çok çaresizim yardım edin zulumden kurtarın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benimle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
5 yıldır sevmediğim bir insanla zorla beraberim. çoğu kez bulunduğum şehirden kaçtım ve bi şekilde beni kandırarak tehdit ederek ceza evine attırmak gibi iftira girişimlerinde bulunmaya kalktı. artık kendisinden korkuyorum ve şiddet ,,baskı tehdit...:( onun keyfine göre hareket etmek durumunda kaldım. ben nekadar ayrılmak istesemde ayrılamıyorum bunun hukuki tarafınada başvurdum ama ifademi şiddetle geri aldırdı.. çok büyük problemler yaşıyorum psikolojimi altüst etti kurtulmak istiyorum. ne yaptıysam kurtulamadım sevmediği tiksindiği herşeyi yaptım ben pes ettim o etmedi. artık bu kötü kabusun bitip , yeni bir hayat doğmasını istiyorum. artık okadar korkuyorumki bana zarar vermeden beni bulunduğum şehirden çevremden etmeden benden ayrılmasını istiyorum.. ne karşılaşmak istiyorum nede ismini cismini duymak okadar bıktım yanii.. bana yardım ederseniz çok sevinirim. Yıllardır Allah'ıma sığındım dualar ettim her gece gözyaşlarım yanaklarımda uyuyorum.. artık buna son vermek istiyorum ne olur yardım ediin...

devils_night

Kayıtlı Üye
illada bi büyüye yada böyle bişiye gerek olduğunu sanmıyorum ben..yinede ben kendimden pay biçiyorum çevremde olan şeyler şöyledir bizde... deli deliyi görünce sopasını saklar demek istediğim şey yani seninle uğraşmaması için önce ona yenil sonra tam bişiler onun istediği gibi giderken tepeden aşşağıya vur onu bütün herşeyini alt üst et psikolojik olarak yıktığında uzaklaşır ilgi gösterme yaptıklarından keyif almadını tamamen göster kendinden soyutla onu... (bu benim stratejimdir)... kendi fikrimi sundum..

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Adam psikopat keyfe bakmıyorki? Böylelerine cazgır davranmak gerek çünkü o sizi avucuna almış şu anda. Sizi sindirebileceğini biliyor. Ona bunun aksini göstermek lazım size erişemeyeceğini anlamalı. Şehrinizi değiştirdiğinizde neden görüşmeye devam ettiniz ki? Sizden haber alamazsa nerede olduğunuzu bilemez. Tabii bunu evli olmadığınızı varsayarak yazıyorum. Bütün tanıdıklarınıza onunla konuşmamalarını tembihleyip durumu biraz anlatıp, izinizi kaybettirebilirsiniz. Eninde sonunda unutur. Yada iyi bir sopa hakkından gelebilir :)

AJA

Elit Üye
ÜzüIdüm adınıza, unutmayın herkes hayat seneryosunu kendisi yazar kendisi oynar,baş roI verdiginiz kişiIeri de siz seçersiniz eIbet.DoIayısıyIa nasıI hayatınıza dahiI ettiyseniz aynen o şekilde de çıkarma irade ve gücüne sahipsiniz.Emniyetten biIe yardım aIdıgınızı ama vazgeçirdigi söyIüyorsunuz, sizi ne iIe tehtid ediyor bu adam? Mecbur oIdugunuz durumIar varsa eger önce o durumu ortadan kaldırıp sonra kendisine de bunu göstermeIisiniz ki anIadıgım kadarıyIa sizin zayıf bir yanınızı yada zaafınızı biIiyor önce bu zaaf yada zayıf durumunuzu onun eIinden aImaIısınız .Muhakkak ki çevrenizden yardım da aIabiİırsiniz hemen büyü ve uyguIamaIar bakmak çözüm degiI çözüm siz de.
HuzurIa kalın..

gümüş

Kayıtlı Üye
(212) 292 52 31-32

Mor çatı kadın sığınma vakfı, isterseniz danışmanlık için arayın.
Ayrıca web sitesini de ziyaret edin

Geçmiş olsun

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Savcılıktan karar aldırdığınızda size yaklaşması bile suç sayılıyor. Bence bunu deneyin.

scarletter

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belli ki adam nüfuzu olan biri. belki savcılıkta belki emniyette çalışıyor. bunu niye hiç düşünmediniz? böyle bir durumda bu kadının işi yalnızca Allah'a kalmış olabilir.

bu arada arkadaş ben senin yerinde olsam her türlü rezaleti göze alırım, elimden geleni ardıma koymam, olanları videoya kaydederim, tehditleri, eziyetleri hepsini.. savcılık, emniyet, vali, medya başbakana kadar çıkarım.

böyle bir hayat yaşayacağıma her şeyimi kaybetmeyi göze alırım, o zaman görsün bakalım el mi yaman bey mi yaman

ne kaybedersen kaybet hayatını özgürlüğünü geri alacaksın. kadın olduğun için mi aile toplum baskısı mı şantaj mı çocuk mu her ne haltsa, niye susuyorsan sustuğun için devamına hizmet ediyorsun bu zulmün.

kaybetmeyi göze alamayacağın bir şey olmamalı insanlığın, özgürlüğün, sağlığın karşısında

seni senden ve allahtan başkası kurtaramaz. Ayağa kalk

benimle

Kayıtlı Üye
Adam psikopat keyfe bakmıyorki? Böylelerine cazgır davranmak gerek çünkü o sizi avucuna almış şu anda. Sizi sindirebileceğini biliyor. Ona bunun aksini göstermek lazım size erişemeyeceğini anlamalı. Şehrinizi değiştirdiğinizde neden görüşmeye devam ettiniz ki? Sizden haber alamazsa nerede olduğunuzu bilemez. Tabii bunu evli olmadığınızı varsayarak yazıyorum. Bütün tanıdıklarınıza onunla konuşmamalarını tembihleyip durumu biraz anlatıp, izinizi kaybettirebilirsiniz. Eninde sonunda unutur. Yada iyi bir sopa hakkından gelebilir :)

şehir deiğiştirdiğimde gidebileceğim yerleri tahmin etmesi çok zor değildi tanımadığım bilmediğim bir şehirde işim olamazdı.. okadar fazla rezillik yaşadımki cazgırlık yanında halt etmiş.. ama nafile dedimya ben pes ettim o etmedi :(

Ori

Kayıtlı Üye
Bunları yapmadan önce konuşmayı denediniz mi? Aileniz veya bir yakınınız yok mu bu çaresizlikte tek başınasınız herhalde Allah kolaylık versin inşallah kurtulursunuz ve herşey istediğiniz gibi olur ama unutmayın her insanın içinde ufakta olsa bir iyilik vardır karşılıklı konuşmayı deneyin.

benimle

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belli ki adam nüfuzu olan biri. belki savcılıkta belki emniyette çalışıyor. bunu niye hiç düşünmediniz? böyle bir durumda bu kadının işi yalnızca Allah'a kalmış olabilir.

bu arada arkadaş ben senin yerinde olsam her türlü rezaleti göze alırım, elimden geleni ardıma koymam, olanları videoya kaydederim, tehditleri, eziyetleri hepsini.. savcılık, emniyet, vali, medya başbakana kadar çıkarım.

böyle bir hayat yaşayacağıma her şeyimi kaybetmeyi göze alırım, o zaman görsün bakalım el mi yaman bey mi yaman

ne kaybedersen kaybet hayatını özgürlüğünü geri alacaksın. kadın olduğun için mi aile toplum baskısı mı şantaj mı çocuk mu her ne haltsa, niye susuyorsan sustuğun için devamına hizmet ediyorsun bu zulmün.

kaybetmeyi göze alamayacağın bir şey olmamalı insanlığın, özgürlüğün, sağlığın karşısında

seni senden ve allahtan başkası kurtaramaz. Ayağa kalk

hertürlü rezilliği yaptım son gücüümü herşeyimi kullandım artık yaşayan bir ölü gibi hissediyorum.. çevresi güçlü birisi ben onu içeri atsam diğer arkadaşı gelir sorun yaratır şikayetinden vazgeçgibi vs. çok yoruldum çook :( özgürlüğümü okadar özledimki bi insan aşka küstürülürmü ben küstüm.. erkekler artık çok garip geliyor gözüme kurtulmanın aklınıza gelebilecek bütün detaylarını kullandım yaptım ama olmadı. en sonunda başka çareler aramak zorunda kaldım.. ayağa kalkmamın çaresi artık dualar ile..

benimle

Kayıtlı Üye
Bunları yapmadan önce konuşmayı denediniz mi? Aileniz veya bir yakınınız yok mu bu çaresizlikte tek başınasınız herhalde Allah kolaylık versin inşallah kurtulursunuz ve herşey istediğiniz gibi olur ama unutmayın her insanın içinde ufakta olsa bir iyilik vardır karşılıklı konuşmayı deneyin.

konuştum tabikii o morali zamanı yakaladım. ama insan insan olsa hiç dermi ;sen ne dersen de ben sıkılasıya kadar benle berabersin çıkışın yok benne zaman istersem o zaman çıkarırım hayatımdan senin istemen bişeyi deiştirmez dedii. bu lafların karşısında otomatikman çaresiz kaldım..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla soğutma- ayrılık üzerine bir uygulama istiyorsunuz.
Ama sevdiği halde bunları yapan birisi,
Sizden soğuduğu halde daha da beter ölüme giden bir yol izleyebilir.

Büyü uygulama alternatif bir yol olabilir size.
Hukuksal ve emniyet güçlerinin yardımı olmadan düzelmez bu durum.

Öncelikle ihtiyacınız olanları sayayım;
1. Tecrübeli bir avukat
2. Yüksek çözünürlü bir kamera
3. Hastane raporu.
4. İyi ve dostane bir psikiatr doktor.

Kamerayı onun görmeyeceği bir yere yerleştirip,
mahkemede işinize yarıcak delil niteliğinde görüntüler kaydedin.

Eğer dayak varsa ki büyük ihtimalle olduğunu düşünüyorum.
Morlukların izlerin etkisi gitmeden hastaneye gidip rapor olacaksınız.

Eşinizin ne kadar nüfuzlu birisi olduğu farketmez.
Mahkemeye görüntüler ve rapor, ses kaydı vs.. gibi kanıtlar
götürmeniz halinde gereken elbet yapılacaktır.

Hem boşanma hem de manevi tazminat davası açın.
İçiniz soğumazsa onu tv programlarında bile rencide edicek.
kadar öteye gidebilirsiniz. Elinde ne varsa da tazminatla alabilirsiniz.

Boşandıktan sonra sizin belli bir mesafeden yakınıza dahi yaklaşamaz.
Tecrübeli bir avukat elbette daha iyi bilir, yol gösterir.

Psikiatre boşanma öncesi ve sonrası ruhsal durumunuzun düzelmesine
yardımcı olacaktır.
Çevrenizdekilerin- desteği de bu süreçte çok önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...