Evi Arındırmak İçin Ne Tütsüsü Kullanmalıyım?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evde bir ara bahar temizliği vardı. O sırada vilada kovasından Ayetel Kürsi buldu annem. Temizlik bittikten sonraki gün de salondakı koltuğun kılıfını açma ihtiyacı hissettim durup dururken. Kılıfın içinden eski kapılarımızdan birinin bir parçası çıktı. Halbuki ev temizlenirken koltukları da didik didik etmiş bizimkiler. Evi arındırmak için kullanabileceğim bir tütsü söyler misiniz? Ben daha önce yaşadığım bir olaydan beri aktardan aldığım dal kekikle tütsülüyorum evi. Görünen o ki bana pek bir yardımı dokunmuyor.

Charmed

Kayıtlı Üye
kekikle arındırmazdım ben evimi pek bir işe yaramaz.. kömür üzerinde günlük yakın, ve ya adaçayı dalı tütsüleyin, nazara karşı üzerlik otu yakın..

Charmed

Kayıtlı Üye
ayrıca yazmayı unuttum flood oldu ama devedikeni tohumu da istenmeyen varlıklardan korur :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim. Dal kekiği de bilgisine güvendiğim biri söylemişti de.

Charmed

Kayıtlı Üye
açıkçası kekikle arındırmayı ilk kez duydum, kekiği ben tanrıma gaia'ya bereket çalışmalarında yakarım, ama arındırmak için günlük en iyisidir :) hatta kiliseden alacağınız mumlar da arındırır. onun dışında evinizin köşelerine koyacağınız kuvars kristalleri de evi koruyacaktır..