Çakra İnisiyasyonu 2. Grup 2. Çalışma Deneyimleri 18/05/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışmaya katılan arkadaşlar, deneyimlerini paylaşabilirler.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Hissedemiyorum..Daha önce her perşembe yapılan şifa çalışmasına çok kez katılmıştım.O an çalışmanın başladığını,devam ettiğini ve bittiğini hissedebiliyordum.Fakat çakra inisiyasyonunda hissedemiyorum...Nefeslerime ve yapmam gereken her şeye çok dikkat ediyorum.İlk çalışmada da aynısı olmuştu.Bu günkü çalışmadan umutluydum açıkçası çok heveslenmiştim hissedebilmeye,deneyim yaşamaya..Fakat olmuyor.Sebebi ne olabilir?

Sevgili URUMHAMATAHAYİL deneyimleri kafama takmamam gerektiğini söylemişti ama taktım bir kere:S

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben esnemekten bi haller oldum gzözlerimden yaşlar geldi.Ne zaman Sevgili Urumu başımı tutuyor görsem hemen çok geniş bir esneme geliyordu.Halsizlik çok fazlaydı.Bitti deyip kalktığımda müthiş bir gerinme geldi ama karnımda kocaman bi şişlik .sanki yemiş de yemişim nefes alamadım çok zorlandım uzun süre.hala da o sıkıntı var .

Elfangel

Kayıtlı Üye
Hissedemiyorum..Daha önce her perşembe yapılan şifa çalışmasına çok kez katılmıştım.O an çalışmanın başladığını,devam ettiğini ve bittiğini hissedebiliyordum.Fakat çakra inisiyasyonunda hissedemiyorum...Nefeslerime ve yapmam gereken her şeye çok dikkat ediyorum.İlk çalışmada da aynısı olmuştu.Bu günkü çalışmadan umutluydum açıkçası çok heveslenmiştim hissedebilmeye,deneyim yaşamaya..Fakat olmuyor.Sebebi ne olabilir?

Sevgili URUMHAMATAHAYİL deneyimleri kafama takmamam gerektiğini söylemişti ama taktım bir kere:S

Ben bir iki senedir enerji çalışmalarına katılan ve bazı çalışmalarda ufak tefek deneyimler yaşayan, bir çok çalışmada hiç bir şey hissetmeyen insanlar biliyorum. Ancak hayatlarına baktığımda enerji çalışmalarının etkisini direk olarak görmek mümkün, değişim çok belirgin. Bu yüzden canınızı sıkmayınız, mümkün olduğunca rahat olmaya, beklenti içinde yatmamaya çalışınız. Deneyim yaşayın ya da yaşamayın, enerjiyi alıyorsunuz, siz kendi çalışmalarınıza da devam ederek kendinizi geliştirmeye çalışınız.
Sevgi ve ışıkla...

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili Elfangel , başka zamanlarda da ,yani diyelim ki çalılşma yapmadığımız günlerde de ,veya aynı gün başka saatlerde de bu çalışmaları kendimiz tekrarlayabilir miyiz?Tekrarlayabilirsek yine aynı niyeti mi yapıyoruz.?Sevgiyle...

_evr_

Banlı Kullanıcı
Ben bir iki senedir enerji çalışmalarına katılan ve bazı çalışmalarda ufak tefek deneyimler yaşayan, bir çok çalışmada hiç bir şey hissetmeyen insanlar biliyorum. Ancak hayatlarına baktığımda enerji çalışmalarının etkisini direk olarak görmek mümkün, değişim çok belirgin. Bu yüzden canınızı sıkmayınız, mümkün olduğunca rahat olmaya, beklenti içinde yatmamaya çalışınız. Deneyim yaşayın ya da yaşamayın, enerjiyi alıyorsunuz, siz kendi çalışmalarına da devam ederek kendinizi geliştirmeye çalışınız.
Sevgi ve ışıkla...

Teşekkür ederim.İnsan tereddüt ediyor özellikle ilk çalışma ilginçti.Bir işaret bekledim çalışma bitti mi bitmedi mi anlamadım.Ama artık söylediğiniz gibi beklenti içine girmeden devam edeceğim.Sevgilerimle..

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili Elfangel , başka zamanlarda da ,yani diyelim ki çalılşma yapmadığımız günlerde de ,veya aynı gün başka saatlerde de bu çalışmaları kendimiz tekrarlayabilir miyiz?Tekrarlayabilirsek yine aynı niyeti mi yapıyoruz.?Sevgiyle...

Bu bir inisiye çalışması ve çalışmada Urum sizin çakralarınızı inisiye ediyor. Normal zamanda Urum bunu yapmayacağı için yaptığınız bir inisiye çalışması olmaz. Nefes çalışması olur. Ancak sevgili Urum size enerji göndermediği için niyeti yapmanız da anlamsız olur. Ancak normal nefes çalışmanızı istediğiniz zaman yapabilirsiniz, hatta çalışmalarda konsantrasyon sağlamak açısından faydalı olur. Zikiri normal çalışmalarınızda tekrarlama konusunu Urum'a danışabilirsiniz. İsterseniz Yoga ve Meditasyon bölümünü bir inceleyin mutlaka bu konuyla ilgili işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.
Sevgi ve ışıkla...

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Teşekkür ederim.İnsan tereddüt ediyor özellikle ilk çalışma ilginçti.Bir işaret bekledim çalışma bitti mi bitmedi mi anlamadım.Ama artık söylediğiniz gibi beklenti içine girmeden devam edeceğim.Sevgilerimle..
Sevgili _evr_ sanirim sizin hissettikleriniz normal duygular, hele birde bu tur inisiyasyon calismalari sirasinda cogumuzun tecrube ettigi, yasadigi hisleri okuyunca belki siz ayriyetten bir beklenti icine giriyor. Inisiyeden cok yasamak istediginiz tecrubelere konsantre oluyorsunuz ister istemez:) Rahat olun ve söylendigi gibi sadece enerjinin tadini cikarin. Ilkbaslarda bende böyle duygular ve sorular icindeydim. Ama sizi temmeni ediyorum ki sevgili butun yöneticilerimiz ne dediklerini biliyorlar, tavsiyelerini dinleyip hic bir karamsarliga dusmeyin. Illaki birseyler hissedecegim diye de sartlandirmayin kendinizi:), cunku hissetsenizde hissetmesenizde, siz enerjiyi almayi kabul ettikten sonra, vucut o enerjiyi aliyor. Cunku hepimize gelen enerji ayni kanaldan. Yasadiklarimiz sadece zamanla hissedilebilir bircogumuzda. Ama uzulmeyin ayni enerji sizde de var:)

Sevgi ve Isikla

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili Elfangel yönlendirmeniz çok faydalı oldu,çok teşekkür ederim...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili Elfangel yönlendirmeniz çok faydalı oldu,çok teşekkür ederim...

Bu arada yazmayı unutmuşum, kendi nefes çalışmanızı yaparken "Evrenden gelen pozitif enerjileri almayı kabul ediyorum" şeklinde niyetlenebilirsiniz. Çünkü nefes çalışması yapmaktaki amaç genelikle pozitif enerji çekmek, enerji düzeyini yükseltmektir. Farklı niyetler de olabilir tabii ki. Çalışmalarınıza devam ettikçe zaten kendiniz niyetler oluşturup kullanabilirsiniz. Sevgi ve ışıkla...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Ben ellerim kollarım ve üçüncü gözümde büyük bir baskı ve manyetik güç hissettim...

mega_boy

Kayıtlı Üye
Ben 23.01 de niyetlendim. Ardından sanki narkoz yemiş gibi uyuya kaldım. Çalışma saatine yaklaşırken üstüme bir ağırlık çöküyordu belli zaman aralıklarıyla.

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
İnisiye zamanında gözümün önünde net bir şekilde 22 mart 1981 tarihini gördüm.Ne anlama geldiğini bilmiyorum ama :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Zaruriyetten uzanmaya gecmem 23.17 i buldu ama oturur vaziyetteyken yani 23.00 e doğru uğultu geldi ve başladı dedim ve sonra talimatlar uzan diyo ama ben uzanamam , ortam müsait değil , o zaman düşündüm uzanmıs gibi hayal edeyim diye.Sonucta akış önemli sanırım,ama konsantrasyon düştü tabii. yatağa geçtikten sonra bir ara beyaz dikdörtgen porselen kase gibi bir sey gördüm modeli cok ilginçti. bembeyaz ve sonra 0 ucuca 2 tane oldu. sonra daldım sonra unutmamam gereken birsey gördüm ve unuttum. ama güzel uyudum :) bugün öğleden sonra çalışırken gülmeyin ama karnımın altında kocaman sarı gül var geldi.yarndan sonra diğer çalışmaya gecerken ne düşünmek lazımı da sezinlersem ilk defa ben de artık algılıyorum deme hakkı göreceğim kendimde :) Emeği geçen herkese teşekkürlerimle +)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
1.çalışmadaki gibi omurgamdan yukarı doğru çıkan bir sızı,sağ elimde ağırlık ve uyuşma hissettim.Bunlar dışında çalışma saatinde ortam uzanmama müsait olmadığı için otururken,uyku haline geçtim zaman zaman(başım öne düşüyordu).Bu sıra da gözlerim yanmaya başladı.Gözlerimi kapadığımda zihnimde turuncu bir papatya imgelemeyi zorlaştıran birşey vardı fakat bu sefer imgeleme sorununu bir türlü çözemedim:(

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Benim midem bulandı başlarda. Sonrasında geçti. Geçenkinde olduğu gibi 3. gözümde bir gıdıklanmalar başladı, şiddetlendi ve devamında geçti. Bir ara çok konsantre oldum ve uçtum zannettim (Sabri bey gibi) ama uçmamışım :) Ellerim aşırı şekilde terledi sonra soğudu. Diyaframımda bir baskı vardı (çok değildi ama vardı.). Sevgili Urum'un enerjisine sağlık. Nedense zinde hissediyorum kendimi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...