Erlkonig

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda küçük sevimli bir erkek çocuğuyla oynuyordum. Bizim evdeydik. Kuzenimle eşi de bizdeydi. Rüyaya göre çocuk kuzenimin çocuğu. Gördüğüm çocuk evet yeğenimle aynı yaşlardaydı ama ona hiç benzemiyordu.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu tip rüyalarda gördüğünüz kişi aslen kendiniz ve iç dünyanızı yansıtır. Sevinçli bir takım hadiseler yaşayacak ancak kendi içinizde oluşan çelişkiler ve suçlamalar nedeniyle buna layık değil mişsiniz gibi yorumlayacaksınız. Buna son vermelisiniz. :) Sevdikleriniz size değer ve destek veriyor ve siz de herkes kadar güzellikleri hakediyorsunuz…

Sevgiler…

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim çok mutlu oldum :) Umarım bu güzel hadise eğitimimle ilgilidir. :D

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda Aydın'daydım. (Burada ikamet ediyorum.) Krem rengi evlerin arasında, dar bir sokakta aşağı doğru inen merdivenlerden koşuyorum. (Ancak Aydın'da aslında böyle bir yer yok.) En son merdivenler bitip bir düzlüğe geldikten biraz sonra karşıdan birinin (bebek arabasıyla) geldiğini görüyorum beklemesini bekliyorum. Aslında yol ikimizin de aynı anda geçmesine müsait. Ancak çocukken buna benzer bir rüya görmüştüm. Karşımdan gelen kişi geçene kadar görünmez bir engele takılmıştım. Bu defa acele etmiyorum. O geçtikten sonra ben de görünmez engeli aşıyorum. (Sanırım engel aynı anda iki kişinin birden geçmesine engel oluyor.) Sonrasında yolun nereye çıktığını göremiyorum rüya bitiyor. Ancak sanırım oraya ulaşınca huzur duyuyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Birinin bir sırrını öğrenecek ve o kişiyle gizli bir anlaşmaya yapacaksınız. Sorun ve sıkıntılarınızdan çok çabuk kurtulup, feraha ereceksiniz.

Müjdeli bir haber ve ayrıca bir iş fırsatı elde edeceksiniz.

Bir dostunuz daima yanınızda ve size destek veriyor.

Kendinizle barışık ve ideallerinizde netsiniz.

Sevgiler…

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Az önce gördüm bu rüyayı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Rüyanın başında birbirinden bağlantısız bir çok olay gerçekleşiyor. Her şey biraz bulanık. Sonra yavaş yavaş netleşmeye başlıyor. O sırada ben sokaktayım. Yürürken bir arkadaşımı görüyorum. Sana bir resim göstereceğim diyor. O önde ben arkada mağara gibi bir yerden geçip yerin altına inmeye başlıyoruz. Etrafımızda küçük bir çocuk ve güvercin var sürekli. Arkadaşım o derme çatma tahta basamaklardan engellere rağmen rahatlıkla inerken beni durmadan yavaşlatıyorlar. Ama arkadaşım ara ara beni bekliyor. İşte böyle dibini göremediğim merdivenlerden inerken annem uyandırdı. Velhasıl nereye indiğimi göremedim. Şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Birinin bir sırrını öğrenmek için atılım yapacaksınız. Bu kişi her işini gizlilikle hallettiğinden, işiniz pek kolay olmayabilir.

Bir ahbabınızla buluşacak çok iyi vakit geçireceksiniz. Verimli bir sohbet olacak, bir konuda aydınlanacaksınız. Uzakta bir yakınınızdan da haber alabilirsiniz veya kendisi sizi ziyarete gelebilir.

Uhrevi bir konuda olgunluğa erecek, zor bir işe kalkışacak fakat altından da başarıyla çıkacaksınız.

İkili ilişkilerinizde bir sevinç veya mutluluk yaşacaksınız, gelişme kaydedip bir üst aşamaya geçmeniz de olası.

Sevgiler…

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba. Dünden öncki gün rüyamda bir kayıkla denize açıldım. Tek başımaydım. Gün doğumundan hemen önceydi. Ada gibi bir yere çıktım. Issız, sakin, huzur verici bir yerdi. Adada bir tepenin üstünde küçük bir Klise vardı. (Wicca olmama rağmen normalde de Klise, Camii gibi ibadethaneleri ziyaret ederim.) Klise'ye çıktım. Bir mum yaktım. İstavroz çıkarıp in nomine patris et filii et spiritus sancti dedim. (Baba, oğul ve kutsal ruh adına) Sonra ortam o kadar aydınlık oldu ki gözlerim kamaştı sanki gerçekten biri ben uyurken gözlerime ışık tutmuş gibi oldum uyandım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir arkadaşınızla aranızda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Bu bir anlamda sizi destekleyen kişiyi yitirmek anlamına da geliyor olabilir. Yakın zamanda kısa bir seyahat yapıp bir konuda netleşecek, karar alıp harekete geçeceksiniz.

Bir asılsız, diğeri sevinçli iki haberiniz var.

Şeref ve mevkii işaret ediliyor, bu yıl büyük bir fırsat, kazanç, sağlık ve bolluk içinde olacaksınız.

Sevgiler...