hypnotica

hypnotica

Kayıtlı Üye
Bu rüyamı sabah gördüm. Öncelikle onu söyleyeyim.

Rüyamda bir minibüsün içindeydim ve bir kasabaya doğru yol alıyordum. Kesinlikle tanıdığım bir yer değildi ve inanılmaz derecede yağmur yağıyordu. Daha sonra şoföre beni kuyumcunun önünde indirmesini söyledim. Kuyumcuya girdim. Cebimde bir şey buldum (değerli bir şey değildi, gümüşi renkteydi ama gümüş değildi) ve bunu satmak istediğimi söyledim.
Kuyumcu ilk tarttığında 50 lira verebileceğini söyledi, ben tekrar tartmasını istedim. Bir kez daha tarttı o cismi ve bana 100 lira verdi. Ben de dükkandan çıktım. Rüyanın gerisini ise ne yazık ki hatırlayamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşlerinizdeki durgunluk veya aksilikler neticesinde, uzak bir yolculuk gündeme gelebilir. Fakat gideceğiniz yerde bulacağınız çözümleri iyi araştırmalısınız.

Habercilik veya iletişim alanında bir konuda atılım veya başarı sağlamanız söz konusu olabilir.

Hiç ummadığınız, elinizde mevcut ama varlığını unuttuğunuz bir seçenek ile işleriniz düzene girecek. Siz dışarıya yönelik çözüm taleplerinizden vazgeçerek, bu imkanla çözüm bulacaksınız.

Rakiplerinize karşı üstünlük elde edecek, muradınıza ereceksiniz. Hakkınızda çıkartılacak olan bir skandala karşı tetikte olun.

Ömrünüz de uzun olacak…

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
614