astral seyahat baya tehlikeliymiş ...

adige-_-sura

Kayıtlı Üye
yapmayı düşünmediğim olaylardan biri .... korktuğumdan deil de valla hiç okadar uğraşamam .ama yapcak olsamda o kadar ilerletmem çünkü bu konu hakkında bi sitede bişe okumuştum.o sitenin yazarlarından biri bunu yapmış ve ruhu hindistanda bu işlerle uğraşan biriyle karışmış o kadar uğraşmaya DEĞMEZ .. !
(ama eğlenceli olabilir) :D .

darksense

Kayıtlı Üye
Sayın Sura. Söylentilerin ne kadar doğru olduğunu bizler bilemeyiz, Astral Seyehatin birçok evresini tamamladim ama bilinçaltı ister istemez bu tür yazıları sindirdiği için hala çıkış yapabilmiş değilim. Deneyimim olmadığı içinde bir yazı yazmıyorum bu konu hakkında sadece çıkış için yapılan uğraş sonucunda bir çok evresini tamamladim son evreyi tamamlayamadim. Çünki birşeyler oluyor ve korkuyorum nedense ama hat safhada istekliyim bu konuda. Demek istediğim şuki.

Duyduğuma inanmam gördüklerimin yarısına yaptıklarımın tamamına inanırım. Bu söz umarım birşeyler anımsatabilmişimdir.

Teşekkür ederim.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Astral seyahatte mekan seçin.Örneğin odanız.Tehlikeli olmaz o zaman

işlemci

Kayıtlı Üye
Bende astral seyahati çok uzun zamandır araştırıyorum ve denemeler yapıyorum. "darksense" nickli arkadaşımızın yaşadıklarının hemen hemen aynılarını bende yaşıyorum. Bu yüzden çıkış yapamadım ve sabah çıkış denemeleri için yaz tatilini bekliyorum. Ama çıkan arkadaşlarım var ve henüz bir sorunla karşılaşmış değiller. Korkulması gereken bir şey yok diyorlar ama içimde istemsiz ve kontrol edemediğim bir heyecan oluşuyor. Bunu yenmeye odaklanınca çıkış aşamalarında herşey bitiyor :)