Kara Kedi Duası (Cinleri Görebilmek İçin)

Ameno

Kayıtlı Üye
Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum denemedim ve kaynağı sağlam arkadaşlar buyrun deneyen olursa bizlerle paylaşsın :)

Kara kedinin kanını bir kimse gözüne çekse, ve bu kara kedinin boyun tüyünden alıp tütsü yapsa, sonra da aşağıda ki kara kedi duasını okusa. Gece her nereye giderse gündüz gibi olur. Cinleri dahi görür.

Kara kedi duası şudur:

(Bismillahirrahmanirrahim. ........ muhatabatin rügusrin seühlikü mehükin gilkin rehimin ve canusin hazirin bila kitanin bila mevecin. Semkehüyalin ahyur hamdaküm bila haceti. Men iste'aze bihi kul hatü bürhaneküm in küntüm sadıkin. Allahu Rabbul izzeti. Eşcalüşin ceşcalüşin ahşalüşin şencnalüşin heybeşrin kaygalüşin haşilin. Biyedihil mül kü emtalüşin. Elhamdü lillahi vahdehu.)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Deneyen varmı?
Bide kaynak belirtmemişsiniz kaynak belirtirmisiniz?

Ori

Kayıtlı Üye
Satanistlerin uygulamalarına benziyor gibi ama dua var anlamadım. Kaynağı nedir acaba?

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bu pek doğru bir uygulama gibi gelmedi bana.İslami olmadığı kesin.Kedi kanı falan alakası yok.Ama dua Bismillahirrahmanirrahim ile başlıyor.

Ameno

Kayıtlı Üye
Göz altına çekiceksiniz aynı göz boyası gibi :)

Mısır tarihinde kedilerin kutsallığını hepiniz bilirsiniz kedilerin görünmeyen mistik ve ruhani şeyleri görebildiği düşünülüyordu benim teorim eğer bi dua ile birleştirilirse ki yapmışlar kaynaktan aktardım sizlere bu gerçekleştirilebilir :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ya bu tür uygulamalar var ama her yapanda tabiyki işe yaramaz,enochian da bazı kişilerde yarar bazı kişilerde yaramaz buda o tarz bir uygulama sanırım ilerde bi satanis grupla takılırsam denerim :)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
(Bismillahirrahmanirrahim. ........ muhatabatin rügusrin seühlikü mehükin gilkin rehimin ve canusin hazirin bila kitanin bila mevecin. Semkehüyalin ahyur hamdaküm bila haceti. Men iste'aze bihi kul hatü bürhaneküm in küntüm sadıkin. Allahu Rabbul izzeti. Eşcalüşin ceşcalüşin ahşalüşin şencnalüşin heybeşrin kaygalüşin haşilin. Biyedihil mül kü emtalüşin. Elhamdü lillahi vahdehu.)
Bu duanın anlamınıda yazarmısın :) ("Eşcalüşin ceşcalüşin ahşalüşin şencnalüşin heybeşrin kaygalüşin haşilin. Biyedihil mül kü emtalüşin" burayı çok merak ettim)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Müslümanlıkla büyüleri bağdaştırmaya çalışan satanistler havas yöntemiyle amaçlarına ulaşmış gözüküyor.Kedi falan kesmeyin yazıktır günahtır müslümanlıkta yoktur böyle şeyler.

schutze07

Kayıtlı Üye
Neden hep kedi denildiğinde satanistlikten bahsediliyorki? horozun ödüyle yarasa kanıyla başka hayvanlarla vs yapılan mendel yada uygulamalar olunca birşey olmuyorda kedi mevzu oldugunda satanistlikle bağdaştırılıyor anlamış değilim.

• Beğendim
Tepkiler: Voy

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Kedi kurban ettikleri için olabilir mi? Yarasa kanadı, horoz ödü bilemiyorum ancak bu canlılar zaten ölünce çok içimiz açımıyor! Ayrıca cadıların kullandıkları malzemeler gibi geliyor. Horozlar zaten yenilmek için kesiliyor. Asıl konumuza gelince küçükken geçirdiğim bir olay yüzünden annem beni bir yere götürmüştü. Adam cinleri kullanıyordu. Adam benim derdimi anladı ve kimseye söylemeyceğine dair söz verdi. Bu kişiye dedim ki annemin beyninden bu olayı silebilir misiniz dedim. Evet deyip annemi gözümün önünde bayılttı. Biz onunla arkadaş olduk ve bana bazı sırlarını anlattı. Anlattıklarının arasında Kara Kedi büyüsü de vardı. Cok enteresan bir büyü kitabı vardı eski bir yazmaydı.. Kalemi de çok ilginçti ve bana bu kalemle büyü yazısı yazılır başkasıyla olmaz dedi.. Kara kedi büyüsüne gelince kedinin ense tüyünden aldığı tüylerle bir büyü yapmış ve görünmez olduğunu bana anlatmıştı. (gördüğü kediyi öldürmüştü) Not= Satanist değil.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Kedi kurban ettikleri için olabilir mi? Yarasa kanadı, horoz ödü bilemiyorum ancak bu canlılar zaten ölünce çok içimiz açımıyor! Ayrıca cadıların kullandıkları malzemeler gibi geliyor. Horozlar zaten yenilmek için kesiliyor. Asıl konumuza gelince küçükken geçirdiğim bir olay yüzünden annem beni bir yere götürmüştü. Adam cinleri kullanıyordu. Adam benim derdimi anladı ve kimseye söylemeyceğine dair söz verdi. Bu kişiye dedim ki annemin beyninden bu olayı silebilir misiniz dedim. Evet deyip annemi gözümün önünde bayılttı. Biz onunla arkadaş olduk ve bana bazı sırlarını anlattı. Anlattıklarının arasında Kara Kedi büyüsü de vardı. Cok enteresan bir büyü kitabı vardı eski bir yazmaydı.. Kalemi de çok ilginçti ve bana bu kalemle büyü yazısı yazılır başkasıyla olmaz dedi.. Kara kedi büyüsüne gelince kedinin ense tüyünden aldığı tüylerle bir büyü yapmış ve görünmez olduğunu bana anlatmıştı. (gördüğü kediyi öldürmüştü) Not= Satanist değil.
Not=müslümanda değil :D:D

Ameno

Kayıtlı Üye
Sonuç olarak demek ki verdiğim büyü ne uydurma ne de satanistlerin havası kullanarak yarattıkları bir safsata :)

@kaansarp anlattığın anın için teşekkürler :)

taakuk

Banlı Kullanıcı
Bir hayvan sever olarak, hiçbir canlıya zarar vermek istemem.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Rica ederim Ameno, bu büyünün gerçek olduğuna inanıyor ve biliyorum..

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Göz altına çekiceksiniz aynı göz boyası gibi :)

Mısır tarihinde kedilerin kutsallığını hepiniz bilirsiniz kedilerin görünmeyen mistik ve ruhani şeyleri görebildiği düşünülüyordu benim teorim eğer bi dua ile birleştirilirse ki yapmışlar kaynaktan aktardım sizlere bu gerçekleştirilebilir :)

İslamda teori anlayışına yer yoktur. Ayrıca Mısır ile İslami anlayışı birleştirmeniz pek doğru olmamış. Bu alakası olmayan bir şeyi alakalı olduğu düşünülen bir şeyle bağıntılı olmasa bile bağıntılı gibi göstermeye benzer(karmaşık cümleden dolayı özür diliyorum)...
Muska yapılacağı zamanlarda erkek kara kedi kanının, evliya topraklarının kullanıldığını biliyorum ama ilk defa böyle bir şey burada okuyorum...

schutze07

Kayıtlı Üye

Ben kedilerin kesilmesinden yana olduğum gibi bir yazı yazmadım ünlem işaretiyle serzenişte bulunulmasının bir anlamı yok yani benim söylediğim çok farklı birşey:biggrinjester: Evinde 6 kedi bakıp büyütmüş birine söylenilcek şey değil çünkü.