Durugörü İnisiyasyonu 4. Grup 1. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışmaya katılan arkadaşlar deneyimlerini burada paylaşabilirler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Başım çok ağrıdı bir ara. Tavanda bir beden gördüm. Ellerim üşüdü sonrasında ayaklarım üşüdü ama çok rahattım. Bir ara vücudum aşırı titredi. Kalbim resmen bir şey der gibi titredi. Çalışmalar genelde (bana göre) 50+ dakika sürdü. 50 dakikalık süper bir şeydi. Teşekkürler Sayın Urumhamatahayil. Enerjiniz bol olsun.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben pek bir şey hissetmedi bilindik uyuşmalar meydana geldi ama 3.gözümde farklılıklar hissedebiliyorum çalışmam 15 dakika sürdü teşekkürler urum

can-dan

Kayıtlı Üye
Bende önceleri huzur vardı.Kafam bomboştu.Sonra ,ayak parmaklarımda serinlik ve hafif üşüme hissettim .Çalışma ilerledikçe iki gözüme birden korkunç bir kaşınma geldi.İki gözümü de yumruklarımla ovalamaya başladım.O kadar büyük bir kaşıntıydı ki sanki iki gözümü de yerinden çıkarıp her yerini ve özellikle göz çukurlarımı iyice bir kaşıyıp tekrar yerine koymak geldi.Epey ve kuvvetle ovuşturmaların arkasından o kaşınma aniden gitti.Kaşınmadan eser kalmamıştı,gözlerimde bir rahatlama vardı.Gözlerimi açtım ,tavandan uzun beyaz bir ampul sarkıyordu.Hani uzun dayanıklı ampuller olur,etrafı nur halesi gibidir aynı öyle birşey.Bir süre sonra o da kayboldu.Sonra yine boşluk hissiyle kalktım ,duş aldım..Sabah gözlerime baktığımda sağ gözümün sağ alt yanı ve sol gözümün sol alt yanı kanlıydı..O kadar ovuşturmaya az bile..
Sevgili Urum'a çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum .

gümüş

Kayıtlı Üye
Kelime tekrarladıkça gülümsemem genişledi de genisledi. Bu daha önce hiç olmadı ama neşe verdi. Aynı anda dışardan gelen kuş şakıdamasıyla neşem tavan yaptı.Sonra önce sol gözüm açıldı o tek baktı sonra sol kapandı sağ acıldı o da tek baktı ama sonra sol gene tek acıldı ve sonra gözlerim kapalıyken göz bebeklerim önce sağ dibe yuvarlandı sonra sol dibe.. . Şimdi deniyorum aynısını yapamıyorum :)

Yıldızlarda gezinen çok iri balıklar vardı, çok iri bir sürüngen ama rüya gibi de değil, hayal etmek gibi ve balıklar tek tek gelip selam verdiler sonra siyah yuvarlak bir tasın oturduğu kolye geldi ve o yüzükle yer değiştirdi ve aynı taşın farklı formlarından yüzükler geldi geçti. Anlam var ya da yok ama hepsi siyah kalp şeklimsi minik elmaslarla bezenmiş çerçeveye oturmuş gibiydi. taşları tanımıyorum bugün çarşı yaptım en yakın benzeri olarak yıldız taşını buldum, şimdi onu okuyacağım.

00.03 de oradaki silüetlerin dağılmasıyla ayağa kalktım. Bitişte silüetleri hep görüyorum sayıları değişiyor ama hep varlar, bunun şartlanmam mı yoksa var mı olduğu konusunda sorum var. Teşekkür ederim

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bu sefer ellerim ısındı avuçlarım ateş gibi yandı resmen çok güzeldi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...