duayı kac gün okudugunu hatrlamamak! :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7362

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aranızda yeniyim . ben bir hocaya calısma yaptırdım.21 gün okumam gereken bir dua var , 3 gün okuyup 2-3 gün ara vermem gerekiyor.
ilk 2 gün okudum 3.gün uyuyakalmsım okuyamadm sonraki gün okudum . sonra 3 veya 4 gün ara verdm .eger 4 gün ara verdiysem dünde okumam lazımdı ama okumadm , 3 gün ara verdysem dün okumamam dogru oldu .
ama hatırlayamıorm işte ne yapmalıyım .

Yadesu

Kayıtlı Üye
Hocaya açıkca desen,karıstırdığını,kendınde rahat edersın, hemde emın olursun.

7362

Kayıtlı Üye
hocaya zaten en ince ayrıntısına kadar sormustum herseyi. smdi tekrar aramaya cekiniyorum ve zaten hocayla değil yardımcısıyla görüşülüor , çok önemli bişey olmadıkca . cok önemli bişey oldugundada hocayı bos denk getirene kadar canın cıkıyor resmen .

burda bilgisi olup bana yardımcı olacak arkadaslar yok mu :(

gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aranızda yeniyim . ben bir hocaya calısma yaptırdım.21 gün okumam gereken bir dua var , 3 gün okuyup 2-3 gün ara vermem gerekiyor.
ilk 2 gün okudum 3.gün uyuyakalmsım okuyamadm sonraki gün okudum . sonra 3 veya 4 gün ara verdm .eger 4 gün ara verdiysem dünde okumam lazımdı ama okumadm , 3 gün ara verdysem dün okumamam dogru oldu .

Hiç bir şekilde emin değilseniz ve kişiye sormaya da çekiniyorsanız emsallerden yola çıkıp niyet temizleyerek başa almanız bu kez karıştırmamak için kendinize has bir takvim kullanmanız lazım mantıken. Dualarla ilgili ibadet ise kaza etme var ama belki siz amac farklı, belki uygun olmuyor, bilmiyorum. Sağlama alın, niyet tazeleyin bence. Öncekileri de kötü niyetli değildilerse ya banko edin ya da evrene hediye edin +)

Sayılarla alakalı hallerde ben her 10 için / kulanıyorum mesela , 20 de X, 30 da * vb... Tespihle gidiyorsanız bunu 100 lük ,200 lük çizikler şeklinde ayarlayabilirsiniz, cubuk cizgilerle her 10, 100 icin hedef sayınıza dörtgen,besgen, altıgen ya da ucgenlerle gidebilirsiniz.Çalışmanızın sizde saklı kalmasını istiyorsanız başlık sadece tarih atarsınız, 15.05 gibi ve altına çentiklerinizi eklersiniz , pratik ve size has olur.

Yadesu

Kayıtlı Üye
hocaya zaten en ince ayrıntısına kadar sormustum herseyi. smdi tekrar aramaya cekiniyorum ve zaten hocayla değil yardımcısıyla görüşülüor , çok önemli bişey olmadıkca . cok önemli bişey oldugundada hocayı bos denk getirene kadar canın cıkıyor resmen .

burda bilgisi olup bana yardımcı olacak arkadaslar yok mu :(

:(ben zaten anladım çekındığını.Sen şımdı ne yaparsan yap,o şüpheden zor kurtulursun.Daha ıyı, yardımcısına sor.O belkı halleder.Sen ılk değılsındır,ınsanlık halı.

origanum

Yönetici

Hata kabul etmeyecek bir konudur havass, o yüzden 40 kere düşünüp öyle işe kalkışılmalıdır. Çok fazla ciddiyet ister, en küçük sorumsuzluk bazen telafisi çok zor hatalara neden olur. Hangi konu için çalıştığınızı bilmiyorum ama umarım bedeli fazla ağır olmayan bir uygulamadır. Yoksa büyük bir negatif enerjiyi üstünüze çekmiş olursunuz. Önce bu yaptığınız bu hatanın olumsuz etkisinden arınıp (bu temizleme işini o gittiğiniz kişi yapabilir), yeni baştan çalışmaya devam etmelisiniz. Mutlaka size uygulama yapan kişiyi bilgilendirin ki ona göre işlerini ayarlasın. Kızacağından korkup söylemezseniz olacak işiniz ters gider. Bir dahaki sefere çok dikkatli olun, geçmiş olsun.

7362

Kayıtlı Üye
tesekkür ederim arkadaslar caresiz yarın arayayım napayım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...