Düşünce gücü ile yapılabilecek çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suayda

Kayıtlı Üye
birkaç düşünce ile yapılabilen büyü (terim olarak adını bilmiyorum) bilen varsa yazabilr mi lütfen? düşünce gücümü kullanabilyrm ve bunu geliştrmk istyrum yardım edebilck biri varsa ve ulaşırsa sevinirim :) şimdiden teşekkür edrim :)

Ori

Kayıtlı Üye
Büyü bilemem ama imgelemeyi tavsiye ederim.

parson

Kayıtlı Üye
düşünce gücünü geliştirmek tamamen hayal gücüne bağlı.zaten zihinsel büyü denen bişey yok, büyünün ne anlama geldiğinide biliyosunuzdur tamamına yakına inançtan beslenir.imgelemede en önemli hususlar gerçekten hissedebilme durumu tabi beyin dalglarını düşürerek.kendinizi bi filmde izliyomuş gibi değilde gerçek gözlerinizle bakıyomuş gibi imgeleyebildiğiniz takdirde fazlasıyla gelişme göstericksiniz eminim.en önemli iki husus bu,benim görüşüm beyin dalgaları ve gerçek gözlerle imgeleyebilme.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
zihin majileri var arkadaşım forumdada gül meditasyonu adında bir aşk büyüsü olması lazım olması lazım

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İlk önce bir konu açarken lütfen bilgi içeren başlıklar yazınız. ": )" diye bir konu başlığı olmaz. Düşünce gücü ile yapılacak uygulamalar diye yazabiliriniz mesela. Lütfen biraz dikkat ediniz.

parson

Kayıtlı Üye
zihin meditasyonu olabilir ama zihin majisi diye bişey yoktur.

suayda

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz :)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Zihin majisi vardır.Yanlış bilgiyi düzeltmek isterim.Eğer arama yaparsanız bulabilirsiniz.

suayda

Kayıtlı Üye
peki bu zihin majisi çok mu zordur?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Burda öğrendiğim kadarıyla büyü filmlerdeki gibi elden ateş çıkarma ya da gözle nesneleri oynatma değildir. Bunlar kinezi tarzı şeyler. Maji (büyü) için de evet düşünce gücü gereklidir ancak bu yeterli değildir. Majiye meraklıysan burdaki konuları oku. Kendinden bir şeyler katmaya çalış. Biraz sabırlı olman ve çalışman gerekir. (Şahsen ben bu yıl üniversiteye hazırlandığım için bir arpa boyu yol alamadım.) Eğer istediğin şey bir iki numara öğrenmekse bence hiç vaktini boşa harcama.

parson

Kayıtlı Üye
Zihin majisi vardır.Yanlış bilgiyi düzeltmek isterim.Eğer arama yaparsanız bulabilirsiniz.
zihin majisi diye bişey yoktur düşünce gücü vardır :) bu şekilde değerlendirirsek bütün büyüler zihin majisidir tamamında zihin etkisi çok fazladır.

_evr_

Banlı Kullanıcı
zihin majisi diye bişey yoktur düşünce gücü vardır :) bu şekilde değerlendirirsek bütün büyüler zihin majisidir tamamında zihin etkisi çok fazladır.

Söylediğimi başka taraflara çekmeyin lütfen.Bahsettiğim şey SADECE zihin ile yapılandır.Meditasyon şeklinde.Konuyu açan arkadaşımız da bunu sormuş.

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar biz acemiyiz açıkçası ben öleyim size bilmedim bir olayı yada kelimeyi soruyorum (soruyorlar) siz açıkklamasını yapıosun çok teşekürler ama yine bilmedimiz olay ve kelimelerle açıklıosunuz şuan kendimi bi boşlukta hissediorum:S

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kullanılan terimler bu forumda anlamlarını rahatlıkla bulabileceğiniz şeyler. Bir şeyler öğrenmek için insanların 0dan size anlatmalarını beklemeyin. Eğer herkes yeni gelenlere sürekli temelden anlatsaydı bilgilendirme amaçlı konular boşuna açılmış olurdu. Biri şimdi size bu başlık altında herşeyi anlattı diyelim bir başkası da sizin yaptığınız gibi hiç bir konuyu gözden geçirmeden başka bir konu daha açtı bir başkası başka bir konu daha... Farklı başlıklar altında sürekli aynı şeyler yinelenir dururdu. Zaten bu sitenin amaçlarından da biri de üyelerini araştırmaya sevk etmek. Üzümünü ye bağını sorma demiyor kimse. Anlamadığınız şeylere bakın ordan da anlamadığınız şeyler çıkacaktır. Böyle böyle aslında ne kadar gerekli olduğundan bile haberdar olmadığınız bir sürü şey öğreneceksiniz.

Osiris

Kayıtlı Üye

Düşünce gücü ve Zihin Majisi çok farklı emin olun =) Cadılık zanaatimiz de =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...