asa yapımı

blasphemous

Kayıtlı Üye
asa aklımıza geldiğinde; modern büyücüler yani kelime içinde büyü yerine manji kullanmayı gerek duyanlar asanın tamaman bir masal yada saçmalık olduğunu söyleye bilirler ama geniş bir büyü portföyünüz varsa. ve bunları hızlı güvenli ve eksiksiz yapmak istiyorsanız asa saçmalıktan öte bir ihtiyaçtır... nedeni ise:kimi davet törenlerinde(cin-melek-şeytan) gibi asanın yere vurulması ,pentegram yada güç işaretlerinin asa ile çizilmesi çoklu davetlerde kendi etrafınıza koruma alanı çizerken asa kullanılması enerjinin dpğru aktarımını kullanırken ve yoğunlaşmayı hızlandırması açısından asanın kimi işaret,taş,uzuvlar,ve en önemlisi yapılan ağacın önemidir... öncelikle yapılışı ben kendi bildiğimden yola çıkıyorum bu konu hakkında başka bilgisi olan kişiler yada yorumlarınızı bekliyorum...
ağaç seçimi: öncelikle buradan şunu belirtmeliyim iki ana gövde üstüne kurulmuş olmak zorundadır çünkü tek bedenli bir asa size enerjisini vermekte zorlanıcaktır tek olan herşey bencildir... ağaç çeşidinden biri kesinlikle fındık diğeri ise kelt mitolojisine baktığınızda size hangi ağaç uyuyorsa o olmalıdır iki dal da tam ortadan bölünmeki ortası oyulmalı ve tekrar birleştirilmelidir yani her ağacın dalının yarısı ile ortası boş bir silindir elde edilmelidir ağaçların kesim zamanı:fındık gün doğarken kesilmeli ilk ışıklarla birlikte
doğadan yapılan güç hapsolsun
kökleri derinlere ulaşan ve anamızı saran
bizim içimizde olan
bizim yapıldığımız hamurdan can alan
artık canınnı
benim için kullansın
ilk ışıkla kesiyorum seni yeryüzünü o ışıkla terk eder en kötü
şimdi bana güçüü ver
her devrin yaratıcısı bana izinver
doğadan gelen bana yönelsin
sen izin verki toprak su ısık görmüş olan artık benim için adansın...
bildiğiniz duvaları okuyun kendi tanrınıza devamınca...

doğadan yapılan güç hapsolsun
kökleri derinlere ulaşan ve anamızı saran
bizim içimizde olan
bizim yapıldığımız hamurdan can alan
artık canınnı
benim için kullansın
son ışıkla kesiyorum seni ilk kötülük sende başlar
tanrı ışığını alır dünyadan
artık herşey daha saklana bilir bana saklama gücünü ver
her devrin yaratıcısı bana izinver
doğadan gelen bana yönelsin
sen izin verki toprak su ısık görmüş olan artık benim için adansın...
bildiğiniz duvaları okuyun kendi tanrınıza devamınca...

şimdi devamında öncelikle birçok bilgiden yararlanmalıyız isminizin harfleri içindeki her a harfi için bir yıkdır her y için göz her e için üçgen çizin yıldız yanlız altı köşeli değil her r için ay çiziniz ve devamlı olarak bitirdiğinizde başladığınız nıktadan sonuna kadar bu şekilleri kazıyın yakın nasıl çizerseniz çizin
sopanın altını taş ile üstünü ise demir yada metal ile kapatıcaksınız ortasına ise doğum tarihinizde size ait olduğu söylenen taşları bitkileri ve diğer şeyleri koymalısınız yazıtlar muskalar elinize geçen ve kendi içinde enerji barındıran şeyler ama bunlar asa için düzenlenmiş olmalıdır yanlız tek olay her koyduğunuz maddeti dengeliyecek ikişnci madenin konulması gerekliliğidir mesela adam otu koyduysanız ikinci bir zehirli bitki olan zakkumuda koymak zorundasınız ki birbirlerini dengelesinler
ben koyulabilecek şeyleri uğraşayım ve başlık altında yazayım yoksa sanırım kimse anlamıyacak

bitkiler:
-adamotu
-baldıran
-kırlangıç otu
-zakkum
-çınar ağacının kökü
-ökse otu
-anason
-defne
-hatmi
taşlar:
-Kuvars Kristali
- Ametist
- Opal - Sitrin
- Lapis Lazuli
- Yeşim Taşı
- Hematit
- Yakut
- Akik
- Aquamarine
- Obsidyen
- Aytaşı
- Yılan Taşı
- Kaplan Gözü
- Topaz (Sarı Yakut)
- Lal - Aventurin
- Turkuvaz
- Oniks
- Zirkon
- Turmalin
- Magnezit
- Zümrüt
- Safir
- Azurit
- Krizoprase
- Elmas
- Jasper
- Malahit
- Olivin (Zebercet)
- Pirit
- Kalsedon
- Kehribar
- Mercan

taşlarda karşıtlık önemli değildir istediğiniz özelliklerinden yararlanmak için koyunuz yanlız 7 çeşidin üstüne çıkamaz

maddeler(canlı uzuvları)
-akrep
-yılan
-örümcek
-ölü insan uzuvları (küçük parmak yada,diş olabilir)
-horuz tüğü
-botnuzlar bu asaya şekil verirken de kullanıla bilir
-kedi uzuvları (pençe -kulak yada bütün kafatası)

gün doğarken arkadaşlar herzamanki gibi tüm malzemelerimizi bir dağirenin içine ve etrafınada bi ucuna mum bir ucuna toprak ve diğer ucuna kurşun koyun ve başlatın
madeler birleşir canlı oluşur canlılar ayrışır toprak
değişim başlar bedende
ilk tohumla
topraktan
kan oluşur
maddeler
birleşir can oluşur
şimdi koyduğum her element
her canlı
her birki bir beden
onların güçleri tek bir güç
enerjiyi yöneten tenrı al bu asayı ve....... ile birleştir(koyacağınız her madde için nokatanın yerine ismini söylüyorsunuz ve asaya koyuyorsunuz siz bunu yaparken gün tamamen doğmuş olucak ve devam
gün doğdu battı
birdaha doğdu
ayrı yerlerden toplanmış
maddeler
bir beden oldu
sadece senin iznin ve ışığınla
birleşti
maddeler enerjileri bir oldu
şimdi son made kaldı ben kendi kanımla
bağlıyorum onu kendime
biz bir uyungibi olalım
su gibi
berak metalş kada geçirgen olalım
ilk ışıktan son ışığa
toprak ateş demir birleşsin
güç aksın güç benden asaya geçsin ondan bana
biz artık tek bir bedeniz
ve asaya bir ip bağların ve düyüm atın düyüme kenınızı sürün ve bir düğüm daha
biz tekbir bedeniz sen maddeydin kanın yoktu ben canlıydım sende olanlar bende yoktu
şimdi birleşiyoruz...8 düyüm
ALINTIDIR!!!!!

blasphemous

Kayıtlı Üye
ben hiç denemedim deneyen yada deniyecek birileri varsa denedikten sonra buraya yazarlarsa sevinirim daha önce ben hiç denemedim olumlu yada olumsuz verebileceği sonuçları bilemem

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu konu zaten vardı. Eğer yukarıdan arama butonunu kullansaydınız bulmamanız imkansız. Hepimiz insanız gözden kaçabilir ama tabi konu açmadan önce lütfen daha önce açılmış mı kontrol etmekte yarar var. Denemek zaten ilk kez yapılan bir eylemdir. Siz daha önce yapmamışsanız deneyecek olanlar da yapmamıştır. Eğer bir konuyu açıyorsa deneyip sonuçlarını gördüğünüz şeyleri yazın başkalarından kobay olmalarını beklemeyin. - Buna benzer bir şeyi başka bir üye söylemişti ve sert bir tepki almıştı sanırım ama haketmişti.- Hoş asa yapımının ne gibi bir zararı olacaksa.

blasphemous

Kayıtlı Üye
baktım arama motorundan asa yapımı yazıp ama bulamamıştım özür dilerim ikiciye konu açtığım için yok zannetmiştim

blasphemous

Kayıtlı Üye
ben birdaha baktım ama birtane vardı muratyavuz diye bir üye açmış konuyu ama bu kadar ayrıntılı değil

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki o zaman. Bir de konu yanlış yerde ama moderatörlerimiz fark ettiklerinde taşıyacaklardır.