İmgelerle korunma çemberi olşturmak.

mega_boy

Kayıtlı Üye
Bilindiği gibi evren tamamen enerji kanalları ile örülmüşcesine her yanı sarmış eksi ya da artı frekanslarla doludur...Nüfus olarak kalabalık mekanlarda düşük enerji seviyelerinin mevcut bulunduğu yerlerde, agresif, kindar, gıybetkar, hasta, üzüntülü vs. vs. kişiler arasında kaldığımız zaman onların yayacağı negatif titreşimlerden korunmanız gereklidir...Bu korunmayı oluşturmak için dinsel ritüeller dışında evrensel telnikleri de uygulayabilirsiniz...Örneğin imgeleme teknikleri ile oluşturulan ışık koruma daireleri çizebilirsiniz...

Bunun metodlarını şu şekilde uyuglamalısınız;öncelikle ihtiyacınız olan korumaya yönelik renk seçimi yapmalıyız mesela

Beyaz Işık imgesi ile oluşturulacak çember fiziksel saldırılarda etkilidir.Çevrenize bu yönde suçları önlemekle görevli melekleri sevkedecek ve sizi koruma içine alacaktır.

Diyelim ki bulunduğunuz ortamda hasta kişi/kişiler arasındasınız bu durumda onların yayacağı negatif etkiden korunmak için Yeşil Işık imgesi kullanmalısınız.Size şifalandırıcı güç verecek ve şifa kalkanı kuracaktır.

Ya da dedikodu yapılan bir otamdasınız, nazar gıybet havalarda uçuşuyor bu gibi durumlarda nazardan ya da diğer negatif titreşimlerden korunmak için Koyu Pembe Işık imgesi kullanmalısınız.

Mor Işık imgesi ile majikal saldırılara , bedensiz varlıkların tesirlerine ve yakıcı frekanslarına karşı korunma sağlayabilirsiniz.

Gri Işık imgesi ile belalı ortamlarda korunma dairesi oluşturmalısınız yine beyaz ışıkta da olduğu gibi fiziksel saldırılar dahil hırsızlık, gasp ve benzeri suçlar dahil korunma çemberi içinde olacaksınız.

Bu bahsettiğim renklerden ihtiyacınız olanı belirledikten sonra işaret parmağınız ile sizi dört bir yandan sarmalayıp kuşatan o renk tonunda bir ışık hüzmesini çizmelisiniz ve içerisinde olduğunuzu en yüksek konsantrasyon ile imaje etmelisiniz.Ancak şunu da belirtmekte fayda var imgeleme yöntemli koruma çemberlerinin miatları maksimum 12 saate kadar güven sağlar yani gün içerisinde 2 yada 3 kez tekrar etmelisiniz.Koruma çemberleri ile sadece kendinizi değil, sevdiklerinizi, eşyalarınızı hatta evinizi dahi koruma altına alabilirsiniz.

alıntıdır.

Sizlerin de bildikleri varsa paylaşalım. Bakalım neleri benzerlik gösteriyor.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım. Uygulayacağım,teşekkürler...

schutze07

Kayıtlı Üye
+Rep teşekkürler paylaşım için buarada "alanımı insanlara kapatıyorum" bunu kullanıyordum ben.

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Teşekkürler.Şimdi denedim bende.

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Teşekkürler kendime deneyeceğim peki bir şey sormak istiyorum. Sevdiğim insanlara ya da daha büyük bir şeylere denemek istersem o zaman nasıl çember çizeceğim? Yoksa daha büyük şeyler için çember çizdiğimi kafamda imaje mi etmem gerekiyor?

mega_boy

Kayıtlı Üye
teşekkürler kendime deniycem peki bişey sormak istiyorum sevdiğim insanlara yada daha büyük birşeylere denemek istersem o zaman nasıl çember çizicem?Yoksa daha büyük şeyler için çember çizdiğimi kafamda imaje mi etmem gerekiyor?

Zihninde yoğun bir şekilde yapsan yeterlidir.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Bu ışıkları nasıl çizeceğiz? Diyorsun ya şifalanmak için yeşil, nasıl yapacağız değinir misin bu konuya?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yumurta gibi bir ışık topu düşünün, kendinizi veya korumak istediğiniz kişiyi bunun ortasında hayal edin.
Yukarda anlatılan renkleri yapacağınız zaman, hangi renkte yapmak istiyorsanız, bu ışık topunu o renkte hayal edin.
Benim önerim ise, her durumda parlak -yoğun beyaz ışık ancak dış kenarı yapmak istediğiniz korumaya göre istediğiniz renkte olabilir.
Ayrıca sizlere Elektrik Menekşe rengini öneririm. Pranik şifada kullanılan bir renktir.
Elektrik menekşe tüm diğer renk pranalarının özelliklerine sahiptir ve kat kat daha güçlüdür.
Giriş noktası taç çakra olan yüksek benlikten elde edilen enerjidir ve bu nedenle ilahi enerji veya ruhsal enerji adı verilir. Bu nedenle de kendi bilinci vardır ve ne yapılacağını bilir.
Siz yine de niyetinizi enerji kalkanınızı oluştururken söyleyin.
Taç çakranıza odaklanın, bunu kolaylaştırmak için tepe noktanıza parmağınızla bir kerelik bastırabilirsiniz. Tepe çakranızdan ilahi enerjinin(elektrik menekşe) vücudunuza girdiğini ve bir kısmı içerde olmak üzere çevrenizi sardığını düşünün.
Yada başkasına yapacaksanız elektrik menekşesi ışığın bir ışık topu oluşturarak kalkan yapacağınız kişinin kısmen içini ve dışını kapladığını hayal edin.
Elektrik menekşe enerjisi; çevresinde açık menekşe olan çekirdeği parlak beyaz bir ışık topu olarak düşünülmelidir.
Elinizle çizmenize gerek yoktur, imaj edebilmeniz yeterlidir.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

taakuk

Banlı Kullanıcı
Ben önce 1 Fatiha ve 10 İhlas süresi okuduktan sonra kendimi, ailemi ve evimi daire içine alıp üflüyorum. Bu da koruma içine aldıklarımı 24 saat koruyor. Çok denediğim bir olay ve gerçekten çok etkili. Paylaşım için teşekkürler.
Sevgi ve Işıkla kalın...

gümüş

Kayıtlı Üye
Göbekte ( merkezi) altın rengi, etrafı mavi, mavi de yeşille çevrili . Anlamı nedir acaba ?