cin yada ruhani varlık çağırma

xxcxx12

Kayıtlı Üye
aranıza yeni katıldım benimde bu cin büyü fal gibi şeylere çok ilgi duyuyordum taki 2 aya kadar ilgi duymaktan geçip ilgilenmeye başladım ve bu siteyi buldum süper bir site böyle bir site görmedim ilk başta bu siteyi kuranların alınlarından öperim :))

ve nerdeyse sitedeki tüm konuları inceledim evet ruh çağırmak veya cin bunun için size önerim Ouija Tahtası kullanmanız dua felan sormayın bna çünkü bilmiyorum ama dua öneririm.. Ouija Tahtası olmayanlar kendisi yapabilir sitede bu konu bulunmakta Ouija tahtası (Ruh Çağırmak İçin) - Sayfa 2 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

kesinlikle geliyor ilk başta onu belirtmek isterim vede dikattli olmanızı kısaca anlatayım:
Ouija Tahtası yere koyulur etrafına mumlar yakılır tercihen renkli kırmızı siyah bn mavi kullandım çünkü öbürlerinden kalmamıştı :) başlamadan şunu belirtmek isterim tahatayı 2 kişi kullancak 3.kişi 1 kağıt kalemle işaretleri yazzsın bazen hızlı oluyur.mumları yaktık şimdi iyice konsantre ollalım başlamadan önce bardak bn kullandım bardağı Ouija Tahtası üzerinde iyice gezdirin bu enerji kapısını aralamış olacak
ondan sonra bn böyle demiştim ve sonuç aldım eyy etrafta dolaşan ruhani varlıklar sizinle iletişime girmek için bir kapı açtık yakınımızda ruhani varlık varsa davet ediyoruz bunu 2 3 kere 5dk arayla söyleyin sonrada eğer geldiysen işaret ver deyin önce mumlar oynuyacaktır bnde öyle olmuştu sabırsız olmayın bazen beklemek gerekiyor.30dk kadar
gelince korkmayın saçma sorulardan kaçının ilk başta ismini sorun sölerse tabi
basit sorular sorun yok dilek dilemek yada nezaman ölcem sormayın :)
şimdi geldi yollamaya ismini söylerse eyy .... varlık gitme zamanın geldi bunu içten söyleyin hayıra gelirse korkmayın bana geldi altıma sıçıyordum :)) şaka şaka :)) seni yine çağıralımmı diyin sonra güle güle diyin
önemli notlar
1.gönderdikten sonra taşı good by üzerinde bırakın
2.tahtayı kaldırmadan önce 30 45 dk bekleyin
3.kesinlikle dua felan okuyunuz sonrası oluşanlardan bn sorumlu deyilim
4.içkili yada ap alıp yada kötü düşünceyle şaka amaçlı oturcaksanız hiç denemeyin bunun için bir videom var kesinlikle şaka deildir videoyu bilmem ama Ouija Tahtası gerçektir kendimce kanıtlandı....
http://www.youtube.com/watch?v=Dh4uK3YHsNQ

KESİNLİKLE ALINTI DEYİLDİR KENDİM DENEDİM YAZDIM LÜTFEN ALINTI YAPIP ÇALMAYINIZ :))

BattleFury

Kayıtlı Üye
İlginç bir çalışma , en kısa surede bende denemek istiyorum gerci ama cevremde pek cesur kişi yok :D

xxcxx12

Kayıtlı Üye
aman dua sız deneme bn zor yolladım şaka biryana konuda söyledim yine söyleyim :)

Ori

Kayıtlı Üye
Video gerçek gibi geldi bana çok ilginç denemek isterdim ama sonuçlarının zararlı olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak denemeyeceğim. Bu tahtanın adını ve işlevi hakkında bilgim vardı ama yinede teşekkür ederim.

xxcxx12

Kayıtlı Üye
birşey eklememişim birde kendiniz vede arkadaşınız sanki etrafınızda bir çember vamış gibi imgeleme yapınız bu sizi güvende tutacaktır

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
ya hani ruhani varlık diyosunuz ya ölü insan ruhu gelmiyor dime
cin şeytan melek vb gibimi?

Ken

Kayıtlı Üye
Bana birşeyler anlatmaya çalışan bir varlık var ama iletişime geçemiyorum. Cadı tahtasıyla (Ouija tahtası diğer adıyla) denemek için bir tane bezden yapmıştım. Issız bir parka çekilip orada tek başıma çağırmaya çalıştım ama bezde fincan zorlukla hareket ediyordu, ayrıca bu konuyu gizlemem gereken kişiler bana bakmaya oraya geldikleri için yarıda kestim. Bir dahaki sefere iki kişi denemeye çalışacağım tabii birilerini bulabilirsem :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın xxcxx12, sitemize hoşgeldiniz.
Öncelikle site kurallarını okumanızı öneririm, özellikle kullanacağınız kelimeleri daha özenli seçmeli, argo kelimeler kullanmamalısınız.
Cümle başlarında ve noktalama işaretlerinden sonra büyük harfle cümleye başlamalı, imla ve kelime hataları yapmamaya gayret etmelisiniz.Bu yazdıklarım diğer üyelerimiz için de geçerlidir.
Lütfen Türkçemize sahip çıkalım, sitede kurallar sık sık hatırlatılıyor dikkatlice okumanızı öneriyorum.

Mouse

Kayıtlı Üye
arkadaşım sözlerinde küfür argo cümleler kurmuşsun ayıptır. Böyle şeylere gerek yok yav :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Lise yıllarında iki arkadaş quija yöntemiyle benim evimde ruh çağırdık.
Aynı ruhla birbuçuk yılı aşkın süre çalıştık.
Quijasız olarak da gün içinde istediği gibi gelip giderdi.
Gün içinde de bazı araçlarla kolayca irtibata geçerdik.
Videoyu izleyince şanslı olduğumu farkettim.

xxcxx12

Kayıtlı Üye
arkadaşım sözlerinde küfür argo cümleler kurmuşsun ayıptır. Böyle şeylere gerek yok yav :(

1 tane kullanmışımdır oda olaya deişik bir ortam verir die kullandım bşka konularımda böyle şeyler göremezsiniz eğer rahatsız ettiyse kusuruma bkma

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar Sitede bir çok kişi yapmak istiyor ama ek kişi bulamadığı için şikayetci keşke bir kaç grup yapsak oturduğu bölgenin yakınlığına göre ve bir yerde buluşup bu işlemi gerçekleştirsek oldukca güzel olur bende eleman bulamadığımdan şikayetciyim :)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Gelen şey tahtanın tam karşısındakini seçmiş,bela arayanlar tecrübe etmek isteyenler tahtanın tam karşısına geçsin siz geçmeyin :D küçük bir kuş gibiydi diyor yani gelen şey kendini göstermiş ancak ne biz ne onlar ne de kamera görmememiş demekki o varlıklar istediği kişiye görünüp istediği kişiye görünmeme yeteneğine sahip.Kızın kontrolünü ele geçirmiş eğer yapacaksanız ölüm riskini göze alın.Gelen şey acaba dudağınımı ıssırttı yoksa o kan başka bi yerden mi geldi bilemiyorum ancak sonuç olarak fiziksel zararda vermiş.Eğer çağırmak istiyorsanız kendinizi fiziksel zihinsel yönden hazırlayın çünkü başınıza bunun çok daha kötüleri gelebilir.

AJA

Elit Üye
aranıza yeni katıldım benimde bu cin büyü fal gibi şeylere çok ilgi duyuyordum taki 2 aya kadar ilgi duymaktan geçip ilgilenmeye başladım ve bu siteyi buldum süper bir site böyle bir site görmedim ilk başta bu siteyi kuranların alınlarından öperim :))

ve nerdeyse sitedeki tüm konuları inceledim evet ruh çağırmak veya cin bunun için size önerim Ouija Tahtası kullanmanız dua felan sormayın bna çünkü bilmiyorum ama dua öneririm.. Ouija Tahtası olmayanlar kendisi yapabilir sitede bu konu bulunmakta Ouija tahtası (Ruh Çağırmak İçin) - Sayfa 2 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

kesinlikle geliyor ilk başta onu belirtmek isterim vede dikattli olmanızı kısaca anlatayım:
Ouija Tahtası yere koyulur etrafına mumlar yakılır tercihen renkli kırmızı siyah bn mavi kullandım çünkü öbürlerinden kalmamıştı :) başlamadan şunu belirtmek isterim tahatayı 2 kişi kullancak 3.kişi 1 kağıt kalemle işaretleri yazzsın bazen hızlı oluyur.mumları yaktık şimdi iyice konsantre ollalım başlamadan önce bardak bn kullandım bardağı Ouija Tahtası üzerinde iyice gezdirin bu enerji kapısını aralamış olacak
ondan sonra bn böyle demiştim ve sonuç aldım eyy etrafta dolaşan ruhani varlıklar sizinle iletişime girmek için bir kapı açtık yakınımızda ruhani varlık varsa davet ediyoruz bunu 2 3 kere 5dk arayla söyleyin sonrada eğer geldiysen işaret ver deyin önce mumlar oynuyacaktır bnde öyle olmuştu sabırsız olmayın bazen beklemek gerekiyor.30dk kadar
gelince korkmayın saçma sorulardan kaçının ilk başta ismini sorun sölerse tabi
basit sorular sorun yok dilek dilemek yada nezaman ölcem sormayın :)
şimdi geldi yollamaya ismini söylerse eyy .... varlık gitme zamanın geldi bunu içten söyleyin hayıra gelirse korkmayın bana geldi altıma sıçıyordum :)) şaka şaka :)) seni yine çağıralımmı diyin sonra güle güle diyin
önemli notlar
1.gönderdikten sonra taşı good by üzerinde bırakın
2.tahtayı kaldırmadan önce 30 45 dk bekleyin
3.kesinlikle dua felan okuyunuz sonrası oluşanlardan bn sorumlu deyilim
4.içkili yada ap alıp yada kötü düşünceyle şaka amaçlı oturcaksanız hiç denemeyin bunun için bir videom var kesinlikle şaka deildir videoyu bilmem ama Ouija Tahtası gerçektir kendimce kanıtlandı....
http://www.youtube.com/watch?v=Dh4uK3YHsNQ

KESİNLİKLE ALINTI DEYİLDİR KENDİM DENEDİM YAZDIM LÜTFEN ALINTI YAPIP ÇALMAYINIZ :))

___varlık gitme zamanın geldi bunu içten söyleyin hayıra gelirse korkmayın bana geldi altıma sıçıyordum :))___
Arkadaşım konuyu öyIe bir anIatmışsın ki öncelikle uslüp olmamış :)
İkincisi egIenceIi anlatımın dan ötürü çok davetkar oImuş, bunu yapmamış ve iIk sizin yazınızı davet şeklinizi gören biri hemen dener...Eger bazı deneyimIerinizi payIaşıyorsanız korunma yöntemlerini de dipnot oIarak geçseniz iyi oIur diyorum :) Nacizane yorumum ...