27 günlük aşk büyüsü

xxcxx12

Kayıtlı Üye
bır parça parşomen kağıt(bebek şeklınde kesılıcek)
bır fıncan tabağı yada plaka
9 adet mavı kucuk ınce mum (doğum gunu mumuda olur bulamazsanız )
esmer şeker (toz)

voodoo bebeğıde yapamayanlar ıçın benzer bır teknıktır;
bır parça parşomene bebk şeklı verdıkten sonra uzerıne dokuz yerıne büyü yapılıcak kışının ısmı yazılır, ısmın çarprazına gelıcek şekıllerde ıse sevgısını ıstedıgınız şeyler tek cumlelerle yazılır (aşk sadakat, bağlılık gıbı)
ortasına plaka yada fıncan tabagı konulur ve mum yakılır , mumu plakaya yerleştırmeden önce bırkaç yere mum damlatılır ve o damlatılan yerlere esmer şeker serpılır (şekerler bu sayede donar)
mum plakaya yerleştırılır hergun bır mum yakılır ve erıyıp gıdene kadar bekletılır..
bu ışlem 3 kez tekrarlanır, 9 gunluk skalalar halınde

eğer bu ışleme rağmen o kışı sıze gelmıyorsa kesınlıkle sızınle olmaması gerekıyordur ustelemenın bır manası yoktur (kesın tutan bır yöntem çunku)

(ALINTIDIR)

araf3

Kayıtlı Üye
yapan var mı arkadaşlar?????

true_blood

Kayıtlı Üye
ben yapıyorum ama 27 gün sonunda parşomenden olan bebeği ne yacağız o takıldı kafama yaparken birşey dikkatimi çekti evde hiç hava akımı olmadığı kuytu köşede mum ateşi durgun nasıl yanmaz ve yastığımın etiketi mum bitene kadar nasıl sallanır :D

denemiş olan varsa lütfen sonucunu söylesin

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
ben yapıyorum ama 27 gün sonunda parşomenden olan bebeği ne yacağız o takıldı kafama yaparken birşey dikkatimi çekti evde hiç hava akımı olmadığı kuytu köşede mum ateşi durgun nasıl yanmaz ve yastığımın etiketi mum bitene kadar nasıl sallanır :D

Gece gece güldürdünüz beni :) evet cevaplarını konuyu açan arkadaşımızdan bekliyoruz :D

dertli cocuk

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mumu günde bir kezmi yoksa üç kezmi yakıcaz anlayamadım

Fathh.37

Kayıtlı Üye
daha öncesinde yaptığım bir şey bu iki kere yaptım birincisinde kız bana gelmemişti , başkasına yaptım bu sefer geldi.. Zor bi şey değil..

true_blood

Kayıtlı Üye
daha öncesinde yaptığım bir şey bu iki kere yaptım birincisinde kız bana gelmemişti , başkasına yaptım bu sefer geldi.. Zor bi şey değil..
peki 27 gün sonunda parşömenden olan bebeği ne yaptın? ve ne kadar da sende etki etti

Gotha

Kayıtlı Üye
Yapan varsa lütfen işe yaradımı söylesin

valoizm

Kayıtlı Üye
şimdi anlamadığım, aşk 27 gün mü sürecekmiş yani?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Hayır konuyu biraz daha dikkatli okursanız 3 kere 9 günlük bölümler halinde yapılacağı yazıyor. Yani işlemin toplam süresi 3*9=27 günden ibarettir.

Saphire.

Kayıtlı Üye
Böyle aşık olacaksa hiç olmasın ya. Daha duygusal yaklaşıyorum ben :D