Çakra İnisiyasyonu 2. Grup 1. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışmaya katılan arkadaşlar deneyimlerini burada paylaşabilirler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Benim 3. Gözümde aşırı basınç vardı. Enerji çok yoğundu. Bir ara 3. Göz ve etrafında öyle gıdıklanmalar oldu ki gülecektim v çalısmanın akışı bozulacaktı. Gözlerimi kapalı tutuyordum genelde. Gözlerimi açınca tavanda büyük kırmızı noktalar beliriyordu (Japonya'nin bayrağındaki Kırmızı puan gibi. ) Şu anda çok rahatım. Sevgili Urum'un enerjisine teşekkürlerimi sunuyorum. Herkes Rep puanını arttirip katılmalı bence :)
(İmla hatası varsa lütfen düzeltin. Telefondan girmekteyim.)

mega_boy

Kayıtlı Üye
Ben çalışma sonrası istifraya başladım. Sanırım gıda zehirlenmesi oldu.

Çalışma sırasında hep zihnim kapanıp açılıyordu. Enerjiyi hissedemedim.

mally

Kayıtlı Üye
O kadar yorgundum ki, niyetlendim ve yattığım anda uykuya daldım. Sabah zinde bir şekilde uyandım. Teşekkürler Urum :)

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Bende birşeyler hissettim,sonra kesildi.Sonra tekrar hissettim sonra tekrar kesildi ve de bir daha gelmedi.Yataktan kalktım saate baktım 23:20 olmuş.Acaba birşey kaçırdımmı?Birşey kaçırmışımdır diye 23:22 de tekrar yatağa yattım 23:30 a kadar.Teşekkürler Urum.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Ben çalışmaya özel sebeplerden dolayı 20dakika kadar geç başladım.İlk yatağa uzandığımda ellerim ağırlaştı,sonrasında uyuşmaya başladı.Özellikle sağ bileğimde sanki birisi tutuyormuş gibi bir his vardı.İmgelemeyi parça parça yapabildim.Sonrasında belimin sağ tarafında bir ağırlık hissettim.Sanki birisi tüm gücünü vererek bastırıyordu.Biraz sonra da belimin alt kısmından başlayarak omurgama doğru yükselen bir sızı,kafamda da uyuşmalar hissettim ara ara.Bu zaman içinde etrafta uğultular vardı.
Bununla birlikte inisiyeyi veren kişinin siyah bir kıyafetle durduğunu,benimse yerde beyaz kıyafetlerde oturduğumu gördüm.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben çalışma sonrası istifraya başladım. Sanırım gıda zehirlenmesi oldu.

Çalışma sırasında hep zihnim kapanıp açılıyordu. Enerjiyi hissedemedim.

Negatif enerji çıkışlarından sonra ishal , kusma gibi olaylar sık görülür. Enerjisel detoksun bir yansımasıdır.

• Beğendim
Tepkiler: Psi

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Sayin Urum´a emegi icin tesekkurler, guzel bir calismaydi. Birkac gunun verdigi yorgunluk birden bosalmis olacak ki, inisiyasyondan sonra cok derin bir uykuya daldim. Benki geceleri hep ayaktayim. Imgelemeyi basardigim anda kök cakramda gercekten hareketlilik hissettim. Sevgili Elgangel índa ek olarak verdigi imgeleme, biraz isi zorlastirdi ama hem sayin Urum ve Elfangel´in imgelemelerini basardigim anda, kök cakram tamamen hissedildi ve bilincim sanki uzayda bosluktaydi. Cok guzel bir calisma icin tekrar tesekkurler.

Sevgi ve Isikla

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben çalışmaya başlayınca bir süre konsantre olamadım .Urum sağ eliyle mi sol eliyle mi başımı tutuyor diye ,bu arada merhana diye devamlı söylüyordum .Belki buna güleceksiniz ama arkadaşlar ,bir süre sonra sol ayağıyla ,ayağında kırık beyaz renkli keten de olabilir bir ayakkabısı olan ,siyah pantolonlu bir ayak bana tekme vuracaktı.Ben Sevgili Urumun ayağı sandım ,beni bi şekilde uyarıyor dedim ama baktım ,hangi elle başımı tutacak dediğim eller iki eliyle birlikte başımı öylesine kavramış ki gelen tekme geri gitti bana vuramadan .Tam bir korumaydı.Sonra anüs kısmımda sanki acı biber yanması gibi birşey oldu,arada gıdıklanma gibi birhis sonra yine az bir acı.Bir süre sonra pozisyon değiştirdim ,tamam bitti dedim ama eller beni bırakmadı,ben de devam ettim merhana deyip odaklanmaya.Nasıl kalktım saat kaçtı bilmiyorum kuş gibiydim hemen duş aldım .Bugün o kadar hafifim ki,sadece kök çakrayla bunlar olabiliyormuş.Bana yıllar önce rüyamda verilen ama tam da yapamadığım bir zikir sabahtanberi kendiliğinden dilimde.....Sevgili Urum Allah'ım sonsuz razı olsun sizden .

can-dan

Kayıtlı Üye
Unuttuğum birşey daha var.Önce sol ayağımda sanki 2 parmak gezindi,bir hat çizdi gibi,bir süre sonra da sağ ayağımda bir parmak gezdi hat çizdi gibi oldu..

darksense

Kayıtlı Üye
Bu İnisiyasyon etkisi ilemi oluştu yoksa bir sağlık sorunumudur bilemiyorum. Düşünemiyorum istesemde düşünemiyorum boş boş bakıyorum sağa sola. Ben bende değilim bugün. İşin özü bu.

Enerjinize emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben de kök çakranın benim ayak tabanlarımla ve anüs le ne alakası var cahilliğime verin bilemedim .Hayal değildi gerçekten capcanlı yaşadım...Sevgili Urum aydınlatabilirseniz memnun olurum..Teşekkür ederim ...

gümüş

Kayıtlı Üye
Kurudum başlangıç olarak, ağzım kurudu yani, kelime söylemek için zorlandım ama her tekrarda üsüdüm, bekledim tekrar söyledim daha da üsüdüm hatta bir arada dondum.

41 dk da bana göre 3 defa değişti eller, sonuncu 6 parmaklıydı ya da bütün parmakları aynı uzunluktaydı

Basından neredeyse sonuna dek kırmızı yengec kıskacları vardı bana dokunan ama tuhaf olan karsımdan değil sanki ben yengecin gövdedeyim o da yanlarımdan kıskaclarının ucu ile omuzuma falan nazik nazik dokunuyor gibi. Lotus imgelemek unuttum acıkcası ama ara ara oturur pozisyon almak istedim ve sabah düsündüm de eger otursam lotus oturacaktım diye. Neyse,

Karnımın altında basınc kuvvetliydi, çoklukla sol yanımda, sonra yavas yavas gögüs altına ilerledi, iyice cöktüm üst derim alt derime yapıstı neredeyse nefes gittiğinden bile emin olmadım diye tarif edeyim, cok bastırdı ve bazen canım cok yandı. 2. sona dogru tam açmamış sarı gül sapıyla uzatıldı havadan.

Kırmızı beklediğim için emin olamadım. 3. sona doğru sarı gül geldi gene bu kez yapraklar daha acık , sonra tomurcugu gibi icinden mum alev gibi cok düzgün bir alev cıktı sonra gülün katları sarı turuncu alev ve kor oldu ve sonra sarı bildiğimiz güle döndü. Nedense bunu görmem gerektiğini düşündüm ama kırmızı gül imgelemek lazımken ben niye sarı gül gördüm anlamadım. ama şimdi baska mesaj okudum belki sıra turuncu cicek imgelemeye gelmiş, belki onu haber etmek istedi diye düsünüyorum ;) Final sahnemi ise kocaman bir aslan görüntüsüyle tamamladığımı söylemeliyim :) Teşekkürler ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...