Göz rengi deiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxcxx12

Kayıtlı Üye
Cadılar kendi tekniklerini geliştirdikleri için çeşitlemeleri olabilir bilinen en basit yöntemi anlatmaya calışcağım burada unutmayın gücü kendinizden alıyorsunuz herhangibir varlıktan yada objeden değil objler ve dua edilen varlıklar tamamen yardımcı yine duada gecen venüs bir demoon yada tanrı olarak olarak gezegen imgesi olarak düşülmelidir ama kişin tanrı ve demmon inacına göre şekillenebilir

gerekli olan malzemeler

beyaz mum bakkal mumu diyeceğim mum değil çünkü onun içinde petrol katkısı var bu doğal mum olacak cadılarla ilgili bölümde yapılışı verilmiştir kendiniz yapamazsanız doğal mum satan yerleed alabilirsiniz içinde bulunan maddeler orda yazıyor

beyaz kıyafet tamam beyaz iç çamaşırlardan ayağınıza kadar beyaz ve şekil olmayacak düz beyaz

öncelikle mumların sayısı size kalmış ama 1li bir rakam olursa ii olur 11 21 gibi

yapılışı

mumları paralel oluşturacak şekile iki sıra halinde dizin sonra bu yolun sonuna mumlarla bir cember oluşturun yönünüz yani yol kuzeye baksın cemberde kuzeyde olsun

bir adet yanan mumla tek tek sırayla bu mumları yakın ama mumların yakma sırasını unutmayın sonra cembere gecmeden önce yolun ağzına bir kapı gibi iki mum dikin bunları yakın sonra söndürün tekrar yakın yanıp sönme esnasında çıkan dumanın yüzünüze gelmesini sağlamayı unutmayın tektat söndürün ve cemberin içine girin

ve kapıyı kapayın yani mu iki mumu yakın sonra cemberide yakın yine ilk başladığınız mumu unutmayın tek tek yakın yakma işlemini elinizdeki mumla yapmayı unutmayın elinizdeki yanan mumla diğer mumları tek tek yakın
elinizdeki mum la her mumu yaktıktan sonra kuzeye dönün ve mumu söndürün dumanın yüzünüze gelmesini sağlayın

ve venüse dua edin gözünüzün rengini değiştirmesi için isterseniz inandığınız demonlara yada başka bir varlığıda dua edebilirsiniz aama venüs şart

sonra gözünüz kapalı olarak kendi etrafınızda güneye dönün ve eski göz rengizi hayel edin sonra bu rengin değiştiğini ve yeni bir renk istediğiniz yeni bir renğe dönüştüğünü hayal edin sonra gözlerinizi acın ve kapıyı acın yani yolla cember arasındaki iki mumu söndürün sonra tekrar yakın ve yeniden söndürün kapıdan yola gecen yine duam yüzünüze gelsin yolda yürürken yine yeni göz rengini hayal edin ve yoldan çıkın sırayla mumları söndürün ve sönen mumun dumanın yüzünüze gelmesini sağlayın unutmayın yakma sırasıyla södüreceksiniz mu esnada yeni göz renginizi imgelemeyi unutmayın

bu büyü cadı olmayan yada bu kendi gücünü kontol edemeyenler tarafından yapılırmı bilmiyorum ama yapılmış ve başarı sağlanmıştır

(ALINTIDIR)

Kendi Notum: Bu uygulamayı aslında vermeyecektim ama geçici bir göz rengi isteyen bir üye için verdim. Biyokinezi gibi değildir. Bir süre sonra göz eski haline döner. Tarafımca

AJA

Elit Üye
İlk defa duyuyorum bunu, deneyiminiz oIdumu ?

Ori

Kayıtlı Üye
Asa yapımı hakkında bilginiz var mı xxcxx12?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Göz Rengini Değiştirme Majisi

Bakın bu konu daha önce açılmış. Neden herşeyi bizden bekliyorsunuz. Arama bölümünü açıp konunu olup olmadığını kontrol etmek bu kadar mı zor. Konu tekrarı olduğu için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...