Cinlerde Eşcinsellik

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bu soruyu gerçekten çok merak ettiğim için sormak istiyorum. Cinlerde veya diğer gözümüze görünmeyen canlılarda eşcinsellik durumu söz konusu mudur? Yoksa bu durum yalnızca insanlara özgü müdür? Bu canlılarda da eşcinsellik, biseksüellik, heteroseksüellik kavramı var mıdır? Meleklerde dişilik ya da erkeklik kavramının olmadığını biliyorum ancak cinlerde sanırım bu kavram var. Şimdiden çok teşekkürler.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla hormonal sistemleri olmadığı için enerjisel cinsiyetleri var yani bi bakıma evet her türlü cinsiyetleri var :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Şekilden şekile girebildikleri için insanlara kendilerini erkek veya kadın
olarak gösterebildiklerini biliyorum. Bu bir imajinasyondur nihayetinde.

Eşcinsel bir insana onu kandırmak veya cazip görünmek için onun istediği şekilde görünme ihtimali olabilir diye düşünüyorum.

Fakat kendi boyutlarında onların da kuralları, tercihleri ve yasaları nasıldır
bilemeyeceğim. Onu alimler bilir.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Tanıdığım iki eşcinsel arkadaşıma farklı zamanlarda bu tarz olaylar oldu, ancak olaylarda arkadaşlarımın ikisine de kadın kılığında gece gelip zorla ilişkiye girmişler... Arkadaşlarımın oldukça psikolojileri bozulmuştu. Şu anda olmuyor bildiğim kadarıyla.

La-edri

Kayıtlı Üye
Onlarin cinsel dneyimleri belkide insanlardaki yada hayvanlardaki gibi degildir... :)

Ori

Kayıtlı Üye
Katılıyorum La-edri olabilir ama bende insanlar gibi olduklarını düşünüyorum.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Daha varlıkları meçhulken bu tarz sorularla insanların kafalarını karıştırmakta nedir?

Ken

Kayıtlı Üye
Daha varlıkları meçhulken bu tarz sorularla insanların kafalarını karıştırmakta nedir?

İnsanların merakı olmasaydı, bugünkü bilim düzeyine erişemezdik. Bazen bize değersiz ve saçma gelen bilgiler, zamanı geldiğinde yararlı olabilirler. Arkadaşımız bence merakını gidermek için sormuş ve aklıma gelmemiş bir soruydu bu.

Duyunca bende konu hakkında düşündüm ve insan ve hayvanlarda eşcinseller mevcut olduğundan, cinlerde de mevcut olduğuna kanaat getirdim.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Evet meçhul kelimesine ben de takıldım!! Sonuçta yaşanmış bir deneyimden yola çıkarak bu soruyu sordum. Öylesine sormak için sormadım.. Ken arkadaşımızın dediği gibi bilim merakla gelişti ve bu benzeri konulara da bilim gibi yaklaşırsak belki bir çok bilgi edinebiliriz. Ayrıca bu yaptığımız bir çeşit diyalektik ve herkes aklındakini sunuyor. Çok güzel bilgiler edinip bilgilerimize bilgi ekleyebiliyoruz..

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Aklıma Ata Demirer'in aslan esprisi geldi :))

Charmed

Kayıtlı Üye
cinleri bilmem ama inkbus sunkbus yani cadıların güçlenmek için demonlarla girdiği ilişkiden örnek vereyim.. bazı kaynaklara göre lezbiyen demonlar var. demek ki gay demonlar da var. demonlar görünmez varlıklardır, cinler de öyle. bu mantıktan yola çıkarak ola bilir diyorum ama yine emin olamadım..

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
cinleri bilmem ama inkbus sunkbus yani cadıların güçlenmek için demonlarla girdiği ilişkiden örnek vereyim.. bazı kaynaklara göre lezbiyen demonlar var. demek ki gay demonlar da var. demonlar görünmez varlıklardır, cinler de öyle. bu mantıktan yola çıkarak ola bilir diyorum ama yine emin olamadım..
Çok enteresan daha önce hiç duymamıştım.. Mitolojiye de baktığımızda tanrıların bu tarz ilişkilere girdiklerini görüyoruz. Birçoğu da gay zaten. Konumuzla ilgisi yok fazla ancak bunu da belirtmek istedim..

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Tanıdığım iki eşcinsel arkadaşıma farklı zamanlarda bu tarz olaylar oldu, ancak olaylarda arkadaşlarımın ikisine de kadın kılığında gece gelip zorla ilişkiye girmişler... Arkadaşlarımın oldukça psikolojileri bozulmuştu. Şu anda olmuyor bildiğim kadarıyla.
Bunların cin olduğuna emin misiniz? İnsan olmasınlar?

Retro

Kayıtlı Üye
Cinlerde eșcinsellik var. Lut kavmi cinleri şu an bile yaşıyorlar. Kavim helak oldu olmasına ama insanları saptıran șeytanlar olay yerinden kaçıștılar.

Normalde dişi cinler erkeklere, erkek cinler dişilere musallat olurlar. Cinsel vesvese toplumda çok fazla yaygındır. Ama Lut kavmi cinleri erkek sureti ile erkeklere musallat olurlar, veya kadın sureti ile kadınlara musallat olurlar ve bilinç altı suretlerle ve rüya yolu ile kişinin cinsel yönelimini ciddi şekilde manipule edebilirler.

Bu durum hazlara ve zevklere aşırı düşkün olan insanlarda görülür. Ifritlerin bir özelliği de kendilerini insanlara tamamen unutturabilmeleridir. Yani dürtüyü hakkaten bașlatır, telkini verir, kişinin motor faaliyetleri üzerinde sürekli söz sahibi olur, ama kişi tüm bunları kendinden, genetiğinden, kaderinden bilir. Kişiyi pasifize edecek dürtüleri de ayrı kanaldan verir çünkü.

Talihsiz kişi ise, Kendisini yöneten enerji bedenli varlığı bir türlü kendinden ayrıștıramaz. Ayrı ve bağımsız düşünemez. Bu muhakemeyi kuracak bilgelik ve deneyimlere kendini en baştan kapattığı için, hakkı hakikatı önemsiz gördüğü için, içinde bulunduğu durumdan suphelenemez ve kendisine oynanan algı oyunundaki rolünü benimsemek zorunda kalır. Bunu da gerçek ile yüzleşecek cesarete ulaşmak zanneder.

Ayette Allahın saptırmasını düzeltecek yoktur diyor. Yani öyle katman katman yanıltır ki Allah, o dilemeden kurtuluş bulunmaz diyor. Allahın ise ancak sınır tanımaz ve aşırı gidenleri saptırdığını söylediğini görüyoruz.

Son düzenleme:

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Talihsiz kişi ise, Kendisini yöneten enerji bedenli varlığı bir türlü kendinden ayrıștıramaz. Ayrı ve bağımsız düşünemez. Bu muhakemeyi kuracak bilgelik ve deneyimlere kendini en baştan kapattığı için, hakkı hakikatı önemsiz gördüğü için, içinde bulunduğu durumdan suphelenemez ve kendisine oynanan algı oyunundaki rolünü benimsemek zorunda kalır. Bunu da gerçek ile yüzleşecek cesarete ulaşmak zanneder.
Ayıptır sorması, succubus geldiği zaman talihsiz kişi ile mı kendisini yöneten varlık ile mi fanfinfon yapıyor?

Retro

Kayıtlı Üye
Ayıptır sorması, succubus geldiği zaman talihsiz kişi ile mı kendisini yöneten varlık ile mi fanfinfon yapıyor?

Talihsiz kişi' den kastım bile ayetle sabit :
Vay o kişilerin haline ki...
Tüm amelleri boşa çıkanlardır ki..
Artık onlar için kurtuluş yoktur...

Gibi ayetlerdeki kişilerden bahsettim. Yani herkes kendi evrenini kendi yaratıyor aslında. Kimse durup dururken talihsizlik yaşayacağı, naparsa yapsın kurtulmayacağı bir sürece alınmıyor.

Rutinlerimiz akıbetimizin şifreleridir. Tüm uyarılar, ikazlar bunun üzerine. Tüm kadim bilgelik bu denklemi bütüncül görebilmek üzerine kurulu.

Onu bi düzelteyim de. Sonra tanrı Durduk yere talihsiz insan yaratıyor demiş olmayayım.