telkin mp3 hazırlama yardım...

hatay008

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda araştırdım ama bulamadım.Şöyle bişey var ki ben kendi mp3lerimi kendim hazırlamak istiyorum.herkese güvenemiyorum.ve hazırlamak istediğin konularda forumda olmayan konular.Nasıl telkin metni hazırlanacağı konusunda detaylı araştırma yaptım ve kullanılacak kelimeleri seçtim.
ama bu telkin metnini müziğin içine nasıl gömeceğiz tam olarak ve frekansı nasıl ayarlayacağız?
bilgisi olan bizimle paylaşırsa veya özelden mesaj atarsa çok makbule geçer.
Saygılarımla...

hankayra

Banlı Kullanıcı
Bu konuda nedense bilgi verilmiyor
yani insanlara hergün balık vereceğine balık tutmasını öğret demişler
arkadaş başkasının hazırladığı mp3 telkinlere nasıl güvenirsiniz
ya bilinç altınıza kötü şeyler yollarlarsa ne olacak o zaman

al başına belayı
arkadaşlar bu konuda yardım etmediklerine göre bir iş vardır

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar, Başka sitelerde gördüğünüz mp3 leri bilemem ama bu sitedeki bizim tarafımızdan yapılan subliminal mesajlar ve çalışmalar 10 yıllık bir deneyim içermektedir. Yurt içinden ve yurt dışından aldığımız eğitimler sayesinde bunları yapabiliyoruz. Kullandığımız programların hepsi yurtdışından lisanslı. Kullanmış olduğumuz ses kayıt cihazları vs.. aletler her biri profosyonel aletler. Gerçekten bunu öğrenmek isteyen var ise teknik donanımını hazırlasın. Sonra gelsin bizden eğitimini alsın, ya da başka bu konuda uzman yurtiçi ve yurt dışından bu konunun eğitimini alsın. İstediğini yapsın. Ben iki tane mesajla insan beyninin işleyişini ve bunu olumlu yönde değiştirmeyi nasıl anlatabilirim. Birazcık çaba sarfedin herşeyi insanlardan beklemeyin. Öğrenmek isteyipte zaman ve bedel harcayabilecek kimseye hayır demeyiz. Ama armut piş ağzıma düş diyenler var ise zaten onlar hiçbir zaman için yol kat edemezler.

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, Başka sitelerde gördüğünüz mp3 leri bilemem ama bu sitedeki bizim tarafımızdan yapılan subliminal mesajlar ve çalışmalar 10 yıllık bir deneyim içermektedir. Yurt içinden ve yurt dışından aldığımız eğitimler sayesinde bunları yapabiliyoruz. Kullandığımız programların hepsi yurtdışından lisanslı. Kullanmış olduğumuz ses kayıt cihazları vs.. aletler her biri profosyonel aletler. Gerçekten bunu öğrenmek isteyen var ise teknik donanımını hazırlasın. Sonra gelsin bizden eğitimini alsın, ya da başka bu konuda uzman yurtiçi ve yurt dışından bu konunun eğitimini alsın. İstediğini yapsın. Ben iki tane mesajla insan beyninin işleyişini ve bunu olumlu yönde değiştirmeyi nasıl anlatabilirim. Birazcık çaba sarfedin herşeyi insanlardan beklemeyin. Öğrenmek isteyipte zaman ve bedel harcayabilecek kimseye hayır demeyiz. Ama armut piş ağzıma düş diyenler var ise zaten onlar hiçbir zaman için yol kat edemezler.

Uzun zaman sonra siteye baktım. Her ne olursa olsun söyleminizin sonundaki gibi iğneler tarzda konuşmanız hoş değil. Nedense ben sorular soruların ardında hep bir bıkkınlık, küçük görme seziyorum. Şahsen böyle "özel" konularda eğitim verebilecek kişiler her şeyden önce iç huzuru yakalamış, bilmeyene öğretmeye sabırlı kişiler olmalı, üffleye püffleye olmaz bu tip şeyler. İnsanlara hoşgörü, sevgi, saygı gösterin. Bu ilk adım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben üf püf kelimesini kullanmışmıyım? Herhangi bir bireye hakaret kelimesi kullanmış mıyım? Bu sitede bu güne kadar bilgi isteyip de bilgi vermediğimiz olmuş mu? (Örgün eğitim içeren ve ya kötü amaçlı istekler dışında)

İkincisi hakaret eden siz misiniz bizmiyiz? Hoşgörüsüz, iç huzuru yakalayamamış, sevgisiz, saygısız demeye getiriyorsunuz. Siz sanırım yanlış yerde yanlış kişiye ve yanlış yere yorum yapmışsınız. Yaptığınız şey şu anda bu zamana kadar verilen bütün emeklere saygısızlıktır. Genelleme yaparakta büyük bir haksızlık yapıyorsunuz. Basitçe ifade ettim. İsteyene ve imkanları olanlara biz bilgiyi ve hizmeti veririz ve yine söylüyorum. Armut piş ağzıma düş diyenler var ise onlar hiçbir zaman yol katedemezler. Eğer bu kelimeyi hoşgörüsüzlük, saygısızlık, sabırsızlık olarka görüyorsanız bizim ifademizde değil sizin algılamanızda problem var demektir.

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
hımmm :( üzüldüm. bu tarz konuşmalardan. Anlamamız lazım sanırım anlatılanları ki anlamsız kelimeler kurmayalım. Mabet üyeleri güvenilir ve ne yaptıklarını bilen kişilerdir, ki bizler bu yüzden burdayız.