Zağferan(safran) mürekkebi nerden temin edilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iktisatçı

Kayıtlı Üye
selem arkadaşlar zağferan mürekkebini nerden temin edebiliriz. bilen varsa lütfen cevap yazsın.

can-dan

Kayıtlı Üye
Selam sevgili iktisatçı.Zağferan mürekkebi aktarlarda satılıyor ....

Yadesu

Kayıtlı Üye
Bu malzemelerı satın almak ıçın Almanya ya açık olan satış sıtesı varmı?

arizona34

Kayıtlı Üye
Caran d'Ache firmasının safran mürekkebi var. googlede saffron ink diye aratırsanız gelen sitelerin çoğu avrupa içerisinde heryere gönderim yapıyor.

hazır mürekkep yerine malzeme içinse ebayda da safran vb. malzeme satışı yapılıyor. hatta imkan olursa ispanya safranı alın.ebayda hemen hepsi avrupa içerisinde istediğiniz yere gönderim yapıyorlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Safran alıp kendiniz de yapabilirsiniz mürekkebinizi. Hatta en iyisi de budur. Zira daha yaparken enerjinizle bütünleşir mürekkep. Site içinde de nasıl yapılırı vardır. Kolay gelsin.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Safran alıp kendiniz de yapabilirsiniz mürekkebinizi. Hatta en iyisi de budur. Zira daha yaparken enerjinizle bütünleşir mürekkep. Site içinde de nasıl yapılırı vardır. Kolay gelsin.

Safran daha çok Kalem sorun Chillout.Fırça ıle olmuyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Safran daha çok Kalem sorun Chillout.Fırça ıle olmuyor.

Sevgili Yadesu, mürekkebi kullanabileceğiniz bir yazı aygıtını da yapma olanağınız vardır veya daha önce hiçbir şeyde kullanılmamış, sıfır bir mürekkep yazı seti de alabilirsiniz. Sorun olmaz.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Sevgili Yadesu, mürekkebi kullanabileceğiniz bir yazı aygıtını da yapma olanağınız vardır veya daha önce hiçbir şeyde kullanılmamış, sıfır bir mürekkep yazı seti de alabilirsiniz. Sorun olmaz.

Teşekkür ederım.Denerım.

Cem

Kayıtlı Üye
Mısır çarşınıda malzemeler var 1 kahve bardagı saf lülsuyu içine 1 gr safran 1 gr misk koyup karıştırın 1 hafta bekletin yazmadan önce kalorüfer üzerine koyun isinsın daha iyi netice alırsınız sakın hazır almayın kendiniz yapın iran safranı olursa daha iyi olur mısır çarşısında ufak kavanozlar var kehve fincanı ebatında aktardan malzemeleri alın onlarda demo gül suyu var kavonoza dökmesini isteyin ve karıştırın işin bu kolay kısmı karışan malzeme çok güzel kırmızı bir renk alıyor ben cam divit aldım yazmak çok yoruyor dolma kalem seti aldım karılşımı çok hassas bir süzgeçten geçirdim ama dolma kalemi tıkadı çaresiz kaldım cam divitle yazıyorum gecede 1 a4 kağıdı kadar çok yoruluyorum daha iyi bir fikri olan varsa belirtirse sevinirim bu arada yazdığının her neyse iş bitince yazılaan üzerine varlıkları monte etmeyi unutmayın yoksa netice alamazsınız

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
safran tozunu gülsuyu ve misk yagi ile karistirip kendin yapabilirsin.baska malzemeye gerek yok ve cok basit.basarilar diliyorum:hurray:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
ispirtolu kalemler olyor.ben onun süngerine döküyorum.beyaz renkli olanlar var.ispirtosunu acik birakip ucurduktan ssonra.kendi yaptigim mürekkebi döküyorum.umarim faydasini görürün.basarilar:hurray:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
almanyanin neresindesiniz???safran ve misk,i hint dükkanlarindan temin edebilirsiniz.yada almanyada satilan<zukunftbilieck<isimli aylik dergide her adressi bulabilirsiniz,:beta1:yalniz bir adrese dikkat edin nürnbergte olan bir adresi bulursaniz cok daha iyi olur.ben o adresi tesadüfen buldum ve gittim.cok güzel bir satis yeri her türlü ihtiyac var.o yönden cok sansliyim.birde bizim burada Taliabuch isimli bir kitapci bulunuyor.orasida cok iyi,mutlaka sizin oradada bulunur cok büyük bir kitapci.:beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...