Şeytanın veremiyeceği şeyler varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Arkadaşlar forumda anlaşma ile ilgili bir konudan sonra bu soruyu sorma zamanı geldi dedim.

Şeytan veya herhangi bir varlık bize bir insanı verebilir mi ?

Bir insan için on yılı aşkın bir süre uğraştım ve ne yaptıysam o kişiyi tam anlamıyla elde edemedim.
Dünyevi yolların işe yaramıyacağını anladığımda anlaşma yapmayı bile düşünür olmuştum.
Lakin merak ediyorum bana bir yıl,bir ay,bir hafta hatta bir gün bile o kişiye sarılıp uyuma uyandığında ilk gören kişi olmamı sağlayabilir mi ?

Artık pes ettim yenilgiyi kabullendim yinede merak ediyorum her hangi bir şey o kişiyi karım yapıp bana güzel günleri vad edebilir mi ?

Bunu anlaşma yapmak için sormuyorum çoktan aştım o sorunu sadece meraktan soruyorum

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
kaderin de varsa olması muhtemeldir. hatam varsa da ALLAH affetsin.

schutze07

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda anlaşma ile ilgili bir konudan sonra bu soruyu sorma zamanı geldi dedim.

Şeytan veya herhangi bir varlık bize bir insanı verebilir mi ?

Bir insan için on yılı aşkın bir süre uğraştım ve ne yaptıysam o kişiyi tam anlamıyla elde edemedim.
Dünyevi yolların işe yaramıyacağını anladığımda anlaşma yapmayı bile düşünür olmuştum.
Lakin merak ediyorum bana bir yıl,bir ay,bir hafta hatta bir gün bile o kişiye sarılıp uyuma uyandığında ilk gören kişi olmamı sağlayabilir mi ?

Artık pes ettim yenilgiyi kabullendim yinede merak ediyorum her hangi bir şey o kişiyi karım yapıp bana güzel günleri vad edebilir mi ?

Bunu anlaşma yapmak için sormuyorum çoktan aştım o sorunu sadece meraktan soruyorum

Söyleyecek söz bulamıyorum ben anlaşma yapacaksınız veya yapmayacaksınız o kısmında değilim yalnız çoktan aştım diyip bir gün bile uyuyabilmeyi soruyorken halen ve on yıl uğraşıp saplantı haline dönüştürüp kendi sözlerinizle çelişmeniz dikkatimi çekti ayrıca diğer forumda anlaşmayla ilgili açık net bilgi vermişsiniz vad edebilirmi edilmezmi bilmemenizde ayrıca şaşırtıcı iyi forumlar.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Söyleyecek söz bulamıyorum ben anlaşma yapacaksınız veya yapmayacaksınız o kısmında değilim yalnız çoktan aştım diyip bir gün bile uyuyabilmeyi soruyorken halen ve on yıl uğraşıp saplantı haline dönüştürüp kendi sözlerinizle çelişmeniz dikkatimi çekti ayrıca diğer forumda anlaşmayla ilgili açık net bilgi vermişsiniz vad edebilirmi edilmezmi bilmemenizde ayrıca şaşırtıcı iyi forumlar.

bunu saplantı haline getirdiğimin farkındayım bunu aştığımı da söyledim ki aştım
orada bahsettiğim şey bir hayat sıradan bir büyüden çok daha güçlü bir hedeften bahsediyoruz bir kişinin hayatını bozulamayacak bir şekilde etki altına almaktan
bu yüzden kendi içimde çelişkiye düşüyorum zaten bu oldukça zor ve imkanasız gibi gözüküyor bana ki varlıklara da öyledir nede olsa bizi hayatımız boyunca etki altına almaları için için rızamız gerekiyor bu yüzden anlaşma yapılıyor
ve ben başka birinin hayatının benim olmasını istiyorum
gerçi bunu teklif eden olsa bile kabul etmem artık ama yinede merak etmiyor değilim böyle bir şey mümkün mü diye

descop

Kayıtlı Üye
İş
Eklemek istediğim bir şey daha var.
Bunu bir varlığa soramıyorum.
İstediğim şeyleri bana karşı kullanmalarını istemiyorum

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sanırım yazarken geçmiş zaman kullanmalıydınız, aştığınızı söylediğinize göre.

Bir başka varlığın böyle nazik bir konuda (ikili ilişkileri hep böyle görmüşümdür) etkide bulunması durumu çok da uzak değil aslında.

Ama kafamı karıştıran nokta var "bir kişinin hayatını bozulamayacak bir şekilde etki altına almak" bozulamayacak hiç bir şey yoktur, her şey dönüşür ve her şeyin bir zıttı vardır. Büyüler de bile tamam çok güçlü etkileri olanlar vardır ama çözecek bir başka yöntem muhakkak bulunur.

Bilemiyorum, gerçekten kulağa imkansız gibi geliyor. Bir süre mutlu olursunuz ama sonra? İşte sonrası belirsizlik olunca daha baştan vazgeçiyor insan, kendiniz de diyorsunuz varlıklara soramıyorum diye. Ama anlaşma yapılacak taraf onlar, gerçekten bu kadar merak ediyorsanız denemeniz lazım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu konu forumdaki kişileri tartışmaya ve kişilerin birbirlerini sorgulamasına neden olduğu için kapatılmıştır.

Ama bizler kendi aramızda tartışıyoruz sadece diyeniniz var ise haklısınız tartışmaya açık bir platformu burası ama maalesef bizler tartışma nasıl olur bilmiyoruz. Lütfen gereken özeni gösterelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...