Yardımı Olabilirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Ben siteye yeni üye oldum.Burada çok sayıda maji uygulamaları var.Ama ben daha önce hiç böyle bir çalışma yapmadım..şimdi tutarmı acaba diye tereddütteyim...Ayrıca en etkili denenmiş ( tehlikesiz :) )
uygulama hangisi onuda bilemiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz ?

vivalavida

Kayıtlı Üye
Aradığınız nedir? Hangi amaçla bunu yapmak istiyorsunuz, önce onu söyleyin bence. Burada bunu sormaktansa ilgilendiğiniz konuya yazarsanız daha çok cevap alırsınız.

Sevgiler.

origanum

Yönetici
Maji uygulamaları hiç denememiş kişilerin deneme tahtası değildir. Bu alanda ciddi eğitim görmüş kişilerin yapacağı bir iştir. Bu sitede verilen uygulamalar, bu alandaki öğrencilere bilgi olsun diye verilen paylaşımlardır. Her başı sıkışan uygulasın da başına iş sarsın diye değil. Ayrıca maji uygulamalarında deneme diye bir durum söz konusu bile değildir. Önce maji hakkında genel bilgiler, sonra uzmanlaşacağınız alandaki bilgileri öğrenmeniz gerekmektedir. En son da ustaların yaptıklarını görerek eğitim almaktır, sonra da ustanın gözetimi altında yapmak ancak o icazet verdikten sonra kendi başınıza önce basit uygulamalar yapabilmek daha sonra gücünüz yettiğince ilerlemektir. Yani denenmez direk uygulanır, bunun deneme aşaması gibi bir lüksü yoktur. Yaptığınız her şey olmazsa tekrar deneyeyin diye düşünülmez evrende, hatalı yaptı, sonucu da budur şeklinde kesindir. En etkili uygulama diye bir şey yoktur, sitede bunu milyon kere söylemekten bıktık, etki seviyesi uygulayıcının işe aktarabildiği enerji kadardır, işin erbabı iseniz her şey etkilidir. Hiç gücünüzü aktaramamışsanız etki de yoktur doğal olarak. Tehlikesiz uygulama diye bir şey de yoktur, işin erbabı tehlikelerden kendini korumayı bilir sadece. Acemi de üstüne çeker. Sonuç itibariyle ya bu işi öğrenmek için yıllarınızı, paranızı, emeğinizi harcamaya ve sabırla uzun zaman çile çekmeye niyet edip en sonunda yapacaksınız, ya da zaten bu işleri hakkıyla yapmış olan bir uzmana yaptıracaksınız.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

gümüş

Kayıtlı Üye
Peki usta kişilerin maji ile ilgilenmesinin amacı nedir?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
O, kişiden kişiye değişir bence. Ben mesela ustalaşmak isterim. Çünkü sınırlarımı aşıp yapabileceklerimi görmek isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...