istediği tarzda büyü yapabilir.
Herkeste enerji vardır, bazıları doğuştan kullanma özelliğine sahiptir bazıları bunu yapabilmek için çok çaba farkeder. Herşey enerjiden yapılmıştır evrende yani herşey atom moleküllerinden ibarettir. İnsanlar da tabi, bu yüzden siz de bir enerji bedenisiniz. Ona hükmetmeyi bilmiyorsunuz. Potansiyel enerjiyi kinetik enerjiye çevireceksiniz, duran bir motoru çalıştıracaksınız, böyle düşünün bu işi. Sitedeki her konuyu satır satır üşenmeden hatta bazı yerleri tekrar tekrar okumanız gerekli. Parapsikoloji ile az bilgisi olanlar kendilerini geliştirmek için buraya gelirler. Burası bunları öğrenmeniz için en uygun yer. Kendinizi geliştirmek sizin göstereceğiniz çaba ile orantılı, yani sizin elinizde.

niye özür diliyosun sen busiteye bağlandıkça para kazanıyorlar bide artistliklerinimi çekceksin ZAAAAAAAAA SAÇMAAAAAAAA:boxing_smiley:

Biz de saçma bulduğunuz bir siteye hala üye olmanızı anlamsız buluyoruz.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi

Yasak olmasa bir soru sorardım. Bu siteye kendi paralarını harcıyorlar. Biz ödeme yapmıyoruz ki para kazansınlar. KI şans verseler ödeme yapmak için, bu servise para verirdim... Şükretmeli...

origanum

Yönetici

Bir düzeltme yapayım. 3 dinde yasak olan sadece zarar verecek büyüler yapmak değildir, hepsi yasaklanmıştır. Çünkü burada söz konusu olan Allahın takdirine karşı çıkıp değiştirmeye kalkışmaktır. Mantık bu sadece. Allah belki o kişinin sıkıntı çekmesini istiyor, tekamülü açısından bunu uygun gördü. Kişi de sabretmeyip kaderini değiştirmeye kalkarsa bu da günah sayılıyor. Daha farklı dinlerinse büyüye bakış açısı farklıdır. Her dinin kuralları farklıdır.
Bu sitede bu tarz konular konuşulmamaktadır bunu da hatırlatayım. Burası dinlere göre büyünün nasıl sayıldığını tartışma platformu değildir. Büyü sitesidir. İçeriğimiz kişiye ters düşmüyorsa gelir, yararlanır, uymuyorsa yapmaz, bu kadar. Ama neden uymadığı ile ilgili birşey demesi abestir ve yasaktır burada.

temas

Kayıtlı Üye
Öncelikle origanum arkadaşa teşekkür ederim ve diğer arkadaşlara da açıklamalarında dolayı. Arkadaşlar Afyon da yaşayan varsa pratikte bana yardımcı olabilirmi? Birde şunu açıklamak isterim ben şu an sadece bilgi edinme safhasındayım net ve tam bir bilgi dağarcım dolduğu zaman kendime bu işi yaparım diye bildiğim zaman, ancak uygulama yaparım ama birisinin gözetiminde de bu işi yapabilirim. O yüzden afyonda yaşayan arkadaslar varsa eyer yardımcı olurlarsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...