fal yüzünden hastanelik olunur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deryaygt3327

Kayıtlı Üye
bir sorum olacaktı ben 7-8 senedir kahve falı bakıyorum eğer bir kişiye istemeden fal bakıyorsam ve ya o insanın falında görmemem gereken şeyler görüyorsam bir iki saate kalmadan felaket bir baş ağrısıyla hastaneye gidiyorum. neden kaynaklanıyordur?

kipooo

Banlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim,fal bakarken kişinin bazı menfezleri açılır,bunun neticesinde cinlelrle istemedende olsa temasa geçersin,baş ağrısı ,esneme,göz yaşarması vb durumlar meydana gelebilir.Bundan korunmak için kahve fincanını açmadan gaybı ALLAH tan başkası bilemez demelisin.En son fal bittikten sonrada mümkünse felak ve nas surelerini oku. İnan böyle yaparsan hiç bir şey olmayacaktır.umarım faydalı olacaktır ALLAH a emanet ol.;)

deryaygt3327

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim,fal bakarken kişinin bazı menfezleri açılır,bunun neticesinde cinlelrle istemedende olsa temasa geçersin,baş ağrısı ,esneme,göz yaşarması vb durumlar meydana gelebilir.Bundan korunmak için kahve fincanını açmadan gaybı ALLAH tan başkası bilemez demelisin.En son fal bittikten sonrada mümkünse felak ve nas surelerini oku. İnan böyle yaparsan hiç bir şey olmayacaktır.umarım faydalı olacaktır ALLAH a emanet ol.;)

yorum için teşekkür ederim. Fakat ben normal zamanda bile felak ve nas surelerini okuyamıyorum okuduğum zaman rahatsız oluyorum.

AJA

Elit Üye
yorum için teşekkür ederim. Fakat ben normal zamanda bile felak ve nas surelerini okuyamıyorum okuduğum zaman rahatsız oluyorum.
Durum hiç iç acıcı degıI ozaman ; sizi üzmek yada tedirgin etmek istemem fakat bu 2 duyaı okurken rahatsız oImanızı saglayan şeyi biliyor olmalısınız,bilinçizce fal bakmamanızı tavsiye ediyorum . Bence bi süre faI bakmayın ve gidişatı takip edin ve mutlaka dua okuyun..

origanum

Yönetici
Fal bakımı için karşı taraftan bir ağırlık almaz iseniz bu tip sıkıntılarınız olması doğaldır. Alver döngüsü var evrende. Uygun bir bedel olmadan ya da değerinden az alınan bedel ile karşı tarafa yapılan tüm parapsikolojik çalışmalar rahatsızlık verir ve sizden bir şeyler götürür. Bu sağlık sorunları olabilir, işlerinizin aksi gitmesi veya maddi kayıp olabilir. Almadan vermek sadece Allaha mahsustur, siz bu dengeyi bozar iseniz bedelini de ödersiniz. Bu kadar basit:)

deryaygt3327

Kayıtlı Üye
Durum hiç iç acıcı degıI ozaman ; sizi üzmek yada tedirgin etmek istemem fakat bu 2 duyaı okurken rahatsız oImanızı saglayan şeyi biliyor olmalısınız,bilinçizce fal bakmamanızı tavsiye ediyorum . Bence bi süre faI bakmayın ve gidişatı takip edin ve mutlaka dua okuyun..

evet çok iyi biliyorum ne olduğunu ve yaşamayı öğrendim.fal bakmadığım zamanlarda oldu ve gene duaları okuduğumda oldu sonuç gene aynıydı.

AJA

Elit Üye
Ne faIına bakıyorsunuz ? ayrıca bakmaya uzun bı sure ara verın 1-3 ay. Eminim Ki degısecektir.Şunu biIin ki beyin gücünüz ve kontroIü sadece size ait, dua okumanıza engel olunsa bile pes etmeden devam edin.

deryaygt3327

Kayıtlı Üye
kahve falına bakıyorum ve ayrıca 1 yılı aşkın bir süre bakmadığım da oldu bu duaları okuyamamamın sebebi fal değil bunu biliyorum.Çocukluğumdan beri bu durum devam ediyor.

La-edri

Kayıtlı Üye
kahve falına bakıyorum ve ayrıca 1 yılı aşkın bir süre bakmadığım da oldu bu duaları okuyamamamın sebebi fal değil bunu biliyorum.Çocukluğumdan beri bu durum devam ediyor.

Söyleyeceklerim belki hosunuza gitmeyecek ama Sizin hertürlü fikre acik oldugunuzu umud ederek belki faydasi dokunacak bir fikir belirtmek iserim.

Felak Nas Ayettirler elbette sifa verirler, ama fal hakkindada Ayetler var, belki sifayi budefa Felak ve Nas dan degilde bu ayetlerde bulursunuz...

Maide 90 mesela...Bir kere okuyun ve üzerinde biraz düsünün, muhakkak sifa bulursunuz...

Gecmis olsun saygilar...

deryaygt3327

Kayıtlı Üye
teşekkür ediyorum tabi ki her türlü fikre ve yoruma açık birisiyim ve muhakkak deneyeceğim.

serfiraz

Kayıtlı Üye
geçen sene kuzenimin arkadaşı hakkında kahve falı baktırıyorduk ve falcı her baktığında bir sır var bu insanda diyordu.3. kez baktırışımızda sır açılıyor dedi ve titremeye başladı .O kadar hızlı bir titreme geldi ki ,bardağı düşürüp kıracaktı nerdeyse .ilk defa böyle birşeye şahit oldum ve sırrı söylerken bile titremesi devam ediyordu.Sır ise kişinin esrar kullanıyor olması idi.Şöyleki önce bu kişinin birşey içtiğini ama sigara içer gibi tutmadığını aksine gizlemek için elinin içinde aşağı doğru tuttuğunu söyledi.Ama falcıyı az kaldı hastahanelik ediyorduk.Bu olaydan aylar sonra bile aradığımızda falcı uzun bir süre bakmayacağını söylemişti.

repece

Kayıtlı Üye
Fal bakımı için karşı taraftan bir ağırlık almaz iseniz bu tip sıkıntılarınız olması doğaldır. Alver döngüsü var evrende. Uygun bir bedel olmadan ya da değerinden az alınan bedel ile karşı tarafa yapılan tüm parapsikolojik çalışmalar rahatsızlık verir ve sizden bir şeyler götürür. Bu sağlık sorunları olabilir, işlerinizin aksi gitmesi veya maddi kayıp olabilir. Almadan vermek sadece Allaha mahsustur, siz bu dengeyi bozar iseniz bedelini de ödersiniz. Bu kadar basit:)

Şu ana kadar okuduğum en doğru cümleler..Kafamdaki pek çok soruyu çözdü.Teşekkürler bu yorum için.

alptok

Kayıtlı Üye
Aranızda… falcı, büyücü, muskacı, medyum, ruh çağıran ya da ölülerin ruhlarına danışan kimse olmasın. Çünkü Rab bunları yapanlardan tiksinir. Allah'ınız Rab, bu iğrenç töreleri yüzünden bu ulusları önünüzden kovacaktır. (Yasa'nın Tekrarı, 18:10-12) Tevrat'ta yazan bu durum bizde de doğrumudur? İslamda büyücülükle ilgili yasağı biliyorum ama fal bakmak ve ruh çağırmak da yasakmıdır?

horultu

Kayıtlı Üye

katılıyorum :hurray:

enzo

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun bi rhocaya yada böyle işlerden anlıyan iyi güvenilir birinden bilgi almanızı tavsiye ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...