Psivampir ve enerji çalmak

xxcxx12

Kayıtlı Üye
Psivampir, başkalarının enerjisini çalan psişiğe denir kısaca : )
Neden çalar ? Çünkü evrenden gelen enerji hamdır ve bunu kullanıp yaşam enerjisine dönüştürmek onlar için zorlaşmıştır. (Gerek enerji çalmaya alıştığından gerek çakrasal sorunları olduğunda bu dönüşümü zorlanarak yapar)
Bu yüzden diğer insanlardanki enerjileri çalmaya yönelir.

Birde bunu bazı zarar verme ya da psişik gerekli olgular olarak bakarsak, bir kişi bu şekilde halsiz bırakılabilir, Hasta edilebilir.

Küçük bir örnek verecek olursam;

Turuncu bir kumaş alın elinize ve kurbanınızın 2.ci çakrasına odaklanıp turuncu bir enerji kanalı açılıp oradan size yıne bu renkte enerji aktığını imgeleyin :) Birazcık odaklanma ister ama imgeleme yapmak o kadarda zor değildir. Kurban yakın olursa dahada etkili olur .
birde içinizden sözlü olarak tekrar edin şunu sanki yakınlanır gibi olmalı : ''kwinne lastaro slajh''
Türkçe okunuşu : ''wini lasatro slay''

Not : Fazla enerji çekmeniz size zarar verir.

Alıntı değildir, denenmiştir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
2.ci çakra cinsel çakradır.
Ancak Elfangel'in verdiği linkten 'Çakralar' yazısına tıklarsanız kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Çok doğru bu sorunu 2 kez yaşadım. Gerçekten tehlikeli oluyor.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Peki bu durumdan nasıl korunulur?
Çakralar üzerine çalışıp auramızı güçlendirmek yararlı olur mu?

Ameno

Kayıtlı Üye
Denedim! Kurban olarak kardeşimi seçtim :D 2. çakra bölgesi göbeğin 3-5 cm altı turuncu bi nesne ile turuncu bir kanal yarattığımı düşünüp kurbanımdan turuncu bir enerji çektiğimi imaje ettim ve gerçekten sanki ellerimden vücuduma doğru birşeylerin yayıldığını hissettim :)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Hemen denemek istiyorum ama bundan önce aura güçlendirme çalışması falan yapmak gerekir mi? Kendime zarar vermek istemem şahsen.:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Fazla enerji çekmek sizden çok çektiğiniz kişiye zarar verir. Neden evrenin sonsuz enerjisi dururken başkasından almak isteyesiniz, anlayabilmiş değilim.
Enerji çalışan kişi, zaten çakralarını temizlemeyi de bilir.
Enerjiyi başkasından çalmak demek, o kişinin karmasına müdahale etmek demektir.Zaten bilinçli olarak bunu yapan kişi çakralarını tıkamayı baştan kabullenir. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Karşıdakinin enerjisi yerine, hastalıklarını da alabilirsiniz.
Doğadan, hava ,toprak, ağaçtan evrenin enerjisini alabilirsiniz, ancak izinle ve sonunda teşekkür ederek.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Peki bu durumdan nasıl korunulur?
Çakralar üzerine çalışıp auramızı güçlendirmek yararlı olur mu?

Enerjiyi koruma yolları çok fazla türde ve çeşitle geçer

bu tip bireyden korunmak için yapılması gereken ilk şey enerjini tamamen notr tutmaktır ve kimsenin ulaşmasına izin vermemek.(enerjisel bir çalışma yapmamak,enerji üstüne bağlar ve kapılar kurmamak)

insan enerjileride insanların kendileri gibidir eğer tanıyanı yoksa yani yalnız ve silik bir tipse pek umursayıp bulaşmazlar

psişik vampirler kurbanlarını seçerken dikkat ettikleri bazı kriterler vardır bunlar ise

1 enerjinin yoğunluğu
2 enerjinin kullanılabilirliği
3 enerji sahibinin gücü ve dayanıklılığı (kişi ne kadar dayanıklı ise ondan alacağınız enerjide sizi o kadar dayanıklı ve yaptığınız işlemi o kadar sağlam kılar)
4 enerjinin hareketliliği (harekete ve kullanılmaya ne kadar alıştırılmış ise çalışma yaparken işleminiz o kadar kolaylaşacaktır)
bunu bir koşu yarışına benzetebiliriz hangi enerji koşmaya daha alışıksa o kazanacaktır
5 enerjisi çekilecek olan kişinin yaşantısı ve popülerliği

Eklemeyi unuttum, enerjisini çalacağınız kişinin ne kadar enerji yüklü olduğuna dikkat etmenize gerek yok.

kurbanınızın tüm enerjisini emmeniz imkansız, ondan önce siz aşırı yüklenme yüzünden zarar görmeye ve yorulmaya başlarsınız

Birde kendinize kişisel bir test hazırlayın yemekler gibi enerjilerinde zararlıları var;
Örneğin beni güçlü kılabilecek bir enerji bir başka insanı hasta edebilir bu nedenle kendinize kişisel bir test ayarlayın ve kurbanınızın enerjisinin size ne katacağını test edin.

wiktor

Kayıtlı Üye
Psivampir, başkalarının enerjisini çalan psişiğe denir kısaca : )
Neden çalar ? Çünkü evrenden gelen enerji hamdır ve bunu kullanıp yaşam enerjisine dönüştürmek onlar için zorlaşmıştır. (Gerek enerji çalmaya alıştığından gerek çakrasal sorunları olduğunda bu dönüşümü zorlanarak yapar)
Bu yüzden diğer insanlardanki enerjileri çalmaya yönelir.

Birde bunu bazı zarar verme ya da psişik gerekli olgular olarak bakarsak, bir kişi bu şekilde halsiz bırakılabilir, Hasta edilebilir.

Küçük bir örnek verecek olursam;

Turuncu bir kumaş alın elinize ve kurbanınızın 2.ci çakrasına odaklanıp turuncu bir enerji kanalı açılıp oradan size yıne bu renkte enerji aktığını imgeleyin :) Birazcık odaklanma ister ama imgeleme yapmak o kadarda zor değildir. Kurban yakın olursa dahada etkili olur .
birde içinizden sözlü olarak tekrar edin şunu sanki yakınlanır gibi olmalı : ''kwinne lastaro slajh''
Türkçe okunuşu : ''wini lasatro slay''

Alıntı değildir, denenmiştir.
Bütün enerji çalmalarında ''wini lasatro slay''sözü aynı misal olarak 7.çakraya yönelmek ?

Ori

Kayıtlı Üye
Blackstar farklı sitelerin linkini vermek yasak.

AJA

Elit Üye
Fazla enerji çekmek sizden çok çektiğiniz kişiye zarar verir. Neden evrenin sonsuz enerjisi dururken başkasından almak isteyesiniz, anlayabilmiş değilim.
Enerji çalışan kişi, zaten çakralarını temizlemeyi de bilir.
Enerjiyi başkasından çalmak demek, o kişinin karmasına müdahale etmek demektir.Zaten bilinçli olarak bunu yapan kişi çakralarını tıkamayı baştan kabullenir. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Karşıdakinin enerjisi yerine, hastalıklarını da alabilirsiniz.
Doğadan, hava ,toprak, ağaçtan evrenin enerjisini alabilirsiniz, ancak izinle ve sonunda teşekkür ederek.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

Evet kişi enerji vampirliği yaparken bunun döngüsünü de bilmeli.Bilmiyorsa da tecibe etmeli.Bu yorumunuzu çok yerinde ve gündeme uygun gördüğüm için güncelledim.

Sevgiler :)

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
peki o enerji başka bir yere yönlendirebilirmiyiz

ilksan

Kayıtlı Üye
Bunu bana zevk verdigi icin yillardir yapiyorum ama baska bir teknikle cocuklugumdan beri yapiyorum bu bana tarifi imkansiz bir zevk veriyor belki bir uyusturucu müptalasi gibi müptalayim buna ilk önce kafamda hissetmeye basliyorum ve daha sonra bogaz boyun ve tüm vücuduma yayiliyor aldigim zevk bunu bazen kontrol edebiliyorum bazende edemiyorum zevkten kaynaklaniyor. Karsimdaki kisi bana ait bir esyaya dokunursa o zaman direkt olarak basliyor enerji akimi ve o enerjiyi cok fazla hissediyorum. Yalniz tanidigim ve sürekli görüstügüm kisilerde bunu yapmak zor oluyor yapsamda hemen kesiliyor akim

ilksan

Kayıtlı Üye
Acikcasi enerjimi aliyorum karsimdakinden tam bilmiyorum ama anlattiginiz duruma benzer bir durum ama karsimdaki kisilerde daha sonra herhangi bir olumsuzluk görmedim hic