Bir başkasının enerjisini kullanarak işlem yapmak

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Enerjisel çalışmalar ve uygulamalarda kişi kendi aurasını ve kendi bedenin enerjisini kullanır.
Daha falza güç gerektiğinde bir insanın yada enerjsi yüksek olan bir cismin enerjisini de kendi enerjinizle birleştirebilirsiniz.
Biz bir insanı ele alalım;
Kalp çakrasının daha faydalı olduğunu düşünerek bir elinizi kişinin göğsüne koymanızı tavsiye ederim.
Daha sonra kişinin bedeninde harekete geçmiş olan enerjiye odaklanın ve boşta kalan elinizi havaya yada ileriye doğru uzatın.

Dokunduğunuz elnizden gücün akmaya başladığını hissedin ve enerjiyi içinizde bekletmeden yapmasını istediğiniz görevin emrini vererek diğer elinizden evrene gönderin.

Not: Burda bir insanın enerjisini çekmeten bahsediyoruz zararlı gibi görünebilir ama değil en kötü ihtimalle yorucudur bir çikolata ve güzel bir uyku ile eski haline gelecektir :)

Eğer anlık bir iş için kullandıysanız enerjiyi bir cismi durdurmak yada başka bir insanı iyileştirmek gibi sonuca varana kadar enerji aktarmaya devam edin ve elinizi kişiden ayırmayın.

Eğer daha uzun süreli bir görev için yaptıysanız bu işlemi enerjinin yeterli olduğunu düşündüğünüz anda elinizi kişiden çekin.

İşlemi bitirip elinizi çektiğinizde yapmanız gereken iki şey daha var birincisi iki kolunuzuda karşıya doğru yada yere doğru uzatıp enerjinizi boşaltın kollarınızdaki ve vucudunuzdaki değişik enerji akımından kurtulun ve daha sonra enerjiyi nötr kılmak için yapılması gereken uygulamayı yapın.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Bu çalışmayı yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bir kez güçlü hissetmediğim bir anda yaptım(başkasına), bu benim 1 ay boyunca güç kaybına uğramama neden oldu. Yerimden bile kalkamadım. Çok ağır bir rahatsızlık yaşadım.
Sevgiyle kalın...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Bu çalışmayı yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bir kez güçlü hissetmediğim bir anda yaptım(başkasına), bu benim 1 ay boyunca güç kaybına uğramama neden oldu. Yerimden bile kalkamadım. Çok ağır bir rahatsızlık yaşadım.
Sevgiyle kalın...

Katılıyorum zaten enerjiye odaklı çalışmaların hepsi aşırı derecede yorucudur insanı bitkin kılar yaşam enerjisinden tüketiyorsunuz sonuçta
bu teknikte tek başına yapılamayacak kadar zor işler için zaten

sizin sözleriniz aklıma şunuda getirdi her insanın enerji düzeyleri farklıdır bu tekniği kullanırken enerji alacağınız kaynakda sizdden çok daha fazla enerjiye sahiptir zaten bu yüzden güçlüyken bile çok yorucu oluyor çalışma sonrası oluşabilecek sorunlar için enerjiyi notrleştirmek diye bir teknik paylaştım

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bir başkasının enerjisini kullanmak yerine evrenin enerjisini kullanmanızı öneririm. Bir elinizi avuçiçi yukarı bakacak şekilde tutarken, diğer elinizle gelen enerjiyi aktarabilirsiniz.Siz sadece enerjiye kanal olur, kendi enerjinizden vermezsiniz. Önemli nokta, başlarken evrenden enerji talebinizi söyleyip, bittiğinde de teşekkür etmenizdir.
Zaten enerjinizi düşük hissediyorsanız enerji vermekten kaçının, tam aksine kendi enerjinizi arttırmaya çalışın.
Enerji çalışmalarında zaten kendi enerjinizi kullanmamak için, taç çakranızdan evrenin enerjisinin girdiğini oradan kalp çakranıza ve ellerinize geldiğini oradan da yollayacağınız kişi veya nesneye gittiğini düşünmeniz gerekir.Böylece enerjinizde azalma olmaz ,aksine verdikçe alırsınız.
Sonrasında sorun oluşmaması için ellerinizi silkeleyebilir,yada dirseklerinize kadar tuzla ovabilirsiniz.
Enerjilenmek için,derin diyafram nefes teknikleriyle(burundan alıp vererek), nefes alırken enerjilendiğinizi, verirken negatif enerjinin soluğunuzla beraber bedeninizden gittiğini düşünebilirsiniz.Hava pranasını kullanmış olursunuz.
Çıplak ayakla toprağa basarak pozitif enerjinin ayak küçük çakralarından bedeninize girdiğini imaj edin.
Meditasyonlar da faydalıdır.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
evet enerji çalışmaları cidden yorucu olabiliyor.Ben de bir keresinde dikkatsizce öylesine evrene enerji gönderdim ve bittiğinde nerdeyse bayılıyordum,çok kötüydü,kolumu kaldıracak halim kalmamıştı ve çok endişelenmiştim sonra o an aklıma gelen tek şeyle yani bir başkasından enerji çekerek düzeldim ve bunu iki kere yaptım ikisindede aynı etkiler oldu üzerimde,o yüzden şimdi daha dikkat ediyorum,asla gereksiz yere kullanılmamalı enerji.

bebiletto

Kayıtlı Üye
birinin enerjinizi isteğiniz dışında kullandığını hissederseniz nasıl durabilirsiniz ki? :-o

ekirek24

Kayıtlı Üye
sorum saçma gelmezse çocuklarda enerji fazladır onlardan enerji çekmek doğru olurmu?

Elfangel

Kayıtlı Üye
birinin enerjinizi isteğiniz dışında kullandığını hissederseniz nasıl durabilirsiniz ki? :-o

Sitemizde korunma teknikleri ile ilgili fazlasıyla bilgi bulunmaktadır. Lütfen araştırıp okuyunuz.

sorum saçma gelmezse çocuklarda enerji fazladır onlardan enerji çekmek doğru olurmu?

Sizce olur mu? Çocukların enerjisi fazla olabilir ancak yaşları ve kendileri için gereklidir bu enerji. Öğrenecekleri, keşfedecekleri bir sürü şey vardır. Ayrıca lütfen sayın Embriyo'nun yazdığı mesajı okuyunuz. Evrenin sonsuz enerjisini kullanmak yerine neden kişilerden hele ki minicik çocuklardan enerji çekesiniz ki?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çocuklarla beraber vakit geçirmek, onlara sarılmak, onların sizi okşaması bile enerjilenmenizi sağlar. Ama sakın bilinçli olarak enerjisini başka yollarla çekmeye çalışmayın. Unutmayın enerji verdikçe artar, başkasının karmasına izinsiz müdahale edemezsiniz.