süticenadam

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
ALLAH herşeye kadirdir.

Rüyamda bir çoçuk alıyorum kucağıma, 1 ila 5 yaş arasında olması lazım. Bir çocuğum olduğunu hissettirerek onu kucağıma alıyorum. Gözlerinin içi parlıyor. Çok güzel o diyorum, de ki ALLAH 2 defa o oğluma tekrar ettiriyorum. Çok seviniyorum ALLAH'ı zikrettiği için. Ağzının içine bakıyorum, ağzının içi ayrı bir güzellik. SÜBHANALLAH söylettiriyorum, sonra ELHAMDÜLİLLAH. Yanımda da bir bayan bana gülümsüyor, onu hafiften görüyorum.

İnşallah böyle bir evladım olur. 5 yaşına gelmeden hafız, 7 yaşına değmeden bir yetişkin gibi ALLAHÜ ZÜL CELAL HAZRETLERİNİ ibadet ve zikirle zamanını geçirmesini nasip etsin. Ömrünün sonuna kadar haram lokma yemeyi ALLAHIM ona nasip etmesin. Onu ve tüm müminleri eceli gelinceye kadar ibadetle zikirle zamanını geçirmeyi nasip etsin. Ölmeden önce tevbe edip ve öldükten sonra imanını kurtarmayı ALLAH tüm müminlerine nasip etsin.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sevinç ve mutluluk yaşayacaksınız. İyi bir haber var. Bir çocuğun zikir etmesi, dindar, halka faydalı ve alim birini yetiştirme şerefine erişeceğinizin habercisidir. Memleketin geleceğine ve istikbaline yön verecek birini.

Herhangi bir meclis dışında bu tip, Esma-ül Hüsna’ dan bir ismi zikretmek, her bakımdan büyük hayırdır.

Allah ismini zikretmek; emniyete kavuşur, düşmanına galip gelir. Önünde hayır kapıları açılır. Musibetten kurtulur. Güç işleri kolaylaşır. Selamete çıkar. Zikr-i İlahide bulunduğunu görenin, makamı yücelir, kıymeti artar. Abdulgani'en Nablusi diyor ki: Zikrullah rüyası herhalde hayırdır. İki cihanda saadete, gufrana, rahmete, büyük kıymete, makama işarettir.

Allah (C.C.): CELAL yani Allah (C.C.) İsm-i Şerifiyle zikreden yahut zikrolunduğunu görenin, dini ve itikadı sağlam olur. Dünya ve ahirette, aziz kılınır. Cennet-i Rıdvan ile müjdelenir. Onunla nimetlenir. Hasta ise şifa bulur. Fakirse, zengin olur. Zengin ise, serveti ve şerefi artar. Bekarsa, dindar ve itaatkar bir kadınla evlenir. Borçlu veya hapis ise, kurtulur. Üzgün ise, feraha çıkar.

2 kez zikretmek: beladan kurtuluş ve düşmana karşı zaferdir.

Geçiminizin anahtarı elinize verilmiş. Hangi kapıyı açmayı düşlerseniz açılacak…

Sübhanallah : Rüyasında Sübhanallah diyen, üzüntüsünden hiç ümit etmediği şekilde kurtulur.

Elhamdülillah: Rüyasında zikreden korkular ve düşmanından emin olur. Dünya ve ahıret hayatı için afiyet ve zenginlik nasip olur.

Sevgiler…