basarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaKaL29

Kayıtlı Üye
arkadaslar basarı için ne tür formüller onerirsiizz...

serfiraz

Kayıtlı Üye
başarı için 100 kez errahman allemel kur an halakal insan allemehül beyan diyorsun sonra rabbi zitni ilma de.ondan sonra da 1. belli 2. kim dersin:D

taakuk

Banlı Kullanıcı
Başarili olabilmek için önce yaptiğiniz işe önce kendiniz inanmali ve kendinize güvenmelisiniz. Daha sonra oturup gerekli ortami hazirlamali ve bir plan yapmalisiniz. Bu işe başladiğinizda arasira tökezleseniz bile yerden kalkip azimle ilerlemelisiniz. Ben başaracağima inandiğim hiçbir konuda yanilmadim ve de yilmadim bu güne kadar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Duanin en etkilisi fiili duadir, bir seyin olusmasi icin elinizden geleni yapmak durumundasiniz.
Arzu ederseniz elbette ayetler ve Esmalar ile destekleyebilirsiniz,ama hic bir sey yapmadan bir takim formullere siginirsaniz hayalkirikligina ugrarsiniz...

Basarilar..

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Kısacası deveyi sağlam direğe bağla sonra tevekkül et :)

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Bununla ilgili esma olmasi lazim..bu konu bir yerlerde vardi geçenlerde bir arkadaş paylaşmiş..her esmanin faydasi ve okunma sayilari..forumda araştirirsaniz size çok yardimci olacaktir..bu arada esmalarin başina; kadinlar ''ya'' erkekler '''el''' getirerek okuyacaklar.bunu geçen gün öğrendim.mesela el basit ya basit,el vedüd ya vedüd gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...