Neden Acaba_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bu sorunun cevabını gerçekten çok merak ediyorum. Aslında aklımda birçok soru var cevaplandırılmayı bekleyen ancak şimdilik bu soruyu sormak ve bu sorunun cevabını aldığımda ise diğer sorumu sormak istiyorum çünkü bağlantılı olduğunu düşünüyorum.
Dün konserdeydim ve oldukça eğlenceli geçiyordu. Daha sonra farklı tarzı olan bir kızla tanıştım. Bana çok sıcak yaklaştı ve hemen samimi oldu birlikte konserde eğlenmeye başladık. Ben de çok cana yakın bir insanımdır. Arkadaş grubumdan yalnızca benimle ilgilendi ancak diğer insanlarla hiç ilgilenmedi.. Sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi davrandık.. Durup dururken kıza Parapsikoloji ile ilgilenip ilgilenmediğini sordum ve ilgilendiğini söyledi. Cinleri olduğunu ve başlarda korktuğunu tedavi gördüğünü şimdi iyi olduğunu söyledi. Ben de benim hakkımda ne söyleyebilirsin diye sordum ve hakkımda iki şey söyledi doğruydu. Ben cinlerden yardım aldın mı diye sordum o da bana evet gelip kulağıma söylediler şeklinde cevap verdi. Arkadaş grubum kızdan oldukça korkmuştu ancak ben çok eğlendim.
Sorum şu, küçüklüğümden bu yana bu tarz insanlarla tanışırım sürekli tesadüf olarak ve beni çok severler nedenini gerçekten bilmiyorum ve çok merak ediyorum acaba neden?

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Sanmıyorum Corina, çünkü okuduğu bölümü ve geçmişi hakkında da konuştuk..

_evr_

Banlı Kullanıcı
Sevgili kaansarp,ben kendi fikrimi söyleyeyim izninizle.Bunu sorgulayacak kadar özel bir durum olduğunu düşünmüyorum açıkçası....

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Seni anlıyorum sevgili _evr_ ancak yaşadıklarımı bilmiyorsun, küçüklüğümden bu yana bazı yaşadıklarım ve başıma gelenlere hep cevap aradım. Yazımda da belirttim bu konuda bana yardımcı olan kişiye diğer sorularımı da sorucam benim için oldukça önemli sorular... Ayrıca olaylara cevap ararken bazı yanlışlar da yaptım artık bu sorulara cevap bulmak istiyorum anlatabiliyor muyum_?

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu tanıştığın insanlarla sonrasında sürekli iletişim halinde mi kalıyorsun bilemiyorum ama bazı insanlarla tanışmanın sadece rastlantı olmadığına inananlardanım :)

parson

Kayıtlı Üye
önemli bi sebep oldugunu sanmıyorum ama bilinçaltına böyle bi istek iletmişde olabilirsin.bazı insanlarla karşılaşmak tesadüf değildir bizim isteğimiz dahilindedir.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Sürekli iletişim halinde kalmıyorum, tanıştığım insanın numarasını almadım vermek istedi geçiştirdim, korktuğum için değil içimden öyle geldi o anda.. Ben de tesadüf olduğuna inanmıyorum kesinlikle.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
önemli bi sebep oldugunu sanmıyorum ama bilinçaltına böyle bi istek iletmişde olabilirsin.bazı insanlarla karşılaşmak tesadüf değildir bizim isteğimiz dahilindedir.

Evet bu ihtimali de düşündüm ancak bilemiyorum bir nedeni olmalı diye düşünüyorum..

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hmm anladım.. belki yeniden karşılaşırsınız, işte o zaman bir nedeni olduğunu açıkça görmüş olursun :)

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bu ve benzeri şeyler benimde sıklıkla başıma geliyor...tesadüf diye birşey yoktur..bu olan çekim yasasıyla ilgili bişey....yani sen neyle ilgileniyorsan bir şekilde ona yönlendiriliyorsun ve istemediğin anda uzklaştırılıyorsun....

saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...