Se4nh4x

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Ilk önce merhaba.

Şöyle bir rüya gördüm;

Yaklaşık 1 sene önce Amerika'dayken Crips diye bir çetenin içindeydim. O zaman benim altın muştam vardı. Rüyamda aynı muştayı gördüm. Ellerime takmıştım ama Türkiye'deydim. Üstümde Crips kıyafetlerim vardı. Mavi bandanam. Her zamanki gibiydim ama zenci arkadaşlarım da Türkiye'ye gelmişlerdi. 17 kişiydik ve herkes bizden korkuyordu. Motorum vardı. Hız motoru (Ducati). Motor ile polisten kaçıyordum.

Acaba yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Maddi bakımdan bulunduğunuz durumu düzeltmek için bir takım çareler düşünüyorsunuz ve bunun için işaretler verilmiş.

Kendinizi emniyete almak için elinize bir avantaj geçecek ki, bunu iyi değerlendirmelisiniz. Bu bir memuriyet veya yeni bir iş kuracağınız anlamında olabilir.

Şimdiye kadar sarfettiğiniz maddi kaynaklara geri kavuşacak ve güzel bir sonuca ulaşacaksınız.

Birisi tarafından uzmanlık gerektiren bir konuda eğitim alacak ve işinizde başarılı olacaksınız. Bazen agresif ve kavgacı tutumunuz nedeniyle sorunlar yaşayabileceğiniz de görülüyor ki, tehlikeli işlerden uzak durmanız hayrınıza olacaktır.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
531
Cevaplar
5
Görüntüleme
3K