varlıklarlar kulak cınlaması???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schutze07

Kayıtlı Üye
Son iki haftadır çok gerginim ve kulağıma gelen seslerden sonra iki ismim var benim yakınlarımın kullandıgı isim ve sesleriyle çağrıldım gidip sorduğumda yok biz çağırmadık dediler aynı gün evin içinde 3 kez oldu sanırım herneyse kulak cınlaması sorunu yasıyorum o günden beri cınlama gibide değil farklı kalp atar gibi çok yavaş bir şekilde bu varlıklar sebebiyle olabılırmı?

Ken

Kayıtlı Üye
Açıkcası bende bu varlık olayıyla ilgili bazı şeyler yaşıyorum ama sizin söylediğiniz gibi çınlama falan değil benimkisi. Özellikle uyumak üzereyken ya fısıltılar oluyor, ya da daha önce hiç dinlemediğim müzikleri duyuyorum (Size komik gelebilir ama gerçekten müzik çalıyor sanki radyodan müzik dinler gibi). Ayrıca bu müziklerin bazısı Türkçe ama bazısı değil. Ayrıca aniden uyanırsam birşeyler konuştuğumu falan hatırlıyorum birisiyle. Ama rüyada hatırlayamadığım şeyler. Yani sadece ani uyanışlarda hatırlayabiliyorum (Birkaç hatırlayabildiğim rüya var ama onlar sohbetten ziyade anlık söylemlerdi). Konularda oldukça ilginç! Otobüste uyurken sarsılınca uyanmıştım ve kendimi birisiyle bir konu hakkında konuşurken buldum. Bazende bazı anlamsız saçma sapan görüntüler görürüm anlık. Özellikle de banyo yaparken. Kısacası bende de tuhaf şeyler var ve yardım istemek için bir konu açmıştım zaten. Seni bilmem ama bendekiler çok farklı. Canımı sıkacak şeyler söylediklerinde onlara kızıyorum ya da "La ilahe illallah" diyorum kendi kendime. Kısa süreliğine de olsa uzaklaşıyorlar nedense. Ayet-el Kürsi duasını da eksik etmem ağzımdan çok sinir ederlerse. Zarar veremeyeceklerini düşünüyorum sana da bana da ama canını sıkabilirler ya da depresyona varacak derecede hüzün oluşturuyorlar (Yani bana yaptıkları). Bazen de aşırı sinir. Yüzümün kızardığını hissediyorum özellikle etki altındayken. Şehvet de diğer silahları :) Gerçekten duyguları çok yoğun yaşatarak sizde unutkanlıklara yol açıyorlar. Yani bendeki etkileri bunlar aslında. Ne istediklerini öğrenmeye çalışıyorum ancak direk bir irtibatım yok. Hayatıma çok fazla olumsuz etkileri var ama ne istediklerini öğrenmeden onlara karşı bir teşebbüste bulunmayacağım...

schutze07

Kayıtlı Üye
Ben yıllardır uğraşıyorum farklı şekillerde.Kulağıma söylenenler türkçe değildi benim.Kısaca şöyle söyleyebilirimki benim inancım inandıklarım değerlerim herşeyim değişti.Çok büyük şeylere mal oldu bana halende olmakta umursuyormuyum derseniz hayır umursamıyorum ama neden ben diye düşünüyorum.

Ken

Kayıtlı Üye
Ben bir medyuma gittim ve bana nerede musallat olduklarını söyledi. Ayrıca onun söylediklerinden sonra bazı musallat olaylarının ne zaman gerçekleşmiş olabileceği hakkında fikirler edindim (benimle ilgili). Bana üç iblisin musallat olduğunu söylemişti. Mekan da verdi. Aşırı üzgün olduğum için bana gelmişler. Sanırım ruhen zayıflayan kişiler onlara çekici geliyor ya da bir çeşit kapı açıyor. Belki de onları çağırıyoruz bilmeden depresyondayken. Bana biri yada hepsi bu yolla gelmiş (En az biri bu yolla gelmiş ama diğerlerini tam olarak bilemiyorum). Yani; "Neden ben?" demen mantıksız çünkü bende onları çağıracak birşey yapmadım ama hayatımdalar. Ben sadece eyleme geçmeden önce neden bana musallat olduklarını öğrenmek istiyorum. Sonrasında zaten onların sebeplerine göre eyleme geçeceğim. Sonuçta dışarıda bir insan bizim peşimize takılsa hemen onu öldürmüyoruz değil mi? Onlar da bizim gibi mantıklı varlıklar. Ayrıca bendekiler sadece hissel anlamda baskı kuruyorlar bana. Özellikle çok kalabalıkta ve işe gidiyorsam bana aşırı depresyon yapıyorlar.

Yönetici Notu: Bu bölüm yanlış yönlendirmeye neden olabileceği için silinmiştir.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Son iki haftadır çok gerginim ve kulağıma gelen seslerden sonra iki ismim var benim yakınlarımın kullandıgı isim ve sesleriyle çağrıldım gidip sorduğumda yok biz çağırmadık dediler aynı gün evin içinde 3 kez oldu sanırım herneyse kulak cınlaması sorunu yasıyorum o günden beri cınlama gibide değil farklı kalp atar gibi çok yavaş bir şekilde bu varlıklar sebebiyle olabılırmı? Schutze07 'den alıntıdır....
Değerli Kardeşim: Öncelikle sigara kullanıp kullanmadığını öğrenmek isterim. Eğer sigara kullanıyorsan kulakları ve sinüsleri tıkadığı için dumanı, bu da kalp atışının kulaklarında yankılanmasına yol açıyor. Ki kullanmıyorsan bunun için de Ayet ve Surelerden yararlanabilirsin.
Sevgi Ve Işıkla Kalın....

schutze07

Kayıtlı Üye
Sigara kullanmıyorum çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...