Yetkili biri bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Değişimler ve dönüşümler - astral seyehat bölümüne astral seyehat deneyimim adlı bir konu paylaştım ve bu bana hiç bir açıklama yapılmadan iki mesajımda silinmiş.Bu ne anlama geliyor?Biri beni aydınlatabilir mi?

işlemci

Kayıtlı Üye
Forum kurallarına aykırı olabilir. Bi sorun olduğunda genellikle sizi uyarıyorlar :)

origanum

Yönetici
Silinmedi, ait olduğu başlık altına taşındı. Tüm kişisel astral seyahat deneyimlerinin yazıldığı bir yer var, dikkatle sitemizi araştırırsanız görürsünüz. Konuları uygun oldukları yere yazmaya dikkat edelim.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
İyide orada diğer deneyimlerin arasında benimkisinin farkedilme oranı çok düşük.İlginç olan ben dün gece ki istemsiz deneyimimde beyaz baykuş gördüm arkamda ve ani panik yaptım ben bunun sebebini sorucaktım...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Lütfen site kurallarını görmezden gelmeyelim.Size söylenen konunun ilgili olduğu bölüme yazılması.Bu kural ne kadar zor olabilir?Farkedilmeme konusuna gelince,sonuçta tüm üyeler bu durumda olabilir sadece siz değil.Bunun için yanlış yere açılan konu uygun olan kısma taşınmıştır.Daha fazla konuyu dağıtmadan deneyiminizi lütfen uygun yerde paylaşın.İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...