yardım edin arkadaşım cinsell tercihinde kararsız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuast

Kayıtlı Üye
meraba arkadaşlar ya ben erkek ark çok sweviyorum.kendisi biseksüel ama kararsız benmle olduğu sürece erkeklerle olmayacağını belirtiyor. bende inanmakta zorluk çekiyorum. evlilikten korkuyor.lütfen yardımcı olun bunu nasıl aşabiliriz biseksüellikten kurtulsun.sadece bana bağlansın ve erkeklerden tiksinmesini sağlayacak birşey varmı. lütfen konunun kilitlenmemsi açısından sizden ricam etik olmayan sorular ve cevaplar yazmayın.burda olmamızın nedeni çare bulmak değilmi ?

Ken

Kayıtlı Üye
Bu derde muzdarip birçok insan var. Kendisi de eğer heteroseksüel olmak istiyorsa, sitedekilerin bilgileriyle birlikte arzuladığı tercihe yönelebilir sanırım. Gizli ilimler hazinesi kitabında bazı yollar mevcut ama sitedeki bu konuda bilgili kişilerden yardım alarak bu yolda ilerlemenizi tavsiye ederim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bence katar vermesi gereken kendisi iken başka hiç kimsenin kararına saygı duymaktan öte yardrmı olamaz, olmamalı da

nuast

Kayıtlı Üye
fabula bende senin gibiydim fakat başa gelince olmuyor işte. hem her neolursa olsun insanlara saygı duymak gerekir. o onun tercihi.sonuçta bu bize düşmez yorumu hiç düşmez. önemli olan yaşadığımız bu ülkede sağlıklı bireyler kazandırmak. ben evet seviyorum geçmişi ilgilendirmez geleceğe dair bişeyler istiyorum yapmamsı için önlem almak istiyorum.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İstediğiniz tarzda uygulamalar mevcut ama siz yapabilirmisiniz bilemiyorum çevrenizde bir hoca varsa bir danışabilirsiniz yada güvenilir bir medyumdan bilgi alabilirsiniz...

nuast

Kayıtlı Üye
hfcy , teşekkürler bilgin için. bu uygulamalara nasıl ulaşabilirim.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnancınıza göre Havas,Wicca,... bölümlerinden bulabilirsiniz.

Charmed

Kayıtlı Üye
ben de biseksüelim ve çıktığım kişiler ister erkek olsun ister kadın, birine bağlandığımda diğer insanlar dikkatimi çekmez. eğer erkek arkadaşınız aldatmaya meğilli ise ister hetero olsun, ister biseksüel olsun, isterse gay olsun sizi aldatacaktır. fakat sadık ve aldatmayan biri ise best model erkeklerden ve kadınlardan oluşan bir barda yalnız kalsa ve herkez ona asılsa bile gözü sizden başkasını görmez. o yüzden sizin yerinizde olsam bu konuyu kafama takmaz ve sevgilimle hayatını yaşardım =)

serfiraz

Kayıtlı Üye
birlikte psikoloğa gidin bence,sorunu adım adım birlikte çözmek adına.sonra dualara başvurun.

nuast

Kayıtlı Üye
serfiraz , çok kez söyledim fakat ben iradeliyim neen doktora gidimki diyor. pendulumun dediği gibi senle beraber olduğum sürece onlarla işim olmaz diyor fakat erkeklerden bahsettiğimde hemen eriyor.sonra tepki verdiğimde kendini toparlayıp senleyken onlara gitmişmiyim sen ona bak diyor. ha ayrıldığımızda tabikide giderim diyor.

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
fabula bende senin gibiydim fakat başa gelince olmuyor işte. hem her neolursa olsun insanlara saygı duymak gerekir. o onun tercihi.sonuçta bu bize düşmez yorumu hiç düşmez. önemli olan yaşadığımız bu ülkede sağlıklı bireyler kazandırmak. ben evet seviyorum geçmişi ilgilendirmez geleceğe dair bişeyler istiyorum yapmamsı için önlem almak istiyorum.

O saygı duyduğun tercihi neden değiştirmek istiyorsun o zaman? Saygı duymak olduğu gibi bırakmak karışmamak değil midir? Kendisi bırakmak istese zaten bırakır.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
öncelikle onu rahat bırak karar senin de ama sen korkuyor ve onu kaybederim diye çırpınıyorsan bu onda derin bi ters etki yapar ayrıca biseksüelleri mutlu etmesi çok zordur bunu ilişki anlamında belirtiyorum.sana kolaylıklar diliyorum

serfiraz

Kayıtlı Üye
sorun her ne sebepten ise çözülmesi şart evlenmek için sayın nuast,farkında isen sevdiğin insanda seni üzmemek için evlenmeye pek sıcak bakmıyor.Önce sorunun tamamen çözülmesini istiyor,evlendikten sonra başına bu durum geldiğini düşünsene,senin için yıkıcı olur.bence ona biraz hem zaman ver,zamanla durumun üstesinden gelebilirsiniz birlikte.

özözöz

Kayıtlı Üye
Böyle bir soru daha öncede sorulmuştu sanırım yada yanılıyorum bilemedim şuan. Bence onu değiştirmektense kendi haline bırakın onun tercihi sonuçta. Sizin için değişmesi size mantıklı gelebilir ama sizde kimse için güdüsel duygularınızdan vazgeçmek istemezsiniz. Onun açısından düşünmeye çalışın.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Majikal ilimde bu konuda çok fazla uygulama yok. Özellikle havvas ilminde neredeyse hiçbir çalışma bulunmuyor. Modern çağla birlikte havvas kitabı yazdığını iddia eden bazı yazarların uygulamaları var. Diğer kültürlerde varolan çalışmalar, daha çok cinselliği bastırmak, yok etmek ya da tam tersi arttırmaya yönelik çalışmalardır. Aşk, sevgi, cinsellik ile ilgili tüm uygulamalar cinsiyet ya da cinsel yönelime göre değildir. Evrensel düzeyde enerjilerin bir cinsiyeti yoktur. Maddi düzeyde eril ve dişil enerjiler açığa çıkabilir. Yapılacak uygulama, eril enerjinin arttırılmasına yönelik olabilir. Bu da cinsel isteğini arttıracaktır. Ve bu cinsel isteği artınca yönelimine göre cinselliği istediği kişi ile paylaşacaktır. O yüzden gerçek bir çözüm olmaz.

Psikolojik, etik, yaratılış, hormonal vs.. vs... hiçbir konuyu tartışmıyorum. Sadece majikal ilme göre konuşuyorum. İkinci tür uygulamalar ise lanet türlerine girer. Şeytani uygulamalardır. Ve kişinin yapılan uygulamadan sonra tüm cinsel hayatı da yok olabilir. Aşk, sevgi gibi hislerini de kaybedebilir. Şeytani uygulama hem çok tehlikeli, hem çok masraflı, hem de evrensel düzeyde geri dönüşü çok kötüdür.

Bu yüzden, tavsiyem çözümü bu yolla aramayın.
İnsani düzeyde kimseyi kendi öz varlığından ayırmayın. Eğer sizi seviyor ve sizi istiyorsa sizinle olacaktır. Eğer karakterinde aldatma varsa sizi kadın ya da erkek farketmez zaten aldatacaktır. Eğer birine güvenmiyorsanız, ne olduğu önemli değil ortada bir ilişki yok demektir.

Bu duayı okuyun, şunu yapın, şunu yedirin içirin gibi söyleyen ya da yazan olursa inanmayın. Majikal ilimde şeytani uygulamalar dışında küçücük dahi etki edecek birşey yok.

Charmed

Kayıtlı Üye
aslında psikolog bir çözüm değildir, bana kalırsa bir biseksüel psikoloğa gitmez. zorla götürseniz de direnecektir tam tersi aranız bozulur. beni niye kabullenmiyorsun ben bu kadar iğrenç miyim diye kavga çıkarır ayrılığa götürür. maji de olayı çözmez, en fazla bir ay tuttu diyelim, her yapacak haliniz yok bıkarsınız sonuçta.
Erkekler için erimesi normal, kadınlar için de eriyordur, bu onun biseksüel olması ile ilgili değil göz çapkını olması ile ilgilidir. sadece onun ilgisini daha çok çekerek bile bunu çözebilirsiniz :)

Ü

Üye silindi 11333

Bence bakış açısında bi mantık hatası var gibi.. Sanki kızlarla birlikte olunca değil de sadece erkeklerle birlikte olunca rahatsız olurmuşsunuz gibi anladım ben.. Aldatacağı varsa zaten yapar cinsiyet farketmez... Önemli olan kendinize, kalbinize bağlamanız.. En iyi bağlama büyüsü SEVGİDİR.. bence

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir ilişkide (iş,arkadaşlık,sevgili,vs..) saygı esastır.
Karşıdakini olduğu gibi kabullenip;önce onun bir birey olduğunun
farkına varılmalı ki, ondan da aynı saygı görülebilsin.

Sevmek konusunda da,
Gerçek sevginin onu her haliyle sevmek olduğunu düşünüyorum.

seda74

Kayıtlı Üye
mesela bir kiz kendisine baska bir kizi baglamak veya asik etmek icin büyü veya tilsim yaparsa, bu büyü veya bu tilsim tutar mi????( kiz kiza yapiyo)

bence bu büyü veya bu tilsim tutar cünkü büyü bildigim kadariyla herkese tutuyor, ister kiz kiza ister yaslisina istersede gencine yani herkese bu tutar????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...