yardım edermisiniz ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delena

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar dün yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Dün biz arkadaşlarla plan yapmıştık dışarı çıkmak için. Ama benim içimden bir ses sürekli bir aksilik olacak gidemeyeceksin diyordu. Ben pek aldırış etmedim açıkcası. Akşam arkadaşımla konuşurken arkadaşım benim geldiğim saatten daha erken gideceklerini ve beni beklemeyeceklerini söyledi. Sizce gerçekten içimemi doğdu yani durugörü gibimi oldu yoksa tesadüfmüydü ??? Ben ilk başta tesadüftür dedim ama bununlaada kalsa iyi... Onlara kızdığım için keşke yarın onlarda gidemese falan diyordumki sabah mesaj atmış bizde gidemiyoruz okulda sınav varmış diye... Yani bu olayda olunca tesadüf olduğu konusunda pek emin olamadım. Acaba bir şekilde enerji falan göndermiş olabilirmiyim? Yoksa yanılıyormuyum? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Bu arada konuyu yanlış yere yazdıysam özür diliyorum. :)

taakuk

Banlı Kullanıcı
Bu tür olaylar benim de başıma çok geliyor. Bu daha çok altıncı hissi kuvvetli olan insanların yaşadığı bir durum. Bazı dönemlerde artış yaşıyorum. Ya da ertesi gün yaşayacaklarımı uyanıkken görebiliyorum. Endişelenecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Sevgiyle kalın...

delena

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim. :) Açıkcası endişelenmiyorum, sadece emin olmak istemiştim. :)

janet

Kayıtlı Üye
Bu içinizdeki sesi hep dinleyin, sizi asla yanıltmaz. Çok güzel bir duygudur, yaşadıkça göreceksiniz. Her şeyi ona danışabilirsiniz. :)

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
6.hisleriniz kuvvetli ve bence istemediğiniz ya da istediğiniz bir şeye yoğunlaşarak onu gerçekleştirebilme yeteneğiniz var. Sanırım çok temiz kalpli bir insansınız. Bu bende de olan bir şey genelde iyi ahlaklı, kalbi temiz insanlarda daha yoğun oluyor. Bence çok güzel bir şey bu. Sevinin derim :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Tesadüf olabilme ihtimali de var tabiki.. Sürekli bu tarz olaylar oluyor mu yoksa yalnızca bu olayda mı bu şekilde oldu??

schutze07

Kayıtlı Üye
Bunda yardımcı olunacak bir konu yok ki sitede durugörüyle ilgili bir sürü konu var sonuçta ama neyse iyi forumlar diliyorum.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bana sorarsan evrensel enerji göndermişsin.. Çünkü farkında olmadan bazen enerjilerimizle bir çok şey yapıyoruz.. Bazen zaman alabiliyor bazen de hemen gerçekleşebiliyor.. Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir.. Mutlaka bir nedeni vardır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Zihnimizi sakin tutmayı başarabilirsek iç sesimizi daha rahat duyarız. Sizin yaşadığınız durusezi hemen hemen herkeste olan, ancak zihnimizin gürültüsünden bir türlü duyamadığımız aslında her an yardım için yanımızda olan rehberimizin sesidir.
Sese kulak vermeli ve dinlemeliyiz.
Bu konuyla ilgili sitede yeterince bilgi mevcut, biraz araştırmanızı öneririm.

büyücüü

Kayıtlı Üye
Sadece tesadüf diye bir şey yoktur ama durugörü yeteneğin olduğu söylenemez de .Eğer kendinden eminsen, çok büyük bir şeyi tahmin et bakalım, gerçekten yeteneğin var mı? :)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Bence de sizin hislerinizle ilgili bir şey evrene enerjini nasıl yansıttığınla ilgili her şey. Bence bunları bilinçli bir şekilde kullanabilirsin. Olumlu anlamda yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...